شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین(اسپم=اخطار) قوانین در پست اول
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #551

RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
دوستای گلم امشب التماس دعا دارم از همتون

من نذر کردم تا هر موقع میشه اینارو حتما بخونم
110 تا صلوات
110 تا آیه الکرسی
110 تا حمد
110 تا سوره یاسین
110 تا ناد علی
110 تا سوره انعام
110 تا حدیث کسا
110 تا جوشن کبیر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده صبح ، farnoush ، آبشار ، valeh ، ترنم بهاری ، takpar
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #552

بچه ها امشب نماز هم داره.میگن 100 رکعته اما 2 رکعت هم هست.2 رکعت به نیت شب قدر.خیلی ساده ست.2 رکعته
1 حمد
و 7 تا قل هو الله.من خوندم.

❤به زودی امضای منم میشه تاریخ عروسیمLub

❤ خدایـ ـا!
کمـی بیا جلوتـ ـر
میخواهـم چیزی در گوشَت بگویـم
این یک اعترافــ است
مـن
بی عشقـ ـم
دوام نمی آورم❤

->برای حاجت من ونوعروسی ها :
❤الّلهُمّ صَلِّ عَلی مُحمّد وَ آلِ مُحَمّد وَعَجّل فَرَجَهُم❤
 سپاس شده توسط farnoush ، آبشار ، valeh ، elani ، ترنم بهاری
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #553
اره عزیزم
2 رکعت و حمد و 7 رکعت حمد و 70 مرتبه استغفرالله و اتوب الیه
برای امرزش پدر و مادر

(۷-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ عصر)valeh نوشته است:  خیلی جالب بود واسم!

پس بقیه امامها مسیول چی ان؟؟
مثلا امام حسن حاجت نمیدن؟؟
[quote='topol' pid='2076188' dateline='1375104830']
سوره احزاب رو بنويسيم بذاريم تو چي؟

وایییییییی من امام حسن (ع) و امام حسین (ع) رو از لیست جا انداختم
ممنون یاداوری کردی
الان میذارم

زنــــدگـــی تـــاس خـــوب آوردن نــیــســت!
بـــا تــــــاس بـــد، خــــوب زنــــدگـــی کــردن است!

حـــــس خوب میخوامممممم...Blush
 سپاس شده توسط valeh ، elani ، ترنم بهاری
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ عصر توسط valeh.)
ارسال: #554
تعجب کردم آخه امام حسن ک کریم اهل بیته حاجت نده!! امام حسینم ک دیگه جای خود داره!

ولی بچه ها حضرت ابولفضل خیلی زود جواب میده! به حضرت زینب و "مادرش حضرت زهرا" قسم بدین.(آخه حضرت عباس به حضرت فاطمه خیلی ارادت دارن بخاطرهمین میگم حتما بگید"مادرت حضرت زهرا"! چون ایشون افتخارشون به همین بود)
توروخدا واسه من و سلامتی عشقمم دعاکنید

بچه ها اون40نفری ک قرار بود شب19واسه هم دعا کنیم الانم یادتون نره من اون لیستو تکمیل کردم باخودم میبرم ک یادم نره اسمتونو

خیلی ب دعاتون محتاجم

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون( ببخشیدکه نتونستم تک تک جواب بدم )
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
 سپاس شده توسط " باران " ، شاه صنم جون ، آبشار ، ترنم بهاری ، baharjan ، سپیده صبح ، farnoush ، nafiss ، بهشت ، قاصدک خاموش ، Setareh Soheil ، takpar
۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #555
(۶-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ عصر)پریسا123 نوشته است:  واسه اونایی که دلشون نی نی میخواد دعا کنید

_ هر کس آیه 31 سوره رعد را "ولو ان.....تا جمیعا" رابه صورت مقطع بنویسد "اینگونه: و ل و ا ن ق ر آ ن ......." و در لفافه ای بپیچد و بر پهلوی زنی که دوست دارد صاحب فرزند شود ببندد ، صاحب فرزند شود " از شیخ بهائی نقل است که من این نسخه را برای 900 نفر تجویز کردم همگی صاحب فرزند شدند"

_ هشام بن ابراهیم به امام رضا (ع) عرضه داشت: سرورم از دو مشکل سخت رنج می‏برم: یکی بیماری و دومی نداشتن فرزند. امام رضا (ع) به او دستور داد که در منزل خود در اوقات نماز با صدای بلند اذان بگوید.

هشام بعد از عمل به این دستور از هر دو مشکل خود راحت شد هم بیماریش برطرف گردید و هم اینکه دارای فرزندان متعدد گردید. مرحوم کلینی می‏فرماید: محمد بن راشد وقتی این سخن را از هشام بن ابراهیم شنید او نیز عمل کرده و به آرزویش رسید. (من لا یحضره الفقیه، ج‏1، ص 292 حدیث 903)

_ از امام صادق علیه السلام آمده: مردى از بنى اسرائیل براى این که خدا به او پسرى دهد سه سال دعا مى‏کرد وقتى دید خداى تعالى او را اجابت نمى‏کند عرضه داشت: خدایا آیا من از تو دورم که سخن مرا نمى‏شنوى یا این که من به تو نزدیکم و تو مى‏شنوى ولى اجابت نمى‏کنى؟ کسى در خوابش آمد و به او گفت: تو از سه سال تاکنون خداى را با زبانى فحّاش و دلى گناهکار و قلبى سرکش و نیّتى آلوده مى‏خوانى از فحشت دست بردار و دل خویش را پاک نما و نیت خویش را درست کن (آنگاه دعا کن) مرد یک سال چنان کرد خداى تعالى به او پسرى داد. (بحار الأنوار ، ج‏58، ص: 172)

بنابر این طبق این حدیث برای استجابت دعا جهت فرزند دار شدن پیشنهاد می کنیم چهار شرط قرار داده شده در این حدیث رو رعایت کنید:

اول: دورى از فحش. دوم: نبودن دل سختى سوم: حسن نیت و منظور از حسن نیت در اینجا گمان نیکو به پروردگار است. چهارم توبه از معصیت که فرمود: از فحش دورى کن و براى خدا دلت را پاک نما.

_ زن و شوهرهر صبح و شب « 70 بار «سبحان اللَّه ،سپس ده مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه بعد از آن نُه مرتبه سبحان اللَّه و در آخر یک مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه » بگویند . (این هم بنا به دستور امام باقر علیه السلام برای بچه دار شدن می باشد که در مکارم الأخلاق-ترجمه میر باقرى، ج‏1، ص: 430 نوشته شده)

_ هفتاد بار این دعا را بخوانید :
رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ (این دعا توصیه امام زین العابدین علیه السلام برای طلب فرزند دار شدن است که در کتاب مکارم الأخلاق-ترجمه میر باقرى، ج‏1، ص: 429 آمده)
مطالب از سايت
http://doamojarab.blogfa.com/category/2/...8%AF%D9%86
و
http://pishnahad20.persianblog.ir/post/5
مي باشد.

دست به کاری زنم که غصه سر آید! Sleepy
 سپاس شده توسط سپیده صبح ، samare ، ترنم بهاری ، valeh ، mona*m ، کاملیا ، farnoush
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ صبح توسط mohadeseh71.)
ارسال: #556
چند وقته میخوام یه ذکری رو بنویسم اما از بس حوصله ام کم شده و منگم که حال نوشتن ندارم اما دلم نمیادم ننویسم یه
یه ذکریه که برای زیاد شدن روزی و رفع مشکلاتمالی من از یه وبلاگ پیداش کردم که وبلاگ مال یه خانومی بوده که نوشته بود از یه خانوم دیگه که خیلی وضعش خوب بوده گرفته و خوئش هم خونده بود و همه قرض و مشکلات مالیش حل شده بود
اینجا دیدم خیلی از نو عروسا میان میگن مشکل مالی داریم دلم نیومد ننویسم این ذکر رو :
بسم الله الحمن الرحیم
استغفروالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم الرحمن الرحیم بدیع السماوات والارض من جمیع ظلمی و جرمی و اسرافی علی نفسی و اتوب و الیه
تا دو ماه روزی 400 مرتبه
خودم که یه چند روز خوندم خیلی خوب بود هرچند من نه از خودم درامدی دارم و نه متاهلم ولی تاثیر داشت الان حیف که حال و حوصله ندارم اگه داشتم حتما میخوندم
یه مقدار اوایلش سخته اما یه 2-3 روز بگید خیلی راحته من که الان حفظ شدم
اگه مشکلتون حل شد واسه اون خانوما و حتما حتما واسه منم دعا کنید التماس دعا
 سپاس شده توسط niloo.ferraa ، قاصدک خاموش ، s.a.r.a ، shebreh ، jigili ، Setareh Soheil ، کاملیا ، mona*m ، hannaneh ، pooh13 ، farnoush ، ترنم بهاری ، valeh ، باران1994 ، shaparak_7777 ، a_aroosha ، nanajojo ، دختر پائیز ، saahel ، takpar ، سپیده جوون ، نگار خانوم ، ترانه زندگی
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #557
دستوری از پیامبر بزرگوار اسلام صل الله علیه و اله و سلم اگر قرضی دارید و از پرداخت آن عاجز شدید این دعا را ورد خود قرار دهید بویژه بعد از هر نماز صد مرتبه بگوئید انشا الله موفق به ادای قرض خواهید شد:

اَللّـهـُـمَّ اَغـنِـنـی بـِـحـَلا لـِکَ عَنْ حـَرامـِکْ وَ بـِـفـَضـْـلـِکَ عَــمـَّـنْ سـِـواکْ

علاوه بر اینکه بعد از هر نماز میخوانید همواره بخوانید.

منبع:

http://www.beytoote.com/religious/daru-m...-vote.html

سپاس شده توسط farnoush ، ترنم بهاری ، valeh
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #558
سلام به همه دوستان وخوبان .

میخوام برا خاطر امشبتون یه نماز بگم که حاجت گرفتیم ازش .گفتم برای شماها هم بنویسیم تا انشاالله شما هم به حوائج دلتون برسین .

این نماز ودعا برای برکت وافزایش رزق وروزی هستش .

انشاالله بعد از اذان مغرب وعشا ......آماده بشین برای نماز .

نماز مغرب رو که خوندین دو رکعت نماز به نیت یا رزاق بخونین (مثل نماز صبح)وبعد از اون بدون ترک محل وبدون هیچ گونه صحبتی 365 بار به نیت 365 روز سال پشت سر هم بگین( یا رزاق ) آخرین یا رزاق رو روی یه تکه نان به وضوح بنویسین و وبعد بدون هیچ صحبتی نماز عشا رو بخونین.

اون تکه نون رو حتما حتما باید بندازین توی آب جاری وروان .

انشاالله خدا سالی پر از رزق وروزی وبرکت براتون رقم خواهد زد . من از این دعا حاجت گرفتم خیلی ها هم حاجت روا شدن .

برای خودتون وخانواده تون بهترین ها رو از خدا میخوام .یادتون نره من وخانواده ام رو هم دعا کنین .محتاجم به دعاتون .مهمترین دعا برای هر کسی داشتن سلامتیه بچه ها بعدا مسائل دیگه .یادتون نره ها محتاجم محتاج.

التماس دعا New1
 سپاس شده توسط farnoush ، Wild Rose ، ریحون ، s.a.r.a ، ترنم بهاری ، elham goli ، valeh ، jigili ، پرنسس خانوم ، a_aroosha ، قاصدک خاموش ، saahel ، dordoone ، کاملیا
۱۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ عصر توسط ریحون.)
ارسال: #559
قرائت دعای سمات در آخر روز جمعه نزدیک غروب برای قضای حوائج و خصوصا برای دفع دشمنان بسیار مجرب است. و استجابت دعا بعد از قرائت به مدت 40 روز از یقینیات است.
منبع:از کتاب الف ختم و ختم. علامه نصراللهی بروجردی

دعای زیر را پس از نماز جمعه بنویسد و در میان کالایی که به فروش نی رسد، پنهان کنید باذن الله مشتری از غیب پیدا خواهد شد :

بسم الله الر حمن الر حیم

یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله

یا ایها الانسان ما غرک بربک الکریم الذی خلقک فسواک فلان بن فلان

یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا مغنی یا رزاق یا باسط یا الله

منبع
http://doamojarab.blogfa.com/

(۱۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ صبح)samare نوشته است:  هیشکی یه دعایی ختم مخصوصی برا پیدا شدن دزد (اونم دزد شب قدر!) نداره؟

برای پیدا کردن سارق و کسی که فرار کرده این عمل مجرب است و هیچ شکی در آن نیست
این اذکار را بنویسد و در هوایی که باد در آن می وزد آویزان کند . زمانی نمی گذرد که سارق

و یا آن شخص باز خواهد گشت

بسم الله الرحمن الرحیم ما شاء الله لا یسوق الخیر الا الله ما شاء الله لا حول و لا قوة الا

بالله لا اله الا الله فانی یوفکون لا یصرف السوء الا الله بسم الله الرحمن الرحیم انی حیرت

فلانا او الشی ء الفلانی او الضایع حتی یرجع الی مکانه و منزله و اهله و ذلک تقدیر العزیز

الحکیم و حفظناه من کل شیطان رجیم

به جای فلانا اسم گمشده و بجای الشیء الفلانی اسم شی ء گمشده باید نوشته شود

منبع : حاشیه خلاصة الاذکار
پیدا کردن دزد و اشیاء دزدیده شده:

علاءالدین محمد این نکته را گفته است و به تجربه نیز رسیده است که هر کس شب هنگام با وضو رو به قبله بخوابد و ۳۱۱ مرتبه بگوید یا دلیل المتحیرین و در وقت ذکر با کسی تکلم نکند، در خواب دزد را می بیند.

سپاس شده توسط samare ، دختر پائیز
۱۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ عصر توسط ریحون.)
ارسال: #560
برای آمدن فرد مورد نظر به خواستگاری، دعای زیر را 11 مرتبه بخوانید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد:

بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى ووجدک ضالا فهدی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

سپاس شده توسط samare ، fatemeh Ha ، B@R@NE ، shaparak_7777 ، a_aroosha ، کاملیا ، فاطیما بانو ، baharak7 ، xSaMiRax
ارسال پاسخ