شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین (قوانین در پست اول)
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #361
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
ایه 163 سوره بقره
روایت هست برای براورده شدن حاجات این ذکر رو 100 مرتبه بخونید. واقعا موثره
و الهکم اله واحد لااله الا هو الرحمن الرحیم

باورت دارم خداجونم... میدونم کنارمی... بهت اعتماد دارم و از هیچی نمیترسمCool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط farnoush ، shebreh ، samare ، B@R@NE ، Aseman90 ، کاملیا
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ صبح توسط shebreh.)
ارسال: #362
بچه ها یه ختمی رو یکی از دوستام بهم گفت میگفت خیلیییییییی خوبه و زود جواب میده؛منم خودم نتونستم انجامش بدم

این جوریه که :

از بعد از نماز مغرب و عشا تا نماز صبح فرصت دارین 40 تا سوره یس به نیت " سر گردانان برزخ " بخونین،دوستم میگفت اصن انگار اینا خیلی محتاج این قرآن خوندن هستن....میتونین با مامانتون یا خاهرتون یا هر چند نفر دیگه بخونین که زیاد نباشه براتون

مثلا 8 نفر بشین و نفری 5 تا سوره یس بخونین

بارانی ات را بپوش و در آغوشم بگیر ...

ابر ، ابر گریه دارم ... !!!
 سپاس شده توسط samare ، neda khanom ، کاملیا ، الیناز ، p@rdiS ، Aseman90 ، baharak7 ، farnoush
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #363
نو عروسای عزیزم و دوستای گلم من خودم سر هر چیزی 5 تا حدیث کساء نذر میکنم به نیت 5تن و همیشه هم حاجت میگیرم!!!ایشالا که شما هم بخونید و حاجت بگیرید!!!البته مامانم میگه 40 تا ولی من 5تا میخونم و حاجتم میگیرم...!!!Angel

لبیک یا حسین Heart
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، farnoush ، B@R@NE ، الیناز ، Aseman90
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #364
هیچی بیشتر از این کمکم نمی کنه
أَلا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

بچه ها منم دعا کنید

به کجای دنیا بر میخورد تو رویا نبودی؟؟❤
کاش میشد کاش هامون می شدHuh
 سپاس شده توسط farnoush ، raha1575 ، shaparak_7777 ، zahra bala
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #365
(۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ صبح)Aseman90 نوشته است:  [quote='shebreh' pid='1899510' dateline='1373044312']

اگر اشتباه نکنم به این افراد اصحاب اعراف میگن. کسایی که اعمال صالح و گناهانشون مساوی هست و منتظرن تا تکلیفشون معلوم بشه.
نه بهشت میرن و نه جهنم. شوق بهشت دارن ولی نزدیک شعله های آتش هستن و میترسن.
در این مسیر مدام دعا میکنند و به خدا التماس میکنند که نجاتشون بده. هربار شعله های آتش بلند میشه اونا دعا میکنند.

یاسین خیلی بهشون کمک میکنه. باعث میشه کفه ترازوی ثواب و اعمال صالحشون زیاد بشه و اونا وقتی نجات پیدا کنند حتما دعا میکنند و چون دعاشون که از ته دل هست مستجاب میشه .

منم فردا میام. احتمالا دو تا بخونم. وقتی خوندم حتما مینویسم.
نه عزیزم اصحاب اعراف ادمای خوبند. مثلا امام ها و معصومین. همونطور که در سوره ی اعراف آیات 46 و 48 داریم. Blush
و یک نکته ی دیگه هم اینکه من چندجا خوندم این چهل تا سوره یس اجباری نداره حتما در یک شب خونده بشه. مثلا میشه خودتون شخصا نظر کنید که در مدت زمانی که میتونید مثلا یک هفته یا بیشتر بخونیدشون. یا حتی من شنیدم میشه مثلا 20 تاشو خوند و 20 تاشو گرو نگه داشت وقتی به حاجتتون رسیدید بخونید. خیلی مجربه جواب میدهRolleyes

باورت دارم خداجونم... میدونم کنارمی... بهت اعتماد دارم و از هیچی نمیترسمCool
 سپاس شده توسط asal khano0m ، hannaneh ، farnoush ، كاشوني . فاطمه
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #366
بچه ها این ختم قرانی که برداشتین باعث شده نظم این تاپیک بهم بخوره
از بچه های فعال و قدیمی بیشتر از این انتظار میره

میتونستید اینجا بذارید
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AE%D9...9%87--1575
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...9%86--5653

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AE%D8...#pid121063
بعد از اینکه نذرتون تموم شد ارسالها رو پاک کنید
چون مجبورم اخطار بدم
تو این تاپیکم التماس دعا ننویسید چون اسپمه و اخطار میگیرین New1

منزه است خدا؛ای گشایش دهنده گرفتاری ها، ای برطرف کننده غم ها، در کار مهم من گشایش قرار ده و امر مرا آسان کن و به ضعف و بیچارگی ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی برم، روزی بده ای پروردگار جهانی
Heart
واسه خیلیا خاطره اس ,آرزومون....
92/3/29
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mariii ، کاملیا ، farnoush ، Aseman90 ، reyhaneh67 ، shaparak_7777
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ عصر توسط Queeneli.)
ارسال: #367
بچه ها من پستامو پاک کردم ببین عسل بانو جون من چقد خوفم Embarrased-------------14 تا یس برای من شد

این هم نماز امام جواد خیلیها برای خرید خونه ازش جواب گرفتن الله علم Angel

نماز امام جواد(ع) برای رفع حاجات

نماز آن حضرت دو ركعت است كه در هر ركعت يك مرتبه سوره «حمد» و هفتاد مرتبه سوره «توحيد» را مى خوانى و پس از پايان نماز مى گويى:

اَللّهُمَّ رَبَّ الأَرْواحِ الْفانِيَةِ، وَ الأَجْسادِ الْبالِيَةِ، اَسْئَلُكَ بِطاعَةِ الاَْرْواحِ

اى خدا اى پروردگار ارواحى كه از اين جهان فانى رفته و اى پروردگار اجساد پوسيده از تو مى خواهم به حق فرمانبرى آن ارواح

الرّاجِعَةِ اِلى اَجْسادِها، وَ بِطاعَةِ الاَْجْسادِ الْمُلْتَئِمَةِ بِعُرُوقِها، وَ بِكَلِمَتِكَ

كه بسوى اجساد خود بازگردند و به حق فرمانبرى اجسادى كه با رگهاى خود پيوند شوند و به حق فرمان

النّافِذَةِ بَيْنَهُمْ، وَاَخْذِكَ الْحَقَّ مِنْهُمْ، وَ الْخَلائِقُ بَيْنَ يَدَيْكَ يَنْتَظِرُونَ فَصْلَ

نافذت در ميان آنها و گرفتن حقت از ايشان و در آن حال كه خلائق در برابرت به انتظار صدور

قَضآئِكَ، وَيَرْجُونَ رَحْمَتَكَ، وَيَخافُونَ عِقابَكَ، صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَآلِ

حكم و اميدوار برحمتت و خائف از عقاب تواند درود فرست بر محمّد و آل

مُحَمَّد، وَ اجْعَلِ النُّورَ فى بَصَرى، وَالْيَقينَ فى قَلْبى، وَ ذِكْرَكَ باِللَّيْلِ

محمّد و بنه نور و روشنى در ديده ام و يقين در دلم و ذكرت را شب

وَالنَّهارِ عَلى لِسانى، وَ عَمَلا صالِحاً فَارْزُقْنى.(1)

و روز بر زبانم و عمل صالح روزى من گردان.

1. جمال الاسبوع، صفحه 278 و بحارالانوار، جلد 88، صفحه 189 (با اندكى تفاوت).
 سپاس شده توسط کاملیا ، farnoush ، Aseman90 ، shaparak_7777 ، عسل بانو. ، samare
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ صبح توسط tootia.)
ارسال: #368
من ختم بسم الله رو تموم کردم.... ولی آخرش نفهمیدم خدا حاجتمو بهم داده یا نه... چون ج قطعی نگرفتم.... واسه کار همسری بود.... هنوز نمیدونم..... ولی بازم امیدوارم..... ایشالا شما حاجتتونو بگیرید ..... آمین

ولی واسه مواقع اضطراری ختم صلوات واسه من خوب جواب داده... حالا هرچندتا که بخوام... که معمولا یا 100 تا میگم یا 1000تا.... صلوات حرف نداره اصلا

ناز و ادات بهاااااره
عشقت توی تابستووووون
نبودنت خزااااانه
ندیدنت زمستوووون
 سپاس شده توسط كاشوني . فاطمه
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ عصر توسط Queeneli.)
ارسال: #369
از سایت تبیان :
اعراف کجاست؟ اصحاب اعراف چه کسانی هستند؟

مردمان سه دسته‌اند آن‌ها که مۆمنان راستین هستند و در پرتو ایمانشان وارد بهشت می‌شوند و معاندان و دشمنان لجوج هم که وارد دوزخ می‌شوند و اما کسانی که خوبی و بدی را به هم آمیخته‌اند در مسیر اعراف می‌مانند، و رهبران و پیشوایان حق نیز در این مکان به یاریشان آمده و درکنارشان می‌مانند تا از این مرحله نجاتشان دهند و درصف مۆمنان حقیقی و در بهشت آن‌ها را جای دهند.

بهشت...جهنم

اعراف چه محلی است و در کجا قرار دارد؟

اعراف منطقه ای است حد فاصل میان بهشت و دوزخ در سوره مبارکه اعراف می‌فرماید: «و بینهما حجاب و علی الاعراف رجال یعرفون کلّاً بسیماهم» بین دو گروه جهنمی و بهشتی حجاب، و حائلی قرار دارد و این حجاب سرزمین مرتفعی است که میان بهشت و دوزخ فاصله انداخته است و در واقع مکان خاصی است میان دو قطب سعادت و شقاوت. یعنی بهشت و دوزخ و همانگونه که از آیات قرآن بر می‌آید این مکان، مشرف بر بهشت و دوزخ است و افرادی که در آن قرار دارند ناظر بر اعمال و حال بهشتیان و دوزخیان هستند.

اصحاب اعراف چه کسانی هستند؟

در آیات شریفه «و علّی الاعراف رجال یعرفون کلاً بسیماهم و نادوا اصحاب الجنه ان سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون»: و بر اعراف مردانی هستند که هر یک از آن دو را (بهشتیان و دوزخیان) را به چهره می‌شناسند و به بهشتیان صدا می‌زنند که درود بر شما باد. امّا داخل بهشت نمی‌شوند درحالی که امید به آن دارند و نیز در آیه بعد می‌فرماید: «و اذا عرفت ابصارهم تلقاء اصحاب النار قالوا ربنا لا تجعلنا مع القوم الظالمین»: و هنگامی که چشمشان به دوزخیان می‌افتد می‌گویند: پروردگار ما را با جمعیت ستمگران قرار مده؛ و مکالمات دیگری نیز با دوزخیان دارند و در آیه دیگر در خصوص خود اصحاب اعراف می‌فرماید: «اَهولاء الذین اقسمتم لا ینالهم الله برحمه ادخلوا الجنه لا خوف علیکم و لا انتم تحزنون» آیا این‌ها (افرادی که در اعراف هستند) همان‌ها نیستند که سوگند یاد کردند رحمت خدا هرگز شامل حالشان نخواهد شد ولی به خاطر ایمان و بعضی از اعمال خیرشان آن‌ها را خدا مشمول رحمت خود ساخت و به آن‌ها گفته می‌شود داخل بهشت شوید که نه ترسی دارید و نه غمناک می‌شوید؛ لذا از آیات و ترجمه آن‌ها معلوم می‌شود که آن‌ها افرادی هستند که آرزو دارند وارد بهشت شوند ولی موانعی جلوی آن‌ها را گرفته است وقتی به بهشتیان نگاه می‌کنند آرزوی همراهی با آن‌ها را دارند و وقتی به دوزخیان نظر می‌افکنند از سرنوشت آن‌ها وحشت نموده و به خدا پناه می‌برند.

حجاب سرزمین مرتفعی است که میان بهشت و دوزخ فاصله انداخته است و در واقع مکان خاصی است میان دو قطب سعادت و شقاوت. یعنی بهشت و دوزخ و همانگونه که از آیات قرآن بر می‌آید این مکان، مشرف بر بهشت و دوزخ است و افرادی که در آن قرار دارند ناظر بر اعمال و حال بهشتیان و دوزخیان هستند

در روایتی از امام صادق(علیه السلام) نقل شده که می‌فرماید: «الاعراف کثبان بین الجنه و النّار و الرجال الائمه یقفون علی الاعراف مع شیعتهم و قد سبق المۆمنون الی الجنه بلا حساب» اعراف تپه ای است میان بهشت و دوزخ و امامان نیز در اعراف، در کنار شیعیان گنهکارشان قرار می‌گیرند در حالی که مۆمنان خالص بدون نیاز به حساب وارد بهشت شده‌اند.

پس معلوم می‌شود که مردمان سه دسته‌اند آن‌ها که مۆمنان راستین هستند و در پرتو ایمانشان وارد بهشت می‌شوند و معاندان و دشمنان لجوج هم که وارد دوزخ می‌شوند و اما کسانی که خوبی و بدی را به هم آمیخته‌اند در مسیر اعراف می‌مانند، و رهبران و پیشوایان حق نیز در این مکان به یاریشان آمده و درکنارشان می‌مانند تا از این مرحله نجاتشان دهند و درصف مۆمنان حقیقی و در بهشت آن‌ها را جای دهند.

ذکرهای رزق و روزی ( یا مالک - یا صمد - یا علی - یا حلیم - یا غنی )
1) اگر کسی قرض بسیار بود و در کار خود فرو مانده و متحّیر شود این آیات را «هُوَ اللهُ الذَّی لاالهَ الاّ هُوَ» چهل و یک بار بعد از نماز جمعه به جهت گشایش بخواند به مراد و مقصود خود واصل شود.
2) جهت توانگری و دوام ملک و بزرگی و تسلط و خَدَم و حَشَم و مالک شدن املاک و غیره مداومت نماید بر اسم «یا مالک» و اگر کسی روز جمعه پیش از طلوع آفتاب 1000 مرتبه این اسم را بخواند تمام حوائج دنیا و آخرت او برآورده شود. عدد کبیر این اسم 90 می‌باشد.
3) هر کسی هر روز 9 نوبت این اسم مقدس « یا مالک» را تکرار کند از خلق بی‌نیاز گردد و دولت دنیا و آخرت بیابد.
4) هر کسی که بر گرسنگی وجوع طاقت نبود به ذکر این اسم مبارک « یا صمد» مداومت کند به عدد 1000 بار در روز تا حق سبحان درهای رزقهای ظاهری و باطنی را بر روی او بکشاید.
5) برای ادای دین و قرض و جلوگیری از فقر 110 مرتبه «یا علیّ » خوانده شود.
6) برای غنی شدن از نظر مادی برای همیشه اسم «علی» روی نگین انگشتری حک شود و همراه داشته باشد.
7) برای نجات فوری از قرض سنگین 1002 مرتبه خوانده شود: سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِه ِسُبحانَ الله العَظیمُ
8) برای وسعت رزق و روزی، 100 مرتبه گفته شود: سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
9) به جهت زیاد شدن محصول در خاصیت اسم مبارک «یا حلیم» گفته‌اند که در وقت آب دادن درخت و کشت، این اسم را بر کاغذى نویسند و با آب بشویند. آن آب بر هر زمینى که رسد محصول آن زیاد شود و از آفت سالم ماند.
10) برای جلوگیری از فقر و بهبودی وضعیت مالی در هر روز 100 مرتبه ذکر «یا غنی» خوانده شود.
برای غنی و توانگری
ذکرهای مربوط به پول و ثروت : تا 40 روز هر روز یک بار سوره های ذاریات - طلاق-مزمل و حشر
. سوره ق هم برای ثروت است و ختمش هم در روز 3 بار
برای توسعه رزق در امر معاش و غنی و توانگری در سحرگاه یعنی در نزدیکی صبح دو رکعت نماز بجای آورد
در رکعت اول بعد از حمد 17 مرتبه سوره کافرون
و در رکعت دوم بعد از حمد 17 مرتبه سوره توحید
و در رکوع هر یک از این دو رکعت 17 مرتبه ذکر سبحان ربی العظیم و بحمده
و در هر یک از سجدتین دو رکعت 17 مرتبه سبحان ربی الاعلی و بحمده بگوید
و بعد از فراغ از نماز 17 مرتبه آیت الکرسی بخواند که مجرب است
و گفته اند این عمل از گنج های مخفی پروردگار است که بدست نااهل نباید داد
و خواندن سوره طه نزد طلوع فجر کمترین اثر او این است که روزی تازه به خواننده میرسد و نرمی دلها برای او حاصل می شود
حضرت امام صادق علیه السلام فرمودند:
برای یافتن مالی عظیم هر پنج شنبه 40مرتبه سوره نصر خوانده شود تا مالی بیابی که در خاطرت نگنجد
برای فراوانی رزق و روزی
یکی از شرایط اجابت دعا این است که از خلق کاملا قطع امید کند و در اجابت دعا تردیدی نداشته باشد
1) هر کس روزی 110 مرتبه سوره ی والعادیات را بخواند روزی فراوان و حلال نصیبش می شود . و اگر کسی این سوره را بنویسد و همراه داشته باشد در امان الهی باشد و اسباب رزق برای او فراهم می شود.
2) اگر کسی به هر دری زد و کارش درست نشد 30000 مرتبه بگوید استغفرالله ربی و اتوب الیه. که ان شا الله به زودی کار بسته ی او گشوده میشود.
3) 6 روز روزی 330 مرتبه : یا الله لطیف بعباده یرزق من یشا ء و هو القوی العزیز
4) سوره ی حشر 41 روز روزی یک بار
5) جهت خلاصی از سختی ها : 3 روز ، روزی 544 بار ( یا رئوف یا رحیم)
6) خواندن سوره ی قدر و مداومت به آن در حل مشکلات مالی موثر است.
7) برای وسعت رزق بعد از نماز صبح 10 مرتبه ( سبحان الله العظیم و بحمده استغفرالله و اتوب الیه و اسئله من فضله)
8) از امام صادق (ع) روایت است که هر که این دعا را دو ماه متوالی روزی 100 بار بخواند خداوند گنجی از مال یا گنجی از علم به او عطا کندSad استغفرالله الذی لااله الا هوالحی القیوم بدیع السموات و الارض من جمیع ظلمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه)
9) جهت گشادگی کارهای بسته مداومت بر آیه 186 سوره بقره بسیار موثر است..
10) بعد از نماز صبح پیش از سخن گفتن با کسی آیه 10 سوره کهف راSad فسیکفیکهم الله و هو السمیع العلیم) 7 مرتبه بخوانید.
11 ) جهت توسعه ی رزق با وضو و روبه قبله 3 بار سوره ی طلاق را بدون اینکه در وسطش با کسی صحبت کنید بخوانید.بسیار موثر است.
12) از امام صادق روایت است که هر کس بعد از نماز عشاء بر سوره ی واقعه مداومت کن هرگز محتاج نمی شود.
13) هر روز دعای هفتم صحیفه سجادیه را بخوانید.
14) برای گشایش روزی 1000 مرتبه در نیمه شب بگویید :سبحان الملک الحی القیوم الذی لا یموت
15) مداومت بر سوره ق باعث ازدیاد ثروت می شود.
ازدیاد رزق و برکت خانه و مغازه
آیه به جهت زیادی رزق
به تجربه رسیده است آن که در هر روز آیه ی مبارکه ی و من یتق الله تا آخر آیه ی 3 سوره ی طلاق را سه مرتبه بعد از نمازهای واجب با سه مرتبه صلوات در اول آن و سه مرتبه صلوات در آخر آن بخواند موجب وسعت رزق خواهد بود . ان شاء الله .
وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا ﴿2﴾ وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا
آیه ای دیگر جهت وسعت رزق
هر روز صبح بعد از نماز دستها را به طرف آسمان بلند کرده به قصد دعا این آیه را هر روز بخواند .
رَبَّنَا أَنزِلْ عَلَیْنَا مَآئِدَةً مِّنَ السَّمَاء تَکُونُ لَنَا عِیداً لِّأَوَّلِنَا وَآخِرِنَا وَآیَةً مِّنکَ وَارْزُقْنَا وَأَنتَ خَیْرُ الرَّازِقِینَ
آیه جهت خیر و برکت پیدا کردن مغازه و منزل
اگر کسی آیه ی 59 سوره ی انعام را بر صفحه از قلع بنویسد و در دکان یا منزل خود آویزد خیر و برکت آن بسیار شود.
وَعِندَهُ مَفَاتِحُ الْغَیْبِ لاَ یَعْلَمُهَا إِلاَّ هُوَ وَیَعْلَمُ مَا فِی الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَا تَسْقُطُ مِن وَرَقَةٍ إِلاَّ یَعْلَمُهَا وَلاَ حَبَّةٍ فِی ظُلُمَاتِ الأَرْضِ وَلاَ رَطْبٍ وَلاَ یَابِسٍ إِلاَّ فِی کِتَابٍ مُّبِینٍ
 سپاس شده توسط kiana1390 ، m.vadi ، farnoush ، takpar ، Aseman90 ، ay naz ، نارینه ، کاملیا ، samare ، sahi ، baharak7
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #370
عزيزم سوره والعصر بخون ما خانوادگي عادت داريم هرچي گم كنيم اين سوره رو مي خونيم پيدا ميشه.

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند...
 سپاس شده توسط Setareh Soheil ، farnoush
ارسال پاسخ