شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
از بین بردن بوها...
۵-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #11
RE: از بین بردن بوها...
من هرکاری می کنم بازم سرویس بهداشتی خونمون یکی دو روز با کف نشورم یه بوی بدی میده که نگو و نپرس.
کسی پیشنهادی داره؟؟؟

وقتی هنوز بعد از سه سال "عشق" سر حالت میاره، یعنی راه رو درست اومدی Heart
...
امسال سال اسبه سال من ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۸-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #12
یه راه خوب برای از بین بردن بوها و ایجاد بوی خوب پرتقال

[تصویر: 13724852031.jpg]

[تصویر: 13724852032.jpg]

اصلا اگه پوست پرتقالو بذارین رو بخاری عطرش میپیچه تو خونه

همه رازت یه طرف چشمای نازت یه طرف

ندیدم چشمی رو که تو نخ چشم تو نرفت

یاد تو یار منه سکه بازار منه

من گرفتار توام عشق گرفتار منه
 سپاس شده توسط مینو ، ay naz ، وفا ، parisan ، مهسان 24 ، shirin93 ، مریم*
۸-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #13
(۵-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ عصر)غزل صداقت نوشته است:  من هرکاری می کنم بازم سرویس بهداشتی خونمون یکی دو روز با کف نشورم یه بوی بدی میده که نگو و نپرس.
کسی پیشنهادی داره؟؟؟

اول محلول لوله باز کن بریز هم تو رااب روشویی هوتو توالت بعد نیم ساعت چهل وپنج دقیقه اب داغ بریز فکن مشکلت حل بشه

سپاس شده توسط mehrang ، غزل صداقت
۹-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ عصر توسط khatere h.)
ارسال: #14

براي از بين بردن بوي حاصل از پخت و پز و سرخ‌كردن و به‌خصوص سوختن غذا در فضاي آشپزخانه و خانه به راه‌هاي زير توجه كنيد:
1 – كاسه‌اي حاوي آب را روي شعله اجاق‌گاز قرار دهيد و تعدادي چوب دارچين يا كمي از پودر آن را در آب بريزيد و بگذاريد روي شعله ملايم اجاق‌گاز تا كم‌كم به جوش آيد. عطر دارچين فضا را معطر كرده و بوي حاصل از سرخ‌كردني و حتي سوختگي را از بين خواهد برد.
2 – براي اينكه همزمان با از بين رفتن بوي ناخوشايند موجود در آشپزخانه، بوي مطبوعي نيز در فضا بپيچد، به جز دارچين، مواد ديگري نيز وجود دارد كه ميخك ازجمله آنهاست. پس چند عدد ميخك را داخل كاسه‌اي فلزي حاوي آب بريزيد. مانند نمونه قبلي روي شعله اجاق‌گاز قرار دهيد.
3 – هرچقدر هم كه غذا خوشمزه باشد، بوي سوختن آن بسيار بد و ناخوشايند است. پس اگر حواستان پرت شد و غذايتان سوخت و بوي آن تمام خانه را در برگرفت، ناراحت نشويد. ابتدا اگر هواكش روشن نيست، روشنش كنيد. سپس قابلمه‌اي حاوي آب را روي شعله اجاق‌گاز قرار داده و چند تكه ليموترش در آن بيندازيد و بگذاريد بخار حاصل از جوشيدن ليموترش در آب، بوي سوختگي موجود در خانه را از بين ببرد.
4 – اگر مي‌خواهيد شروع به سرخ‌كردن سبزي يا موادي بكنيد كه مطمئن هستيد هم خودتان و هم ديگر اهالي خانواده از بوي حاصل از آن ناراحت مي‌شوند – پيش از شروع كار - ابتدا هواكش‌هاي داخل آشپزخانه را روشن كرده سپس مقداري سركه سفيد را در كاسه‌اي بريزيد و آن را كنار اجاق‌گاز روشن قرار دهيد؛ بوي حاصل از سركه سفيد، باقيمانده بوي حاصل از سرخ‌كردن آن مواد را در محيط خنثي مي‌كند.
5 – اگر حواس‌پرتي كار دست‌تان داده و غذا به قدري سوخته كه بوي حاصل از آن با هيچ‌يك از راهكارهاي فوق خنثي‌شدني نيست، ديگر مجبور هستيد پنجره‌ها را باز كنيد ولي براي اينكه اين بو هرچه سريع‌تر از طريق پنجره آشپزخانه خارج شده و به ديگر قسمت‌هاي خانه انتقال پيدا نكند، پارچه و حوله مخصوص آشپزخانه را نمدار كرده و براي چند دقيقه آن را تكان دهيد.
6 – گاهي پخت بعضي سبزيجات به خصوص انواع كلم‌ها بوي نامطبوعي را در فضا پراكنده مي‌كند. در چنين شرايطي يا در آب سبزيجات در حال پخت، كمي سركه يا حتي به ادعاي بعضي افراد چند تكه نان سفت بريزيد يا آنكه ظرف كوچكي را از سركه پر كنيد و مانند مورد4 در كنار اجاق‌گاز قرار دهيد. البته جوشاندن سركه يا مخلوط سركه و آب كارسازتر خواهد بود.
7 – بوي حاصل از پخت و پز غذا را با ريختن مقداري جعفري در تابه‌اي كوچك و قراردادن آن روي شعله اجاق‌گاز از بين ببريد. حرارت‌دادن جعفري براي مدت 5 دقيقه، نه تنها بوي نامطبوع موجود را از بين مي‌برد بلكه فضا را عطرآگين مي‌كند.
***تاحالا براتون پیش امده که ته برنجتون سوخته باشه و برنجتون بوی سوختگی گرفته باشه و در زمان خوردن این بو اذیتتون بکنه برای از بین بردن بوی دود برنج در زمانی که میخواین برنجو گرم کنین ی تکه نون روی برنج بزارین و برنجو گرم کنین این کار باعث میشه بوی دود از بین بره خیلی سادس ولی جواب میده .

الهم عجل لولیک الفرج

شکرخدا،که هرآنچه طلب کردم از خدا
بر منتهای همت خود ،کامران شدم
*
1سالِ زیبا و پر از عشق،گذشت،از اغازِ زیبای ما...Lub
مثل همیشه بهترین ها رو نصیبمون کردی...
خدای مهربونم با تمام وجود بودنت رو لمس میکنم، خیـلی دوستت دارم
 سپاس شده توسط shirin93
۲۷-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #15
زاج بهترین چیز برای بوی بد عرقه
 سپاس شده توسط qazale
۱۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #16

از بين بردن بو
گاهي فضاي منزل از بوهاي آزاردهنده پر مي شود. چند راه براي از بين بردن اين بوها وجود دارد.
1- مقداري سرکه را درون ظرفي روي حرارت زياد بگذاريد و بجوشانيد تا تبخير شود، يا اين که سه قاشق چايخوري سير له شده را در دو فنجان آب بريزيد و يک ربع ساعت بجوشانيد.
2- اگر مي خواهيد فضاي آشپزخانه يا خانه عطرآگين شود کافي است کمي دارچين را در تابه بريزيد و روي حرارت يا در فر بگذاريد. پس از زماني کوتاه بوي خوش همه جا را فرا خواهد گرفت.
3- راه ديگر اين است که دستمال نخي را به عطر يا لوسيوني که دوست داريد آغشته کنيد و به حباب لامپ آشپزخانه، حمام يا اتاق ها بکشيد، با روشن شدن چراغ و گرم شدن حباب آن بوي خوش همه جا را پر مي کند.
4- بوي ماهي را با استفاده از نمک ماليدن آن به دست ها از بين ببريد.
5- بوي نفت را نيز مي توان با ماليدن روغن جامد از دست ها زدود.

مامان روزای نزدیکHeart
 سپاس شده توسط *he_is_mine*
۱۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #17

(۵-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ عصر)غزل صداقت نوشته است:  من هرکاری می کنم بازم سرویس بهداشتی خونمون یکی دو روز با کف نشورم یه بوی بدی میده که نگو و نپرس.
کسی پیشنهادی داره؟؟؟

چاه بست داره دستشوییتون؟
خیلی موثره ها

لوله باز کن هم میتونی بریزی
یا دتول بخر بریز تو فاضلاب

سعی کن همیشه هم تهویه بعد از اینکه از دستشویی استفاده می کنین روشن باشه تا یه چند دقیقه تا بو بره
۱۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ صبح
ارسال: #18
(۱۵-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ صبح)narcissus88 نوشته است:  
کسی پیشنهادی داره؟؟؟

چاه بست داره دستشوییتون؟
خیلی موثره ها

سعی کن همیشه هم تهویه بعد از اینکه از دستشویی استفاده می کنین روشن باشه تا یه چند دقیقه تا بو بره

نرگس جان من از این در پوش های چاه خیلی بدم می آد چون نمی تونی ببینی اون زیر کثیفه یا نه.
اصلا بوی دست شویی یا اینا نیستا یه بوی بدیه که نمی دونم چیه اگه دو روز ازز شستن دستشویی بگذره این بو رو می ده Huh

وقتی هنوز بعد از سه سال "عشق" سر حالت میاره، یعنی راه رو درست اومدی Heart
...
امسال سال اسبه سال من ...
۱۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ صبح
ارسال: #19

من به بو خیلی حساسم یه بار دستم بوی سیر گرفته بود داغون شدم هر کاری میکردم از بین نمیرفت پس از یه جستجوی زیاد متوجه شدم که باید یه ظرف استیل بدارم اینقد دستمو بهش بکشم تا بو برطرف بشه باورتون نمیشه معجزه کرد برام بوش از بین رفت البته دستم یکم بوی استیل گرفته بود باز بهتر از بوی سیر بود اما دستم که شستم اونم از بین رفت ..
 سپاس شده توسط nazgol22 ، مهسان 24
۱۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #20

(۱۵-مرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ صبح)غزل صداقت نوشته است:  
(۱۵-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ صبح)narcissus88 نوشته است:  
کسی پیشنهادی داره؟؟؟

چاه بست داره دستشوییتون؟
خیلی موثره ها

نرگس جان من از این در پوش های چاه خیلی بدم می آد چون نمی تونی ببینی اون زیر کثیفه یا نه.
اصلا بوی دست شویی یا اینا نیستا یه بوی بدیه که نمی دونم چیه اگه دو روز ازز شستن دستشویی بگذره این بو رو می ده Huh
ولی خیلی خوبن
خونه ما هم بو میداد دست شویی
هی تهویه میزدیم هی بوگیر ازینا خریدم گذاشتم دیگه اصلا بو نمیده دست شویی

(۱۵-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۵۸ صبح)parisan نوشته است:  من به بو خیلی حساسم یه بار دستم بوی سیر گرفته بود داغون شدم هر کاری میکردم از بین نمیرفت پس از یه جستجوی زیاد متوجه شدم که باید یه ظرف استیل بدارم اینقد دستمو بهش بکشم تا بو برطرف بشه باورتون نمیشه معجزه کرد برام بوش از بین رفت البته دستم یکم بوی استیل گرفته بود باز بهتر از بوی سیر بود اما دستم که شستم اونم از بین رفت ..

صابون استیل مخصوص این کار وجود داره عزیزم
میتونی بخری استفاده کنی
 سپاس شده توسط parisan ، غزل صداقت ، baharak7
ارسال پاسخ