شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ارایشگاه خوب در کرج
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ صبح توسط miji.)
ارسال: #41
RE: ارایشگاه خوب در کرج
هدیه جان من وقتی واس کلیپم رفتم پیشش باخودم عکس بردم گفتم این مدلی میخوام ارایشو.دقیقا همونطوری انجام داد-من هر آرایشگاهی نمیرم لاوین و میلانو هم رفتم اما ارایششون در حد 400 بود نه 850-بخدا باور کن هیچکی مثل من حساس نیست چند ماهه دنباله ارایشگاهم-گفتم ماول که رفتم رز مینا ازبعضی عکساش خوشم اومد ازبعضی هاش نه-اونجوری نیست که مثل لاوین و.....بزرگ باشه و ازین دم و تشکیلات اما گفتم واس کلیپ بزار که خیلی مهم نیست یه مدل معمولی میخوام حتی اونروز هم که رفتم فیلمبردارم زنگ زد گفت دیر شده بیخیال ارایش شو-اما باور کن تو 20 دقیقه هم ارایشم کرد هم موهامو اسپرت مثل بافت درست کرد خودم باور نمیکردم هرکی میدید میگفت کجا رفتی -بااینکه 8-9 بار رفته بودم قبلا جای دیگه ارایشگاه اما عکاسک گفت با همیشه زمین تا اسمون فرق کردی-خوب توهم برو یه بار 50 تومن بده بگو ارایش و مو میخوای -حتی بگو میخوام کارتو ببینمی اگه خوب باشه قرارداد کیبندم اگه راضی بودی که بهتر چقدر پول رفته جیبت اگه هم نه که برو با اون میکاپت عکس بنداز واس البومت-اما مطمئنم راضی میشی
بازم مونولیزا جان راست میگه هرکسی یه نظری داره شاید از نظر خیلی ها لاووی و....خوب باشن از نظر خیلی ها هم نه-خودت باید بری انتخاب کنی-اما 550 تومن خیلی مفته اونم با اون کار-مطمئن باش کار شینیونش محشره-محاله مدلی بدی که ناراضی باشی تو موحرف نداره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط Hedieh
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #42
من تنها پیشنهادی که واسه عروسای مثل خودم دارم اینه که اصلا استرس نداشته باشن من وقتی استرس داشتم گند میزم به همه چی اما الان وقتی مادر شوهر جونم همش باهام حرف زد در آرامش کلی کارام پیش رفت. اصلا عروس زنده و عکس و اینها مهم نیست مهم سبک کاره و برخورد ارایشگر که باید به دلت بشینه همین و همین بچه ها..... هممون زیبا می شیم
 سپاس شده توسط توت فرنگی ، افروز ، فرزانه71
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ عصر توسط bahar_jamali.)
ارسال: #43
بچه ها من 2 هفته نبودم. اومده بودم کرج دنبال آرایشگاه و آتلیه و لباس عروس
قیمت آرایشگاهها اینطور بود:
لاوین بدون رنگ با تاج 850 ( معلوم بود که از کرم خوبی استفاده کرده بودن)
مدیا با رنگ 550 (عروسش رو ندیدم)
میلانو بدون رنگ 650 (عروسش رو ندیدم ولی به نظرم کار شینیونش معمولی بود)
هرمینه بدون رنگ 600 (عروسش رو ندیدم)
باغ زیبایی بدون رنگ 700 (کار شینیونش خوب بود اما 2 تا عروسش رو دیدم کرم صورتشون خیلی زود راه گرفته بود)
کابوک بدون رنگ 800 ( از لوازم آرایشی مارک MAC استفاده میکرد اما به نظرم کارش معمولی و نسبتاً خوب بود اما عالی نبود)
مریم بانو بدون رنگ با تاج 550 ( عروسش رو ندیدم)

من اول با هرمینه قرارداد بستم و بیعانه دادم، روز بعد تو 1 آتلیه عکس بدون روتوش یکی از عروسای هرمینه رو دیدم خواستم گریه کنم. رژ گونه خیلی پر رنگ و زننده ای زده بود، رنگ فون بدن و صورت عروس خیلی با هم فرق داشت و تقریباً خیلی کثیف سایه زده بود و صورت عروس حالت عرق کرده و چرب داشت. ولی عروسهای لاوین و کابوک صورت مات و طبیعی رنگی داشتن. خلاصه هنوز 24 ساعت از عقد قرارداد نگذشته بود که رفتم و بیعانه رو پس گرفتم و در نتیجه فعلاً برای آرایشگاه قرارداد نبستم و همچنان سر گردان هستم
 سپاس شده توسط atena ، Hedieh ، bahare71 ، maryam_gri ، توت فرنگی ، sahar 91
۲۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ صبح توسط maryam_gri.)
ارسال: #44
توت فرنگی جان کار لاوین هم عالیه. 2 تا از دوستام عروس لاوین بودن.
ماندگاری آرایشم عالی بود. راستی بهار جان همونطور که میگفتی بدن رو سفید نمیکنه . از خودت میپرسه که میخوای رنگ بدنت با صورتت یکی باشه یا نه . من خودم نخواستم چون کت داشتم کتم کثیف میشد. کرمی میشد

19 اسفند 90 Angel
 سپاس شده توسط توت فرنگی ، bahar_jamali ، bahare71 ، dew
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ عصر توسط mahiii.)
ارسال: #45
سلام بچه ها من پارسال شهریور برای نامزدیم رفتم لاوین
نمیدونم چطور بهتون بگم که چقدر بده اونقدر بد که واقعا وقتی یادم می افته دلم میخواد برم آرایشگرشو خفه کنم
اسمش رویائه
اگه فقط عکس از لاوین دیدید اعتماد نکنید منم گول عکسای با روتوششو خوردم از کارش خوشم اومد
با اینکه صورتم صافه حتی یه دونه جوشم ندارم خودم کرم پودر nivea استفاده میکنم خیلی عالی رو پوستم میشینه کرم پودری که لاوین واسم استفاده کرده بود خیلی کدر و چرک بود رنگش خیلی هم ماسیده بود بهش گفتم مثل جن زده ها پرید بهم گفت
لوازمی که من استفاده میکنم فرانسویه بهترینه
خلاصه گند زد به شب نامزدی من از 5 تا عروسی که اونجا بود با من همه موها فرفری مزخرف همه آرایشا ماسیده
همه تیره همه شبیه یه گله بع بعی بودیم فقط یکی از عروسا یه زره از بقیمون قابل تحمل تر بود
مثل من گول عکس با روتوش را نخورید منم عکسای نامزدیم خوبه چون روتوش داره هر کی میبینه میگه قشنگه
ولی اون شب همه بهم گفتن افتضاحی
شوهرم وقتی از لاوین اومدم بیرون جا خورد نشناختم
خیلی حس بدی داشتم اصلی آرایش و کار موهاش شیک نیست
خیلی پشیمونم خیلی واسه نامزدیم هزینه کردم خدمات مجالس عالی ارکسر خوب همه چی در حد یه مجلس عروسی خیلی شیک ولی گول عکسای توی آرایشگاه لاوین را خوردم از خودم اصلا خوشم نیومد حس بدی داشتم وقتی آدم از آرایش خودش راضی باشه حس خوبی پیدا میکنه توی جشن بهش خوش میگذره ولی به من اصلا خوش نگذشت
از من به شما نصیحت برید کاراشو از نزدیک ببینید
اشتباه منو نکنید
گول عکس با روتوش را نخورید خودتون میبینید کرم پودرش چرک رنگه نمیخوابه اصلا اخلاقشم که گنده
بهترین شب زندگیتونو با انتخاب لاوین بد نکنید

بچه ها من برای عروسی رفتم نیکادل ، خانم فشندی ،ستاره ها ،آفتاب نقره ای را دیدم تو تهران
کارهای آرایش همشون خوب بود ولی موهای همشون افتضاح بود
من چه کار کنم برای عروسی؟
کارهای تک راهم از نزدیک دیدم آرایشش خوب بود از سه تا عروسی که داشت آرایش همه صاف و شیک بود ولی شینیونش تعریف نداشت
خانمی که شینیون میکرد گفت هر مدلی که خودتون خواستید بیاردید درست میکنم
نمیدونم چه کار کنم
آرایشاش شیک و تمیز بود مثل لاوین مذخرف نبود
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #46
مونی جان من هرمینه بودم . خیلی هم راضی بودم. هر جوری خودت بخوای درستت میکنه .

19 اسفند 90 Angel
 سپاس شده توسط sahar 91
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ عصر توسط maryam_gri.)
ارسال: #47
عکس آرایش چشمام و عکس تاجمم میتونی تو تاپیک های خودشون ببینی
شماره تلفن هرمینه رو تو همین تاپیک گذاشتم عزیرم.
شماره تلفن هرمینه 02634487746 و 02634453068

19 اسفند 90 Angel
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #48
سلام
من تو کرج تعریف کار عروس و آرایشگاهی تک رو شنیدم که تو عظیمیه هست فک کنم میدون طالقانی

راستی وب سایت هم دارن .

بعضی زخمها هست ، که هر روز باید روشونو واکنی و نمک بپاشی ! تا هیچ وقت یادت نره !!!!!!!!!! دیگه سراغ بعضی آدمها نباید رفت ....
 سپاس شده توسط madii
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #49
من عروس لاوین و باغ زیبایی و تک رو دیدم از فامیلامون بودن همشون قشنگ شده بودن ولی به نظرم کار لاوین به روز تر ه من خودم لاوین می خوام برم اما خواهر همسرم خودش رفته باغ زیبایی میگه اونجا حالا نمیدونم
در ضمن یکی از دوستام با بانوی شرق قرارداد بسته 400 تومن اونم میگن کارش خوبه
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #50
من مدیا رو انتخاب کردم از کاراش خوشم میاد تنوع زیاد داره البته اینم سلیقه ایی

خدایا شکرت
ارسال پاسخ