به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آیا اندام من متناسب است؟
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #411

RE: آیا اندام من متناسب است؟
(۱-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ صبح)samar نوشته است:  
(۱-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ صبح)درسا نوشته است:  
(۳۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ عصر)samar نوشته است:  درسا هیکل میراندا کر رو دیدی؟این مانکن خوشگله که جدیدا خیلی رو بورس افتاده؟قدش 175 با وزن 56 و استخون بندی مدیوم سایزاشم تقریبا همیناست که بهت گفتم من عاشق هیکلشم به نظرم همه فاکتورا رو داره البته اینم بگم اینا کاملا نسبیه و در مورد هرکس صدق نمیکنه یکی ممکنه به استایلش پایین تنه پر هم خیلی بیاد یا بالاتنه پر..

ندیده بودم سمر تازه دیدم
به نظرم هیکلش عالیه اما فقط تو لباس یعنی از اندامش وقتی لباس های خیلی باز و ل خ.تی پوشیده خوشم نمیاد
دور روناش چند هست؟
من باسنم بزرگه اینو منکرش نیستم حتی دور کمرم هم نمیگم سایز 36 هست اما مشکل من دور رون ها و شلی بیش از حدشونهSad
درسا جون به نظرم واسه قد تو دور رون بین 45 تا 50 واقعا مانکنیه هر چند که من بهترین حالتشو گفتم و تا بالای 50 هم جاداری دوستم
الان چندی؟

میگم درسا جونی سلیقه ات باحاله دوستم سخت پسندیا..تو مثلا چه جور هیکلی میپسندی؟مثال میزنی..Big GrinNew1

روم به دیوار 2 هفته پیش که اندازه گرفتم در حد 65 هست Crying
اما شله خیلی هم شله مثل ژله میمونه3 (12)
وقتی شلوار تنگ میپوشم جم میشه فکر کنم تا 60 یا 58 میشه

آرامش آن است که بدانیم:در هر گام دستهایمان در دست خداست. Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط samar ، ṧїᗰα
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ عصر توسط samar.)
ارسال: #412
روناک جون پیلاتس عالیه یه ورزش بیشتر قدرتیه که واقعا بدن رو ورزیده میکنه و زیاد کاهش وزن نداره ولی رو سایزت تاثیر شگفت انگیزی میذاره و سختم هست یعنی مطمئنا تو جلسات اول اذیت میشی و بدن درد خواهی داشت..اگه خوشت بیاد چرا که نه..اونم خیلی خوبه ولی زیاد مهیج نیس باید ببینی خودت چی دوس داری من اینو قبول دارم که پیلاتس فوق العاده است و با بدنسازی فرق داره عزیزم..یعنی تاثیرشون متفاوته
درسا عزیزم ناراحتی نداره که تو با این قد 55 هم بشی عالی میشی شک نکن..اینو بهت قول میدم این سایزا که گفتم واسه مانکنای ویکتوریا سکرت بود که شغلشون با هیکلوشن حفظ میشه گلم جدی نگیرBig GrinNew1
درسا حتما دوچرخه و پیاده روی رو فراموش نکن من مطمئنم اگه ادامه بدی رونات خیلی سفت میشه

پـــــــــــــــــــــــــــروردگارا
حال خوشم را تنهـا از تو میخواهم
اگر تو بخواهی هیــــــــــــــچکس و هیـــــــــــــــــــچ چیز آن را از من نخواهد گرفت.Heart
دوستت دارم..نه بخاطر شخصیت تو بلکه بخاطر شخصیتی که من در هنگام با تو بودن پیدا میکنم.
 سپاس شده توسط روناک بیزمارک ، درسا
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #413
ثمر جان من پیلاتس نمیدونم چطوریه رفتم ثبت نام کنم پیلاتس رو بهم پیشنهاد دادن من اصلا اهل ورزش نیستم الان نمیدونم کدومو انتخاب کنم

نردبان دلم شکسته است
می شود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه می دهد، کمی بجای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه خسته و شکسته است،
می شود برای بیقراری دلم سفارشی به آن رفیق با وفا ( خدا ) کنی؟
 سپاس شده توسط samar
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #414
روناک جون من میگم شما که میخوای ثابت بمونی و خوش فرم بشی(درست میگم؟)هر دوش برات خوبه ولی ممکنه پیلاتس برات سختتر باشه چون زیاد اهل ورزش نیستی..به نظرم یه جلسه امتحانی برو اگه دیدی میتونی ادامه بده خیلی عالیه یا یک ماه برو بدنسازی بدنت که نرم تر شد برو پیلاتس هر چند که هر دوش رو هم میتونی در کنار هم ادامه بدی

اگر تو بخواهی هیــــــــــــــچکس و هیـــــــــــــــــــچ چیز آن را از من نخواهد گرفت.Heart
دوستت دارم..نه بخاطر شخصیت تو بلکه بخاطر شخصیتی که من در هنگام با تو بودن پیدا میکنم.
 سپاس شده توسط روناک بیزمارک
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #415
روناک جان قد و وزنت خوبه به نظرم اگه بتونی چهار کیلو هم کم کنی که ایده اله.برای حفظ تناسب اندامت هم حتما ورزش کن البته پیلاتس فکرکنم سنگین باشه برای شما که اهل ورزش نیستی.برو یک فعالیت شاد و مفرح که سختی ورزش رو حس نکنی من خودم نرفتم اما میگن زومبا خوبه و شاد لاغرم میکنه
۱-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #416
گلم ببخشید من الان پستتو دیدم به نظر من سه چهار کیلو کم کنی عالی میشی و سایزات یکم جا دارن که کم بشن مثلا دور کمر..شکم یا پهلو داری دوستم؟

سپاس شده توسط آوینا
۲-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #417
دوستان من قدم 157 یا 158
وزنم 50

دور کمر 63
دور باسن 86
دور سینه 83
دور ران 49-50
دور پهلو 73

آیاااااااااا متناسب و خوش هیکل میباشم؟ توروخدا راست بگین
همش توهم چاقی میزنم جدیدا Sad

بهترین و شیرین ترین روزهای زندگیم داره میاااااد میدونمممHeart
 سپاس شده توسط azad
۲-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ صبح
ارسال: #418
(۲-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ صبح)فرناز1365 نوشته است:  دوستان من قدم 157 یا 158
وزنم 50

دور کمر 63
دور باسن 86
دور سینه 83
دور ران 49-50
دور پهلو 73

آیاااااااااا متناسب و خوش هیکل میباشم؟ توروخدا راست بگین
همش توهم چاقی میزنم جدیدا Sad

CryingCryingCryingCrying
من هم دقيقا همينطورم عزيزم .. البته يه كمي بعضي سايزها فرق داره ولي قد و وزنم همينه ... 48 بودم شدم 50 و دارم از غصه ميميرم... متاسفانه اين توهم كه ميگي مريضم كرده

گاهي خودخواه نباشيم ! لااقل فقط گاهي !!!! Dodgy
 سپاس شده توسط فرناز1365
۲-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ صبح
ارسال: #419
وای خدا
خیلی هم خوبید تازه من باهمین قد 58 تام همه بهم میگن عالی هستی زیر نظر دکتر تغذیه هم هستم.دختر باید بدنش برجستگی داشته باشه

خواستم هرچه را که بوی تو میداد بسوزانم اما..............جانم آتش گرفت
 سپاس شده توسط فرناز1365
۲-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ صبح توسط samar.)
ارسال: #420
(۱-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ عصر)آوینا نوشته است:  
(۱-تير-۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ عصر)samar نوشته است:  گلم ببخشید من الان پستتو دیدم به نظر من سه چهار کیلو کم کنی عالی میشی و سایزات یکم جا دارن که کم بشن مثلا دور کمر..شکم یا پهلو داری دوستم؟

میسی دوستمNew1 راستش تازگیا به این وزن رسیدم قبلا 62 بودم و تقریبا همه میگفتن اضافه کن
حالا که اضافه کردم راضیم آ چون استخون بندیمم متوسط روبه درشته
فقط شیکمه داره یه نموره میزنه بیرونHuh ثبت نام کردم برم ایروبیک خوبه؟

آوینا جون ایروبیک خیلی عالیه ولی مطمئنا یکم وزن کم میکنی عزیزم..اگه دوس داری تو همین وزن بمونی و فقط از شکم ناراضی هستی به نظرم یا برو بدنسازی ورزش موضعی کن بیا اصلا تو خونه هر روز حرکات شکم رو انجام بده خیلی زود نتیجه میگیری دوستم
فرناز جون سایزات که عالیه عزیزم..به قول خودت همون توهمه جدیش نگیرBig Grin
اونوخ یه سوالی..دور کمر با دور پهلو چه فرقی داره؟BlushNew2New1

ارسال پاسخ