شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
ارایشگاه خوب در تبریز
۶-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #71
RE: ارایشگاه خوب در تبریز
ولي به نظر منم ديگه تراشيدن ابرو كمي داره از مد ميوفته.
عروسهاي خارجي رو ببينين يكيشون هم ابروش تيغ نخورده ، ابروي خودشونه با اين فرق كه خيلي تميز و شيك شده ، در واقع هر كي ابروي خودش و قيافه خودش رو حفظ كرده و نشده مثل يكي ديگه ، اما ما وقتي عروس ميشيم ميشيم مثل هم، چون همه آرايشگاه ها يه شكلي آرايش ميكنن با اين فرق كه كار دست يكي خوبه كار دست يكي بد.
من از ارايشگرم راضي بودم چون هر چي كه من ميگفتم گوش ميداد و به نظرم اهميت ميداد ، آخرشم شدم هموني كه خودم دوست داشتم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mastane65
۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ صبح
ارسال: #72
(۱۲-آبان-۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ عصر)ghazali نوشته است:  مرسی عزیزم...انقدم قشنگ نیس شما با چشای خوشگلت میبینی...

چه جالب كار اين خانم فرد، كه تست رايگان داره، خودشم همه چيز تا تاجو اينام زده برات، خيلي خوبه!! ولي راستش من فكر كنم يه مدت اين كارو بكنه كه مشتري جمع كنه، ولي بعد كه همه شناختنش و مجذوب كاراش شدن و شد فريماه شما ه ٢، ديگه اين كارو نكنه ، اخه نمي دونم واقعا براش صرف مي كنه؟:0 كه وقت بذاره، مواد استفاده كنه، عكس بگيره، بعد طرف بگه باشه من بهتون خبر ميدم اگه خواستمSmile من كه اميييدوا م واقعا به اين كارش ادامه بده ماها هم استفاده كنيم ولي فكر نكنمSmile از طرف ديگه ، به نظر من شخص[/quote]ا، اين ارايشگاه ها همشون بايد اين تست رايگان را داشته باشن واسه عروساشون، اينا كه خدا تومن مي گيرن واسه يه ارايش و مو كه شب مي شوري همش ميره واقعا بايد اين كارو اضافه كنن به سروسشون، مي دونين چقدر از استرس ادم كم ميشهSmile[quote]

This day I will marry my friend, the one I laugh with, live for, dream with, loveHeart
 سپاس شده توسط saraaa72 ، parvin-1
۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #73
اره واقعا...کلی پول مزه مصنوعی که واسم گذاشته بود کلی پولش بود ...

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #74
(۱۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ عصر)ghazali نوشته است:  اره واقعا...کلی پول مزه مصنوعی که واسم گذاشته بود کلی پولش بود ...

دمش گرمSmile بهش بگو تو رو خدا اين كارارو ادامه بده بلكه بقيه هم ياد بگيرنAngelBig GrinNew1
خلاصه عكست خيلى قشنگهNew1

This day I will marry my friend, the one I laugh with, live for, dream with, loveHeart
 سپاس شده توسط ghazali
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #75
بچه ها آرایشگاه آس مد که کلی هم پولشه و تو هتل پارسه رو کسی میشناسه؟؟ یا رفته؟؟

دل دنــیا رو خــون کـــردی کــه اینجــوری تــو رفــتــی.....Crying
بچه ها واسه آرامش روح مرتضی پاشایی,بهترین صدا و یکی از ماندگارترین خواننده های سرزمینمون و واسه صبر به پدر و مادر و بستگانش یه فاتحه و صلوات بفرستین...
آرامش ابدیت مبــارک
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #76
اس مد که من دیده بودم مزون لباس عروس بود!!! ارایشگاه هم داره؟؟؟ البته من خودم نرفتما یه بار زنگ زدم ساعت باز بودن مزون رو پرسیدم...

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #77
آس مد عزيزم مزون هستش نه آرايشگاه
تو هتل پارس قبلا يكي از اتاق هاش كه آرايشگاه بود و الان تعطيل شده آس مد رفته همون اتاق رو اجاره كرده و مزون عروس گذاشته .
اون آرايشگاه هم شعبه 3 ثاني بود كه ديگه نيست.، ظاهرا نتونسته بود كار كنه.
 سپاس شده توسط bride92 ، ghazali
۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #78
ارایشگاه سانی چه خرج و مخارجی هم کرد وقتی میخواس اون شعبه پارس رو بزنه...تو تالارش یه مهمونی و یه شوی عروس انچنانی داشت... ولی من نمیدونستم اون شعبه رو جمع کرده!!! راستی بچه ها کسی کار شینیون "سانی" رو دیده؟ یه شینیون ساده میخوام

۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ عصر توسط هاني.)
ارسال: #79
بچه ها جون سلام.حالا اين خانوم فرد تا كي قراره به كار تست رايگانش ادامه بده؟؟؟من عروسيم تير ما هست به منم ميرسه يا نه؟؟؟
راستي اونايي كه رفتن ميشه آدرس دقيق يا شماره تلفنش رو بدن؟؟؟/واينكه چند ميگيره؟؟؟
بچه ها جوني كه رفتن پريا شعبه ال گلي كدوم آرايشگرش خوبه؟؟؟
آدرس خانم فرد هم ميخوام يا حداقل شمارش؟؟؟

يه عروس ماه شدم
18 شهريور،بهترين روز زندگيم شد
خدايا شكرتتتتتتتتتتتتتتتت
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #80
بچه ها جون سلام .ميشه يه جاي خوب معرفي كنين واسه جوانسازي پوست؟؟؟

يه عروس ماه شدم
18 شهريور،بهترين روز زندگيم شد
خدايا شكرتتتتتتتتتتتتتتتت
موضوع بسته شده