شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ارایشگاه خوب در کرج
۱۹-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #21
RE: ارایشگاه خوب در کرج
بچه ها من امروز رفتم هرمینه فقط می خواستم واسه اون شینیوناش :crying: کنم و پدر دوستمو در اوردم که منو برد اونجا فردا آخرین روزیه که شوهری فرصت داده این آرایشگاه لعنتیو انتخاب کنم!!!!!!!! تو رو خدا کمکم کنید ..... همه تو کرج افتضاحن و الکی اسم در کردن یا اگه کارشون خوبه قیمتا بالاست:huh2:
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۰-بهمن-۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-بهمن-۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ عصر توسط bahar_jamali.)
ارسال: #22
مونالیزا یعنی کارش تا این حد بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چطور این همه ازش تعریف میکنن؟؟؟ قیمت هرمینه چقدر بود؟؟؟
اگه کسی تلفن هرمینه رو داره ممنون میشم بذاره
۲۰-بهمن-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-بهمن-۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ عصر توسط monaliza.)
ارسال: #23
توی کرج 2 دسته سالن هست یه نوع قدیمین و الان دیگه خوداشون کار نمی کنن یه دسته دیگه هم تازه کارند و خوداشون کار می کنن... من گفتم شینیونش افتضاح بود که واسه من خیلی مهمه اما آرایشش خوب بود خدایی... من ترجیح میدم سالنهای جدید برم مثل هرمینه لاوین میلانو نه اینکه برم بی بی گل و ویدا رز و باغ زیبایی اما من از شینیون هرمینه اصلا خوشم نیومد الان بین لاوین موندم و میلانو سبک کاراشونم نزدیکه بهم قیمتاشونم همون 850 هست اما با تنها چیز لاوین که مشکل دارم اخلاق بدشه و اینکه عروس زنده ازش ندیدم . فردا شب دارم یه عروسی میرم که عروس واسه میلانو اگه خوشم بیاد شنبه رفتم قرار داد بستم و از شرش خلاص شدم
عزیزم شمارشو ندارم اما آدرس هرمینه اینه: خیابان دوم شرقی گوهردشت ساختمان تندیس. دقیقا خیابون روبروی سینما ساویز
 سپاس شده توسط bahare71
۲۱-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #24
آتلیه با راز قرار داد بستم تو درختی ساختمان پرشیا زیر رستوران دیاکو گلم. لباسمم دادم خانم عباسپور یا عباس زاده است نمی دونم دقیق اما مزونش استاتیراست سه راهی تهران ساختمان ایران زمین
تلفن میلانو رو ندارم اما آدرسش اینه گلم: گوهردشت داخل هفتم شرقی اینقدر هفتم رو برو تو که به یه چهار راه برسی سر چهار راهه
مرسی عزیزم. امیدوارم شما هم بهترین انتخابارو کنی
 سپاس شده توسط bahare71
۲۱-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #25
به نظر من لاوین کارش معرکه و متفاوته شب یه یاد ماندنیو واستون داره .عکاسی هم کلاسیک واقعا تکه.مدیا را تعریف کردن شاگرد لاوین بود.
۲۲-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #26
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااا من میرم میلانو. عروس دیشب معرکه بود . خود عروس بیچاره یه پوست تیره و کثیف داشت اما دیشب شده بود عین هلو . مادر شوهرش اینقدر ذوق کرده بود که ما ها فقط می خندیدیم. خودشم راضی بود. حالا میرم الان پاتختی بازم ازش می پرسم. اما شوهری هم میگفت به نظرش خوبه آرایشگاش
۲۳-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #27
سلام به همه نو عروس ها. من تازه عضو این سایت شدم . انجمن هاش خیلی جالب بود به همین خاطر عضو شدم . من کلی دنبال آرایشگاه بودم تا بالاخره هرمینه قرار داد بستم. مراسمم 19 اسفند. قیمت هرمینه هم 650 هستش بدون رنگ مو. کار لاوین رو هم دیدم کارش عالی بود. اما لاوین و هرمینه رو در یک سطح دیدم. لاوین قیمتش 850 بود بدون رنگ مو. کار مه سمیر رو هم دیدم کارش تمییز بود ولی نمی تونستم بهش اعتماد کنم.
 سپاس شده توسط Baby jon
۲۳-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-بهمن-۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ صبح توسط monaliza.)
ارسال: #28
من رفتم میلانو اون خانمه که مسئول ثبت قرار داد عروس بود گفت 650 و 850 که گفت 850 ای انگار رنگ و مش داره کاشت دائم داره و با اون قیمت 650 ای هیچ فرقی جز این دو مورد نداشته. عروسمون می گفت بغیر از خودش اون روز 3 نفر دیگه هم بودن که خودش می گفت همه عالی شده بودن. می گفت اصلا آرایشامون شبیه هم نبود. کلا راضی بود . راستییییی پاتختی هم خوب شده بود. واسه پاتختی ازش 50 گرفته بودن. خود این عروسه هم می خواسته هرمینه بره اما چون خانواده شوهرش عروسای میلانو رو دیده بودن گفته بودن قیمتاشم که یکیه اما بیا برو اینجا. که خودش هم دیروز می گفت اصلا پشیمون نیستم. راستی با آتلیه سعید کار کرده بود می گفت کارای اونم عالی بوده.
(۲۲-بهمن-۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ عصر)moni نوشته است:  میلانو کجاس؟ هزینه اش چطوره؟

عزیزم هفتم گوهردشته فاز 1 که سر کوچه یه پارکه اینقدر برو هفتم رو تو که به یه 4 راه برسی نبش 4 راهه. 650 و 850
 سپاس شده توسط bahare71
۲۳-بهمن-۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #29
(۲۳-بهمن-۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ صبح)bahar_jamali نوشته است:  ممنون مریم جان.
من هم میخوام نهایتاً تا 700 هزینه کنم. گزینه های اصلیم هم تا الآن هرمینه و میلانو هستن. راستی 650 فقط بابت شینیون و میکاپ هست؟ برای خدمات عروس هزینه جداگانه میگیرن؟

خواهش می کنم عزیزم. نه فقط برای رنگ جداگانه می گیره. خدمات هم جز همون 650 تومان است . تاج هم با خودشون
۲۴-بهمن-۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #30
(۲۳-بهمن-۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ عصر)bahar_jamali نوشته است:  مرسی مریم جون
پس قرارداد بستی مونالیزا. به سلامتی .... خیالت راحت شد دیگه.
بچه ها راستی من برای آرایشگاه و اتلیه و لباس چقدر بیعانه بدم؟؟؟
شما برای هر کدوم چقدر بیعانه دادید؟
من 50 برای آرایشگاه و لباس در نظر دارم، خوبه؟ کم نیست؟ ولی برای آتلیه نمیدونم چقدر باید بیعانه بدم.
ببخشید من اینقدر سوال میکنم، آخه من کرجی نیستم و روال کار کرجی ها رو نمیدونم

Crying

من هم برای آرایشگاه و هم برای آتلیه 100 بیعانه دادم. ولی بستگی به خودت داره. هر چقدر دوست داری بیعانه بده.
 سپاس شده توسط bahar_jamali ، dew
ارسال پاسخ