شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین(اسپم=اخطار) قوانین در پست اول
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #471
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
بچه ها ختم بسم الله خیلی جواب میده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط ala ، hannaneh ، farnoush ، كاشوني . فاطمه
۲۱-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #472
(۱۷-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ عصر)رها شایسته نوشته است:  یکی از فامیلامون گفت اگه روزی ‏۱۷‏ بار تا چهل روز همون سوره ای که اولش با " الم نشرح لک صدرک " شروع میشه رو بخونی حاجت میگیری من خودم امتحان نکردم الان کاغذشو پیدا کردم قبلا نوشته بودم گفتم به شما هم بگم،شرمنده اسم خود سوره اش رو یادم نیست کسی میدونه نقل قول کنه پستمو اسم سوره اش رو بنویسه عجب ‏بچه ‏مسلمونیم ‏من‏:‏blush:‏ ‏Big Grin

اسم سورش سوره انشراح است . جز 30 قران

یا رب ... نظر تو برنگردد ....
Lub
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ala ، رها شایسته ، topol
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ صبح توسط setia.)
ارسال: #473
این دعا برای رفع مشکلات از ختوم مجربه است و طریق ختم آن این است که در اول اذان صبح

غسل کند ( و وضو گرفته ) نماز صبح بخواند سپس بلافاصله دو رکعت نماز حاجت بخواند و یک مرتبه

این دعا را نیز بخواند روز دوم نیز دو مرتبه تا روز چهاردهم که روز شنبه است چهارده مرتبه قرائت کند

سپس حاجت خود را طلب نماید و اگر تا ۲۱ روز یا ۴۱ روز ادامه دهد خیلی بهتر است و شرایط دعا از

طهارت سه گانه لباس و بدن و مکان تا طهارت قلب که دوری از غیبت و انجام واجبات و ترک محرمات

نیز باشد نباید غفلت نماید

دعای هفتم صحیفه سجادیه :

يَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَكَارِهِ، وَ يَا مَنْ يَفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ، وَ يَا مَنْ يُلْتَمَسُ مِنْهُ الْمَخْرَجُ إِلَى رَوْحِ الْفَرَجِ. ذَلَّتْ

لِقُدْرَتِكَ الصِّعَابُ، وَ تَسَبَّبَتْ بِلُطْفِكَ الْأَسْبَابُ، وَ جَرَى بِقُدرَتِكَ الْقَضَاءُ، وَ مَضَتْ عَلَى إِرَادَتِكَ الْأَشْيَاءُ. فَهِيَ

بِمَشِيَّتِكَ دُونَ قَوْلِكَ مُؤْتَمِرَةٌ، وَ بِإِرَادَتِكَ دُونَ نَهْيِكَ مُنْزَجِرَةٌ. أَنْتَ الْمَدْعُوُّ لِلْمُهِمَّاتِ، وَ أَنْتَ الْمَفْزَعُ فِي الْمُلِمَّاتِ،

لَا يَنْدَفِعُ مِنْهَا إِلَّا مَا دَفَعْتَ، وَ لَا يَنْكَشِفُ مِنْهَا إِلَّا مَا كَشَفْتَ وَ قَدْ نَزَلَ بِي يَا رَبِّ مَا قَدْ تَكَأَّدَنِي ثِقْلُهُ، وَ أَلَمَّ

بِي مَا قَدْ بَهَظَنِي حَمْلُهُ. وَ بِقُدْرَتِكَ أَوْرَدْتَهُ عَلَيَّ وَ بِسُلْطَانِكَ وَجَّهْتَهُ إِلَيَّ. فَلَا مُصْدِرَ لِمَا أَوْرَدْتَ، وَ لَا صَارِفَ لِمَا

وَجَّهْتَ، وَ لَا فَاتِحَ لِمَا أَغْلَقْتَ، وَ لَا مُغْلِقَ لِمَا فَتَحْتَ، وَ لَا مُيَسِّرَ لِمَا عَسَّرْتَ، وَ لَا نَاصِرَ لِمَنْ خَذَلْتَ. فَصَلِّ

عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ افْتَحْ لِي يَا رَبِّ بَابَ الْفَرَجِ بِطَوْلِكَ، وَ اكْسِرْ عَنِّي سُلْطَانَ الْهَمِّ بِحَوْلِكَ، وَ أَنِلْنِي حُسْنَ

النَّظَرِ فِيمَا شَكَوْتُ، وَ أَذِقْنِي حَلَاوَةَ الصُّنْعِ فِيمَا سَأَلْتُ، وَ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ رَحْمَةً وَ فَرَجاً هَنِيئاً، وَ اجْعَلْ لِي

مِنْ عِنْدِكَ مَخْرَجاً وَحِيّاً. وَ لَا تَشْغَلْنِي بِالِاهْتِمَامِ عَنْ تَعَاهُدِ فُرُوضِكَ، وَ اسْتِعْمَالِ سُنَّتِكَ. فَقَدْ ضِقْتُ لِمَا نَزَلَ

بِي يَا رَبِّ ذَرْعاً، وَ امْتَلَأْتُ بِحَمْلِ مَا حَدَثَ عَلَيَّ هَمّاً، وَ أَنْتَ الْقَادِرُ عَلَى كَشْفِ مَا مُنِيتُ بِهِ، وَ دَفْعِ مَا وَقَعْتُ

فِيهِ، فَافْعَلْ بِي ذَلِكَ وَ إِنْ لَمْ أَسْتَوْجِبْهُ مِنْكَ، يَا ذَا الْعَرْشِ الْعَظِيمِ.

[وَ ذَا الْمَنِّ الْكَرِيمِ فَأَنْتَ قَادِرٌ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ آمِينَ رَبَّ الْعَالَمِينَ‏]

اي آنكه گرهِ كارهاي فرو بسته به سر انگشت تو گشوده مي‌شود، و اي آن كه سختيِ دشواري‌ها با تو آسان مي‌گردد، و اي آن كه راه گريز به سوي رهايي و آسودگي را از تو بايد خواست.
سختي‌ها به قدرت تو به نرمي گرايند و به لطف تو اسباب كارها فراهم آيند. فرمانِ الاهي به نيروي تو به انجام رسد، و چيزها، به اراده‌ي تو موجود شوند،
و خواستِ تو را، بي آن كه بگويي، فرمان برند، و از آنچه خواستِ تو نيست، بي آن كه بگويي، رو بگردانند.
تويي آن كه در كارهاي مهم بخوانندش، و در ناگواري‌ها بدو پناه برند. هيچ بلايي از ما برنگردد مگر تو آن بلا را بگرداني، و هيچ اندوهي بر طرف نشود مگر تو آن را از دل براني.
اي پروردگار من، اينك بلايي بر سرم فرود آمده كه سنگيني‌اش مرا به زانو درآورده است، و به دردي گرفتار آمده‌ام كه با آن مدارا نتوانم كرد.
اين همه را تو به نيروي خويش بر من وارد آورده‌اي و به سوي من روان كرده‌اي.
آنچه تو بر من وارد آورده‌اي، هيچ كس باز نَبَرد، و آنچه تو به سوي من روان كرده‌اي، هيچ كس برنگرداند. دري را كه تو بسته باشي. كَس نگشايد، و دري را كه تو گشوده باشي، كَس نتواند بست. آن كار را كه تو دشوار كني، هيچ كس آسان نكند، و آن كس را كه تو خوار گرداني، كسي مدد نرساند.
پس بر محمد و خاندانش درود فرست. اي پروردگار من، به احسانِ خويش دَرِ آسايش به روي من بگشا، و به نيروي خود، سختيِ اندوهم را درهم شكن، و در آنچه زبان شكايت بدان گشوده‌ام، به نيكي بنگر، و مرا در آنچه از تو خواسته‌ام، شيرينيِ استجابت بچشان، و از پيشِ خود، رحمت و گشايشي دلخواه به من ده، و راه بيرون شدن از اين گرفتاري را پيش پايم نِه.
و مرا به سبب گرفتاري، از انجام دادنِ واجبات و پيروي آيين خود بازمدار.
اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگر چه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ.

امروز 30مرداد عقد کردیم بعد 7 سال انتظار
4-5شهريور ميريم خونمونAngel
-------
يخچال فريزر خريدم،تلويزيون و ميزشم خريدم
امرور٣شهريور فرش و گاز هم خريدم
-------
هم خوشحالم هم ناراحت
خوشحال چون بعد ٧سال به عشقم رسیدم
ناراحت چون تنهاييم
 سپاس شده توسط hannaneh ، farnoush ، elani
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #474
یکی از دوستان اینجا نوشته بودهرشب نماز کن فیکون رومیخونه درصورتی که حتما باید دقیقا نیم ساعت مانده به نماز صبح روزجمعه خونده بشه یعنی دقیق دقیق ها من یک مدت میخوندم ساعت میزاشتم جلوم آماده میشدم راس نیم ساعت شروع میکردم

التماس دعا
 سپاس شده توسط كاشوني . فاطمه
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #475
(۲۲-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ عصر)دختر تابستون نوشته است:  دوستای گل
من نماز شب خوندم و میخونم
اما همیشه شک دارم که آیا درست میخونم یا نه؟
واسه هر دو رکعتش نیت و تشهد و سلام میخواد؟
یا دو رکعت شفع و یک رکعت وتر، جداگونه نیت و تشهد سلام میخواد؟

عزیزم نماز شب 11رکعته.
4تا 2رکعتی مثل نمازصبح به نیت نمازشب میخونی. بعد2رکعت به نیت نمازشفع میخونی که هرکدوم ازاینها 2رکعتیه یعنی هم نیت هم تشهدوسلام میخاد. بعدازشفع هم یک رکعت وتر میخونی توهمین یک رکعت قنوت وبعدهم تشهدوسلام میدی.

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون( ببخشیدکه نتونستم تک تک جواب بدم )
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
 سپاس شده توسط دختر تابستون ، samare
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #476
[quote='shebreh' pid='1947591'
ختم سوره حشر رو حتما باید شب بخونیم؟؟؟
[/quote]

ختم حشر رو من دیدم 40روز بایدخونده بشه. منم توی روز میخونمش. نیازنیست حتماشب باشه.
البته ختمهابرای نیات مختلف فرق داره. امااینکه من دارم میخونم فقط برای گرفت حاجته. ( بعضیا مثلا واسه وسعت روزی و.... هست )

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون( ببخشیدکه نتونستم تک تک جواب بدم )
 سپاس شده توسط farnoush
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ عصر توسط valeh.)
ارسال: #477
(۲۲-تير-۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ عصر)شادگل نوشته است:  خانوما براي شب قدر نمازي سراغ داريين كه لراي گرفتن حاجت باشه

شب قدر خدا همینجوری حاجت میده فقط بایدازته دل دست به دامنش بشی! توشب قدره که خداسرنوشت یه سال بنده هارومینویسه. پس ازش بخوایم حاجت میده.
فقط اعمال اون شبها روکه تومفاتیح نوشته انجام بدین دعای جوشن کبیر و مجیر هم حتمابخونین.
یعنی سیریش باشید تواین3شب! به قول یکی از دوستا هرچی دلت شکسته ترباشه خدابیشتربهت نگاه میکنه
(۲۲-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ عصر)نیل نوشته است:  بچه ها کسی ذکری برای افزایش محبت بین زن و شوهر میدونه؟؟؟؟؟؟
زندگیم داره از هم میپاشه نمیدونم چی کار کنم
شوهرم الان 13 روزه از خونه رفته حتی یه سراغی هم ازم نگرفته... مثلا قهر کرده... منم زنگ نمیزنم چون اونقدر زنگ زدم که بدعادت شده همش فکر میکنه همه دعواهامون تقصیر منه

به جهت آشتی دادن زن و شوهر هزارویک مرتبه ذکر ( یا ودود) را بخواند اختلاف رفع خواهدشد انشالله.

سپاس شده توسط skyisup92 ، نوشیکا ، رها شایسته ، نیل ، Setareh Soheil ، شادگل
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ عصر توسط farnoush.)
ارسال: #478

نماز کن فیکون
به جهت هر حاجته مجرّب است چهاررکعت نماز بخواند. به یک سلام رکعت‌ اول بعد از حمد ۱۰۰ مرتبه (وَ اُفَوِّضُ اَمْری اِلَی اللّهِ)

در رکعت‌دوم ۱۰۰ مرتبه (نَصْرَ مِنَ اللّهِ وَ فَتْحٌ قَریبُ)

و در رکعت‌سوم بعد از حمد ۱۰۰ مرتبه (اَلا اِلَی اللّهِ تُصیرُ الْإمُور)

و در رکعت چهارم بعد از حمد ۱۰۰ مرتبه (اِنّا فَتَحْنا لَکَ فَتْحاً مُبیِنا)

و بعد از سلام قبل از حرف‌زدن با کسی ۱۰۰ مرتبه (اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبّی وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ) و بعد سر به سجده بگذارد و حاجتش را بخواهد.

دوستای گلم دیدین چقدر بده این تاپیک پرشده از اسپمHuhتاحالا چند بار این نماز گفته شده ولی کسی نمی تونه بیاد ختم ها و نمازها رو پیدا کنهHuh

ما مردمانی هستیم که به راحتی بهم؛

"دروغ میگوییم"

ولی بزرگترین معیارمون برای دوستی؛

"صداقته"
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، valeh ، khatere h ، mariii ، katy ، کاملیا
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ عصر توسط mariii.)
ارسال: #479
بچه ها منم با فرنوش موافقم. تو رو خدا بیاین اینجا التماس دعا نذارید یا یه سری موضوعات ذیگه که اسپمه. دنبال یه دعا باید یه ساعت بگردیم!
بیاین خودمون رعایت کنیم تا کمتر اذیت شیم دوستای گلم.
بچه ها من از ختم بسم الله و واقعه حاجت گرفتم. خواهشا این کار که قرآن رو بذاریم لای دیوارو اینا انجام ندین... این بی حرمتی به قرآنه دوستای گل و عزیزم...
یکی از بچه ها هم واسه کار همسرش گفته بود. من از همین دوتا ختم یکی از حاجتایی که گرفتم درست شدن کار عشقم بود. معجزه آسا درست شد...

Lub
 سپاس شده توسط farnoush ، shaparak_7777
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ عصر توسط valeh.)
ارسال: #480
تو جوونی وقتی با نامزدم قهرمیکردم 11تا قل هوالله میخوندم برمیگشت خخخخخخ
توچیزای دیگه هم11بارتوحید روامتحان کردم ج داده.البته چیزای جزیی که بخوام سریع جواب بگیرم.
الانم سوره طه میخونم همون کاربردو دارهBig Grin

سپاس شده توسط farnoush ، shaparak_7777 ، كاشوني . فاطمه
ارسال پاسخ