شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ازدواج دختر با مرد مطلقه و برعکس
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #11
RE: ازدواج دختر با مرد مطلقه و برعکس
وای سامره جون
بذار تجربه شخصی ام و بهت بگم شاید کمکت کنه
شوهر من 3سال قبل از اینکه با من اشنا بشه نامزد داشته.یعنی حدود 6ماه عقد بودن
علت طلاقشونم خیانت دختره بوده که البته تو دادگاهم ثابت شده بوده
با اینکه الان 5سال ازون ماحرا میگذره و اونا اصلا باهم زندگی نکرده بودن اما اثراتش تو زندگیم هست
باور میکنی شوهر من عین دیوونه ها یهو برمیگرده میگه نبینم موهاتو فلان رنگ کنی.که چی؟ اون قبلا موهاشو این رنگی میکرده
یا خیلی گیزای دیگه عین این
وقتایی که میرفتیم بیرون عین دیوونه ها دست و پاش میلرزیدکه نکنه یوقت کسی نگام کنه!
باورت نمیشه جونم به لبم رسید تا اینکه تونست فراموش کنه

عزیزم میخوام بگم تو زندگیت سایه یکی دیگه رو همیشه حس میکنی
توهم بخوای فراموش کنی بقیه نمیذارن

مخصوصا که پای یه بچه هم در میونه

اگه میخوای این تصمیمو بگیری گلم خودتو کاملا واسه هر مشکلی اماده کن
چون لمسش کردم میگم گلم

سقط کردم کودک نا مشروع عشقم را
از ترس مردمانی که عقلشان به چشمشان است
می دانی عشق را هرزه میدانند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط samare ، شانتی ، Memole ، Ali H ، Emi.Love
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #12
سامره جون به نظر من اینکه یه طرفه به حرفای این اقا در مورد همسر و ازدواج قبلیش گوش بدی و تصمیم بگیری کار درستی نیس... اگه میتونی به یه نوعی سعی کن از دهن یه ادم بیطرف هم در مورد ازدواج قبلیشون و مشکلاتشون بشنوی... مطمئنا همسر قبلی این اقا هم وقتی بخوان ازدواج کنن سعی میکنن مشکلات ازدواج قبلی رو سر همسر قبلیشون که بندازه...

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
 سپاس شده توسط samare ، شانتی ، Ali H
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #13
من فکر نمیکنم به طور کلی ازدواج با یه نفر که جدا شده مشکلی داشته باشه ممکنه اون دونفر با همدیگه خوشبخت نبودن ولی با کسای دیگه ای بتونن خوشبخت بشن. در ضمن جدا شدن که گناه نیست هر کسی ممکنه تو زندگی اشتباه کنه و بعد متوجه بشه. البته بگم که فکر میکنم نیاز به تحقیق داره تا از طرفت مطمئن بشی حتی میتونی حرفای همسر قبایشو بشنوی و قضاوت کنی
 سپاس شده توسط samare ، شانتی ، tannaz_f2217
۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #14
ننننننننننننننننننننننننننننه اينكارو نكن. تبعاتش تو زندگي زياده. تجربه كردم. همش مقاااااااااااااااااايسه ميشي

عروسي: شهريور93
تشریفات: رنسانس عالی بود
آتلیه:باراد آریا عالی بود
آرایشگاه:مريم رهنما عالی بود
موزیک: Dodgy زیاد دوس نداشتم
 سپاس شده توسط samare ، شانتی
۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #15
(۱۰-آذر-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ صبح)HiddenBride نوشته است:  سامره عزیز

اول از همه بگم این ازدواج نیاز به مشاوره داره

دوما٬ درسته شما از این آقا اطمینان داری اما باید اینو بدونی که اگر تصمیم به این ازدواج بگیری٬ عواقب پیش بینی شده و نشده ای داره که باید پای همه شون واستی .

مثلا به این فکر کن دو فردای دیگه که زن سابق این آقا از ازدواجتون مطلع بشه٬ بخواد براتون از طریق دختر مشترکشون مشکل ایجاد کنه

شما اصلا درباره زن سابق ایشون تحقیق کردی یا فقط حرفای شوهرشون رو شنیدی؟

پسرخاله من ۵ سال پیش با وجود یک دختر ۴ ساله از زنش جدا شد.

زنش در قبال نگرفتن مهریه حضانت دخترش رو گرفت

پارسال که پسرخاله ام خواست ازدواج کنه٬ زن سابقش دخترشون رو آورد جلوی در خونه خاله ام گذاشت و گفت توانایی نگهداریش رو ندارم

حالا بعد از یک سال هنوز نامزد پسرخاله ام مردد هست که آیا میتونه با دختر ناتنی زندگی کنه یا نه!

منظورم به اینه که شما داری در مورد ازدواجی صحبت میکنی که در اصل ۴ وجه داره

شما و یک خانواده سه نفره

نمیتونی تا اونجایی رو که دوست داری ببینی و بقیه رو بگی ایشالا که پیش نیاد!

فکر همه جاشو بکن

اصلا فکر کن ببین ۲۰ سال دیگه تحمل داری با وجود بچه های خودتون٬ به دختر این آقا جهیزیه بدی؟

تا تهش رو بخون
منم با تمام حرفای این دوستمون کاملا موافقم خیلی و درست و منطقی بود...به نظرم شما در استانه سی سالگی هستی و هنوز خیلی جوونی و کیس های خیلی بهتر میتونی داشته باشی اون اقای که 40 سالشه و یه دختر داره و سابقه یکبار ازدواج نا موفق موردی هست که خیلی باید بررسیش کنی عزیزم ..در هر صورت حضانت دختر تا 9 سالگی با مادر هست و ولایت فرزند در هر صورت با پدر هست .عزیزم سایه فرزند اون ها همیشه در زندگی شما هست ...من یک تجربه شخصی دارم که د ر ا خر برات تعریف میکنم ...یه مثل انگلیسی هست که میگه شایعات بعد از طلاق رو باور نکن...هم من زن هستم هم شما ممکنه که خانوم این اقا واقعا مشکل داشته (شاید هم کلا بیمار روانی بوده که هیچ هم بعید نیست )ولی خوب باید این ثابت بشه ..در غیر اینصورت زنی تا به مرز جنون نرسونی اون شروع به جیغ و فریاد نمیکنه...ایشون عکس العمل های همسرش رو برای شما تعریف کرده ولی نگفته خوب چیکار میکرده که زنش اینطوری میکرده ؟ایا واقعا زنش مشکل اعصاب و روان داشته که خوب اینو خیلی راحت میتونه به شما اثبات کنه زنی که اینقدر مورد اعصاب و روان داره بااخره باید تحت نظر پزشکی جائی باشه ...به نظرم شما باید حرف دو طرف رو بشنوی بعد تصمیم گیری کنید و لی در هر صورت شما مجرد هستید جوان هستید و حتما میتونید کیس های که ریسک کمتری داشته باشند رو انتخاب کنید و به نظر من مردی که 40 سالشه و یک فرزند داره و یکبار ازدواج نا موفق بهتره دنبال کیس های در سطح خودش باشه همینکه اومده دنبال یه دختر که ده سال از خودش کوچکتره خودش خیلی جای بحث داره ...عزیزم با یک دکتر مشاور درست حسابی هم مشورت کن..حتما
پسر دائی مامان من با یه دختری ازدواج کرد ویک فرزند دختر هم داشتند بعد هفت سال زندگی جدا شدند پسرخاله مامانم هم کلی راجع به خانمش تو فامیل مامانم اینا سم پاش کرده بود که زنم بی پاک و دهنه زنم روانیه زنم اعصاب نداره تازه کلی صدا های زنش رو هم ضبط کرده بود و دیگه به همه ثابت کرد زنشیه جورائی بی تربیت و ...بوده با هزار تا مشکل دیگه ....خلاصه دختره بچه تهران بود پسره اصفهان زندگی میکرد.دختره خوش قیافه بود تحصیلکرده وضع مالیشون هم توپ بود .. یکبار توی یک مراسمی من زنش و دختر کوچولوشون رو دیدم و اتفاقی افتاد که اون تعریف کرد چرا جدا شده ...منو میگی سرم سوت کشید که چطوری این دختره هفت سال زندگی کرد یعنی من بودم بخدا هفت ساعته جدا میشدم..حتی دختر کوچولوشون یه چیزائی از پسر دائی مامانم تعریف میکرد که ادم شاخ در من شاخ در اورده بودم خلاصه اینطوری بگم که تمام خرج زندگی تو این هفت سال با دختره بوده میگفت حتی یک جوراب هم برای من و بچه ام نخریده بود خرج زایمان خرج بچه ویزیت دکتر بچه اجاره خونه همه چیز رو دختره میداد اینارو به من ثابت کرد یعنی مبایع نامه خونه ای توش زندگی میکرد رو نشون داد زنگ زد جلو ما با صاحبخونش حرف زد..تمام مسیج های شوهرش رو سیو کرده بود به ما نشون داد تازه شوهرش که صد دفعه هم به این دختره خیانت کرده بود ...حتی رفته بود با زن همسایه اشون دوست شده بود و کلی کارای غیر اخلاقی دیگه ...بعد صدای دعوا های زنش رو ضبط کرده بود به فامیل نشون میداد که اره زنم روانیه فحش میده ولی نمیگفت خوب من چیکارش کردم که اینطوری فحش میده ...حتی حضانت دخترشونو داده بود و تو دادگاه گفته بودن باید خرج بچه رو بدی گفته بوده هرکسی حضانتش رو داره همونم خرجش کنه که قاضیه گفته حضانت یعنی سرپرستی خرج بچه رو که دیگه باید بدی....البته حضانت رو در مقابل مهریه زنه که بخشیده بود داده بود..حتی 450هزار تومن هزینه وکیل رو دختره داده بود!!!!خلاصه عزیزم زیاد به حرف مردا اعتماد نکن ته توی همه چیزو در بیار بعدمحکم و قاطع تصمیم بگیر..مردی که یه زن رو تنها میذاره با یک دختر تو این جامعه گرگ در مورد مسولیت پذیریش و تعدش باید مطمئن بشی خیلی ها با زنشون مشکل دارن ولی هیچوقت بچشونو ول نمیکنن این خواستگار شما مگه نمیگه زنم مورد اعصاب روان داره پس چرا بچه رو سپرده به اون که اون زیر دست اون زنه بزرگ بشه ؟ یعنی فقط خودشو خلاص کرده؟به نظرم زنش اگر خیلی مشکل داشت مرده رو اگر رگش رو میزدی از بچه اش دست نمیکشید.

بحث امروز و فردا نیست

تا ته زندگیت اون زن و دختر همراه زندگیتن...

موفق باشی عزیزم New1
 سپاس شده توسط samare ، sara joon ، حوریا ، Ali H
۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #16
البته اینم بگم هیچ چیز مطلق نیست
راحت بگم گلم خوشبختی عرضه میخواد
اگه تصمیم گرفتی باهاش ازدواج کنی معنیش این نیست که نمیتونی خوشبخت باشی
فقط باید بیشتر از بقیه بجنگی واسه زندگیت
اگه میتونی پا پیش بذار

سپاس شده توسط ROoyam ، sd3 ، samare ، Emi.Love
۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #17
samare جان به نظرم قبل از اینکه انتخابش کنی و تصمیم به ازدواج بگیری تحقیق کن، نه اینکه اول بخوای ببینی مورد قبولت هست یا نه و اگه اوکی بود بری تحقیق.

چون اگه بگذره وابستگی بیشتر میشه و اون وقت تصمیم گیری سخت تره و شاید بخوای چشمت رو بعضی مسائل ببندی.

تو همین مرحله مشاوره و تحقیق رو انجام بده بعدا از تمام جوانب مساله رو بررسی کن.
ممکنه گذشت زمان و وابستگی عاطفی، امکان تصمیم درست رو ازت بگیره.
امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری و خوشبخت بشی عزیزم New1

سرم را نه ظلم مي تواند خم کند،
نه مرگ،
نه ترس،
سرم فقط براي بوسيدن دست هاي تو خم مي شود مادرم؛ Heart
۱۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #18
تحقیقات اولیه درباره خودش و کل خانواده اش رو انجام دادیم
با اینکه اون کار و زندگیش یه جای دیگه اس ولی داداشم هم تو شهر خودمون از همسایه ها و آشناهایی که تونسته پیدا کنه تحقیق کرده و هم اونجایی که خودش زندگی می کنه.
من ترجیح دادم تحقیق از همسر سابقش رو بذارم برا بعد
[/quote]

راستش نمیدونم حرفم درسته یا نه؟ ولی به نظر من تحقیق در مورد زندگی گذشته اش هم تو همین مرحله انجام بدی بهتره.
مثلا اگه فعلا به اون مساله کاری نداشته باشی و همه چی اوکی بشه، بعدا ببینی ماجرای زندگی گذشته اونطوری نبوده که فکر میکردی ؟ یا ممکنه همسر سابق مشکل درست کنه؟ یا هر کدوم از حدسیاتی که داری الان بهش فکر میکنی پیش بیاد ، و نتونی بپذیری، کنار گذاشتن مردی که از سایر جهات قبولش داری سخته! واسه همین اگه بتونی هر دو جنبه رو به موازات هم پیش ببری بهتره.

حتی ممکنه عکسش اتفاق بیفته، الان داری با حدس و گمان دست و پنجه نرم میکنی! این وسط اون آقا حرفی بزنه یا کاری انجام بده که انتظارش رو نداری ممکنه چون از اون طرف هنوز مطمئن نیستی در موردش پیشداوری بکنی و اون رفتار رو به زندگی گذشته اش نسبت بدی و نتونی درست قضاوتش کنی.

امیدوارم بتونی تو آرامش، بهترین و مهمترین تصمیم زندگیت رو بگیری Heart

سرم را نه ظلم مي تواند خم کند،
نه مرگ،
نه ترس،
سرم فقط براي بوسيدن دست هاي تو خم مي شود مادرم؛ Heart
 سپاس شده توسط samare
۱۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ عصر توسط شانتی.)
ارسال: #19
aroos shomali

من کاملا با حرفای شما موافقم ..

ازدواج یک دختر با مرد مطلقه خیلی سخت تره تا اینکه زنه مطلقه بایه پسر ازدواج کنه .... ما همه زنیم می دونیم حداقل 90% از شخص مقابل متنفر شدیم یا بی احساس شدیم که ازش جدا شدیم و دیگه وقتی شوهرمون مهربون باشه وخوب باشه محاله با گذشته کاری داشته باشیم .

ولی مردا یادتون باشه که هیچ وقت عشق اولشونو از یاد نمی برن بخصصوص اینایی که داریم در موردشون حرف می زنیم که سن پایین ازدواج کردن و 100% عاشق طرف بودن ( خانواده زور کردو از این حرفا جرتو پرته محضه )

بلانصبت عین سگ دورغ می گن ... از 1000 تا عاشقم عاشق تر بودن ..... و حتی اگه پدر هم رو هم درآورده باشن بازم عشقشونو از یاد نمی برن ..

من با پسری آشنا شدم دقیقا همینارو می گفت ولی بعد 4 سال رابطه دیدم برای زن سابقش( کسی که حتی 1000 تومن پول ته جیب این باقی نذاشته بود و بدبختش کرده وبا دوستاش تو تخت این س ک س داشته ) یه وبلاگ ساخته و توش همش براش شعر نوشته و گریه زاری کرده که دل تنگشه ، البته اتفاقی دیدم و متوجه شدم

ازاون روز علارغم اظهار عشق های زیاد اون به من مثل خوک از چشم افتاد ...

4 سال زندگیم تباه شد به پای یه احساس مزخرف به کسی که وقتی شبانه روز با من بود یه سره فکرو زهنش پیش زنه هرزه اش بود که هنوزم بعد 5 سال هر رورز براش یه دردسر وحشتناک می سازه و پاشو از کفشه این بیرون نمی کشه

اینقدر از اون مرد متنفرم که حد نداره ... حدود 32 بود ... و بسیار هم مظلوم نمایی می کرد جوری که هیچ کس باورش نمی شه که اینقدر د ی و ث باشه ...

خواهش می کنم اگه براتون خیلی چیزا مهمه و فقط به پول و موقعیت فکر نمی کنید هرگز با مرده مطلقه حتی دوست نشید ..... بخصوص اونایی که میگن به زور بوده تحت فشار بوده و نمی خواستیم ازدواج کنیم ... آخه مگه به زور پسرو زن می دن ؟؟؟؟ اونم تو ایران که پسر سالاریه ....

دختر شاید به زور شوهر کنه و لی مردا همیشه تو این چند ساله گذشته به دل خودشون وبا دوست دختراشون اغلب ازدواج کردن ....... و همیشه هم عاشق یارو بودن

من بین 10 تا 20 مورد دیگه عینه مورد خودم شنیدم حتی شوهر دوست خودم ..... که الان بعد 3 سال زندگی مشترک هنوز اسم زنه سابقه یارورو همه جلوی این بیچاره میارن و مرده هم مدام تو فکر اونه .....
 سپاس شده توسط aroos shomali ، نازي ، maniya ، samare ، sd3 ، inaz ، Emi.Love
۱۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #20
عزیزم همه ما خاطره تلخ تو زندگیمون داشتیم
هممون از مردا ضربه خوردیم.
هیچ چیز اسون بدست نمیاد مخصوصا واسه ماها که همیشه در حقمون اجحاف میشه

خدارو شکر الان بعد 2سال شوهرم جونشو واسم میده و حتی 1بارم نه جلو من نه پشت سرم حررفی از گذشته ها نزده
اما خیلی طول کشید تا فراموش کنه.و متاسفانه این وسط فقط من بودم که ضربه میخوردم و همش باید تظاهر میکردم که خوشبخت ترین زن دنیام

خدارو شکر که اون روزا گذشت و منم روی ارامش و دیدم

سپاس شده توسط شانتی ، آسو ، Emi.Love
ارسال پاسخ