• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات ژمیس

آلبوم دیجیتال

۲۸-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #41

RE: آلبوم دیجیتال
65هزارتوووووووووووووووووووووووووووووومن
مگر میخواد طلاکاری کنه!!!!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط زورو
۲۸-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #42
بستگی به سایز صفحه اش داره
مال ما 30*60 بود صفحه ای 50تومن بود
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #43
وا.چرا انقد گرون.آتلیه ما 350تومن آلبوم دیجیتاله 30*60 رو میگیره هر برگ اضافه هم 35 تومنه
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboobe65
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #44
منم فایل عکسامو از آتلیه گرفتم. دانته جان و بقیه عروسا، کسی آلبوم دیجیتال خودش ساخت منم راهنمایی بگیرم ازش؟
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #45

من هنوز نفهمیدم آلبوم دیجیتال چیه.... Huhتو نت هم سرچ کردم بازم نگرفتم...Confusedفکر کنم باید برم یه عکاسی بپرسم.Tounge

Angel
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #46
پریا جون آتلیه ات کجاست؟

دوست بی معرفت خر استSad
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ صبح توسط tara2u.)
ارسال: #47
(۱۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ عصر)yalda نوشته است:  آویژه یه نوع آلبوم آورده عین آلبوم دیجیتاله فقط باید تو کنار هم قرار دادن عکسا سلیقه به خرج بدین و موقع انتخاب عکسا آلبوم رو تو ذهنتون بیارین . در این صورت نتیجه کار عینه آلبوم دیجیتال میشه . ارزونم هست 40 تومنه .

اینی که میگی از همون آلبوم چسبی هاست که یه نایلون میاد روی عکس؟ به نظرت اون نایلونی که میاد روی عکس زشتش نمیکنه؟ اگه خوبه یه آدرس توی تهران بهم بده عزیزم که بخرمش
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #48
سلام،آتلیه من آلبومم رو با قرارداد حساب کرد اینجوری ارزونتره بنفعتونه به من گفتن حول وحوش 500تومن 30.60 اما گفتن 20تا هم عکس حدودی جا میشه،من تو قراردادم 10درصد دادم آتلیهم بقیشو قراره آخر کار بگیره چطوری شما 50درصد دادید اگه okنباشه چی ،آتلیه من پس خیلی خوبه کلی با من راه اومدن،بچه ها بخدا با توجه به حرفاتون برید آتلیه ای که ما رفتیم تو هزینه ها حداقل کنار میان یه سر برید.09122771235-44615982
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ صبح توسط سمان.)
ارسال: #49
منم آلبوم دیجیتال عروسیم توی منوی آتلیه ام بود سایز 80*60 ، 10 برگ 900 تومان اما ما 15 برگشو سفارش دادیم شد 1350 یعنی هرورقشو 90 تومان ...
واسه عکسای اسپرتمم گفتیم برامون آلبوم دیجیتال بزنه که 70*50 ، 15 برگش شد 900 تومان ورقی 60 تومان...
طراحی و چاپ عکس انتخابی روی چرم آلبومم هر کدوم 50 تومان... Big Grin

من یه پسمل ملوس دارم...Hehe!
اینم وبلاگ گل پسرم:
http://parsajoooni.niniweblog.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط زورو
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #50
بچه ها طراحی آلبوم دیجیتال چه جوریه؟اصلا با طراحی باشه بهتره یا ساده؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد