شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آزیتا ارباب
۲۷-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #11
RE: آزیتا ارباب
من هم مدل شینیونمو خودم انتخاب کردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #12
بچه ها من تازه دیروز فهمیدم آزیتا ارباب همون زن سابق شهرام صولتیه که تو ماهواره چند سال پیش نشونش میداد هی میگفتم اسمش چه آشنامیزنه هااااا:دی
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #13
بچه ها هی داره آپشن اضافه میشه که!!!!!!!!!
به نظرتون آزیتا ارباب بهتره یا نازک یا متقیان؟!
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #14
من که کارا آزیتا ارباب و از نزدیک ندیدم ولی عکساشونو دیدم خیلی خوشم اومد بنظرم شیک کار میکنه
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #15
من به شخصه کارشو زیاد دوس ندارم ، یه جورایی بگیر نگیر داره ریسکش بالاست
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ عصر توسط nazli.)
ارسال: #16
خب پس مامانش که حسابی معروفه خودشم که دیگه معروف شده شوهر سابقشم که ازدواج سومشم انجام داده به سلامتی بزن کف قشنگه رو پس پایه باشین همه ریسه شیم بریم تخفیفرو بگیریم دیگه وقتی صحبت اصل و نسب بشه ازیتا جون باهامون رااااه میاد : دی
(۳۰-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ عصر)نازگل نوشته است:  من به شخصه کارشو زیاد دوس ندارم ، یه جورایی بگیر نگیر داره ریسکش بالاست

نازگل جون منظورت فک کنم اینه که یکم بی اعصابه آزی جون؟؟Wink
فک کن روزی عروسیت باشه خودت همینجوری اون روز به حد کافی بی اعصاب میشی بعد بخواد آزی جونم بره رو اعصابت دیگه چه شودد3 (12)
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #17
حالا اعصاب مصابشو نمی دونم والا ! اما عروساش بعضیاشون جالب نمیشن Smile)) ریسه بشیمو خوب اومدیSmile))
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #18

(۳۰-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر)صنم نوشته است:  بله بله الان تایید شد. مادر ایشون همان خانم جمیله معروف هستند و پدرشان نیز همان آقای اربابBig Grin
فامیل دور شوهر همکارمه ، رفتیم اونجا کاراشو ببینیم خانم ساعت 11 تشریف اوردن تازه ! کاراش رویه بوم بود که ورق می زدی ولی خیلی بگیر نگیر داشت و ما سریع محل رو ترک کردیم Big Grin

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط khoodka
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #19

(۳۰-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ عصر)nazli نوشته است:  
(۳۰-فروردين-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ عصر)وینی نوشته است:  
(۳۰-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر)صنم نوشته است:  بله بله الان تایید شد. مادر ایشون همان خانم جمیله معروف هستند و پدرشان نیز همان آقای اربابBig Grin
فامیل دور شوهر همکارمه ، رفتیم اونجا کاراشو ببینیم خانم ساعت 11 تشریف اوردن تازه ! کاراش رویه بوم بود که ورق می زدی ولی خیلی بگیر نگیر داشت و ما سریع محل رو ترک کردیم Big Grin

وینی به عنوان اعتراض ترک کردی محل رو؟!!!Big Grin
نه نازلی جون ، یه دختر آروم بود که آلبوماشو نشونمون داد ، کارای قدیمی جواد و جدید ، و بومها رو ورق زد . آزیتا ارباب شوهر همکارم رو می شناخت و چقدر هم که تحویل گرفت با لبخند ژکوندش Smile
ما اون روز کار افجه ای رو هم دیده بودیم و اصلا قابل مقایسه نبود به نظرمون و خوشمون نیومد سریع رفتیم

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط nazli
۳۱-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #20
بچها یکی از فامیلای ما مهر عروسش بود کارش افتضاحه از بد یه چیزی اونورترConfused. خودش خیلی ناز بود. همه گفتن حیف 1.5به آلبوم اکتفا نکنید درووووغه. موهاشو که درست نکرده بود. سشوار بود یه تلم گذاشته بود!! آرایشم که اصصصصصلا نداشت. نه اینکه فکر کنید گریم کرده بود نه اصلا هیچ تغییری نکرده بود.Sad رژ نداشت برق لب. چشماشم نه سایه ای نه هیچی...انگار از حموم اومده بود خودشم موهاشو سشوار کشیده بود.Big GrinBig Grinواقعا حیف شد......:

Big Grin
ارسال پاسخ