شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از چه ذکرهایی حاجت گرفتین(اسپم=اخطار) قوانین در پست اول
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ عصر توسط m.vadi.)
ارسال: #361
RE: از چه ذکرهایی حاجت گرفتین
واسه باز شدن بخت
سوره واقعه را بنویسید رو کاغذ و همیشه همراهتون باشه.
اینو استاد اندیشمون میگفت من این کارو کردم Wink
تعداد خواستگارام زیاد شده بود.Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط topol ، farnoush ، (گندم) ، وفا
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #362
بچه ها چند تا شهید رو چند وقت پیش توی یک مسجدی تو خیابون ایران دفن کردن
من که شخصاً خودم و چند تا از اطرافیانم رو دیدم که با نذر کردن برای این شهدا حاجت گرفتن
من اکثر اوقات صلوات و زیارت عاشورا نذر میکنم
چند بار هم شیرینی نذر کردم
انقدر جای قشنگیه/ آدم میره واقعا آرامش میگیره
ایشالا که همه به حاجتاشون برسن برای منم خیلی دعا کنید/ خیلیییییییییییییییییی مشکل دارم

بچه ها اگر کسی ارشد زبانشناسی هستش لطفا بهم پیام بده Heart
 سپاس شده توسط farnoush ، وفا
۱۴-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #363
بچه ها استغفار هفتاد بند حضرت امیر علیه السلام هم اثار عجیبی داره متنش طولانیه من نمی تونم اینجا تایپ کنم ولی اگه گوگلو سرچ کنید متن کاملش میاد.(اگه موفق شدید بخونید منم دعا کنید)

خدای مهربانم حس می کنم صدای پای اجابت را.Heart
 سپاس شده توسط farnoush
۱۵-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #364
دوستان گلم سوره واقعه بعد از نماز عشاء مداومت کنید انشاالله برای کار و ثروت اثر فوق العاده ای داره،برای من اینطور بوده [تصویر: 1728456kigkq9ga64.gif]
 سپاس شده توسط روناک بیزمارک ، farnoush ، آتا ، topol
۱۵-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ صبح توسط " باران ".)
ارسال: #365
ضمنا سوره واقعه سوره مخصوص حضرت علی (ع) هست.معنیشو بخونید همش از بهشت و جهنم گفته من که اولا که میخوندمش به نیت کار بود ولی مدتی بعدش قبل از رسیدن به خواستم زمانیکه میخوندمش هدیش میدادم به امیر المومنین و اصلا خواسته های خودمم از مغزم نمیگذشت که بخوام بگمشون

حتما با معنیش بخونیدش عاشق این سوره میشید .7-8 دقیقه هم بیشتر وقت نمیبره
 سپاس شده توسط shebreh ، Aseman90 ، farnoush
۱۵-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #366
سلام به همه نو عروسای خوب و مهربون.من یه دو ماهی میشه با سایت قشنگتون آشنا شدم ولی خاموش میومدم میخوندم.این تاپیکو از اولش خوندم.امروز دیگه عضو شدمNew1

منم از 27 خرداد ختم بسم الله الرحمن الرحیم رو شروع کردم ولی هنوز حاجتمو نگرفتمCrying

راستی دعای " یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید " برای جلب محبت خیلیییییییییییی اثر داره.باید هر وقت طرفو میبینی بخونی جلو روش.Big Grin حالا تابلو بازی در نیارینااااااااDodgy

یه سوال بپرسم میدونم اینجا جاش نیست.ولی من یه مشکلی دارم میخام باهاتون درد و دل کنم و ازتون کمک بگیرم.کدوم قسمت باید برمHuh
 سپاس شده توسط banoo
۱۵-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ صبح توسط shebreh.)
ارسال: #367
(۱۵-خرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ صبح)" باران نوشته است:  
(۱۵-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ صبح)shebreh نوشته است:  سلام به همه نو عروسای خوب و مهربون.من یه دو ماهی میشه با سایت قشنگتون آشنا شدم ولی خاموش میومدم میخوندم.این تاپیکو از اولش خوندم.امروز دیگه عضو شدمNew1

منم از 27 خرداد ختم بسم الله الرحمن الرحیم رو شروع کردم ولی هنوز حاجتمو نگرفتمCrying

راستی دعای " یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید " برای جلب محبت خیلیییییییییییی اثر داره.باید هر وقت طرفو میبینی بخونی جلو روش.Big Grin حالا تابلو بازی در نیارینااااااااDodgy

یه سوال بپرسم میدونم اینجا جاش نیست.ولی من یه مشکلی دارم میخام باهاتون درد و دل کنم و ازتون کمک بگیرم.کدوم قسمت باید برمHuh

عزیزم ببین سوالت راجع به چه موضوعیه باید بری تو بخش مخصوص خودش بپرسی
اگه مشکل با همسرتون هست برو اینجاhttp://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A8%D8...4?page=179

مرسی عزیزم ولی من که همسر ندارمSad میخام با یکی درد و دل کنم.حرفام مثه سنگ مونده رو دلمCrying
برای بخت گشایی هم دوست دختر خالم اینو انجام داده بود نتیجه گرفت

روزی هزار تا صلوات، هر روز به نیت یه معصوم...از حضرت محمد شروع میشه تا امام زمان

تا روز سیزدهم صلواتا رو میفرستی.واسه امام زمان رو گرو نگه میداری هر وقت حاجت گرفتی 1000 تای آخر رو میفرستی

بعد از اینکه اون 13 تا رو فرستادی یعنی روز سیزدهم تسبیح رو آویزون میکنی رو به قبله

بارانی ات را بپوش و در آغوشم بگیر ...

ابر ، ابر گریه دارم ... !!!
 سپاس شده توسط " باران " ، farnoush ، baharak7
۱۵-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #368
بچه ها من ختم یا علی گرفتم به این نحو که ده شب یه موقع خاص دو رکعت نماز میخونی بعد 110 بار صلوات میفرستی و 1570 بار یاعلی میگی بعد حاجتت رو میگی بعد سه تا صلوات میفرستی من سعی میکردم با تمام وجودم ذکر یا علی رو بگم بعد سعی میکردم برای حاجات دیگران دعا کنم بعد حاجت خودم رو میگفتم حاجتم رو نگرفتم و همه چیز طی این دو ماه معلوم میشه منتظرم اما شب اخر یه خواب خیلی خوب دیدم خیلی باور نکردنی رفته بودم ....... .بعد شوهرم یهو صدام زد خوابم نیمه کار موند میخواستم بزنم تو سرش نزاشته بود خوابم کامل بشهBig Grin ولی خیلی امید دارم خیلی مطمئنم میخواد حاجتم رو بده مطمئنم.
و برای اون دختر خانومایی که هنوز ازدواج نکردن من خیلی خواستگار داشتم انقدر میومدن و جور نمیشد که روز نیمه رجب گفتم باید حاجتم رو از خودمولا علی بگیرم و گرفتم و ازدواج کردم(اعمال ام داوود و دعای مخصوصش و مخصوصا سجده اخر و دل شکسته و خدا و مولا علی) .همسرمم میگه من تو رو از مولا علی گرفتم .
تو رو خدا برای منم دعا کنید من یاد شمام شما هم یاد من.

خدایا کمکمون کن تا عید امسال یه خونه بزرگ بخریم
میشه برای خرید خونه ما هم یه صلوات بفرستیدSmiling
 سپاس شده توسط B@R@NE ، topol ، Aseman90 ، farnoush ، " باران "
۱۷-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #369
من ذکر بسم الله رو چهل روزشو خوندم دو ماه بعدش جواب گرفتم
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، farnoush
۱۷-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #370
بچه ها دوشنبه این هفته اول ماه شعبانه و هر سال فقط یک ماه هست که اول ماه با دوشنبه شروع میشه و میشه ختم سوره واقعه رو داشت ، مامان من از این ختم حاجت گرفته چند سال پیش ، منم میخوام این ختم رو انجام بدم .ایشالا هر کی هرچی صلاحشه براش اتفاق بیفته.

91.7.29 ، پیفون ، مریم متقیان ، سیماهنگ ، هتل اوین ، اون همه حال خوب Heart
کاش همه چیز تو همون شرایط دوباره واسم تکرار میشد ، چقدر زود گذشت ، ولی واقعا خدایا شکرت خیلی کمکم کردی ، مثل همیشه بازهم همه چیزو به خودت میسپرم.
الهی به امید تو.
 سپاس شده توسط Aseman90 ، mohadeseh71 ، (گندم) ، " باران " ، shebreh ، shaparak_7777 ، گاگا ، samare ، farnoush
ارسال پاسخ