تالار عرشیا
تالار عرشیا

آرایشگاه گل سرخ (تصاویر بیشتر)

تهرانپارس ، نرسیده به فلکه اول ، خیابان رشید ، خیابان بهار(حسینی)پلاک 84
تلفن: 02177727468,02177727469

آرایش عروسگریم عروسآرایش ویژه

آرایشگاه گل سرخ
۱۴-اسفند-۱۳۸۹, ۰۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مهر-۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1

آرایشگاه گل سرخ
من رفتم کارشون از نزدیک دیدم حدود 5 تا عروس اونجا دیدم ، آرایششون لایت وخوشگل بود اما اینم بگم که آرایش همه تو یه سبک بود با اینکه آرایشگراشون فرق میکرد۲.آرایش معمولی 400 وآرایش ویژه همراه با تج عروس وناهار 550 تومان میگرفت
هرروز ساعت 12 گل سرخ عروس داره حتما برید واز نزدیک ببینید
نقل قول
 سپاس شده توسط POKO ، n69 ، parynaz82 ، *ReiHaNe* ، عـــروس دریایی
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه گل سرخ
جديدا" كارش خوب شده ديدم كارش رو لايت درست كرده بود خيلي عالي بود

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط المیر
۶-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ صبح توسط sisily.)
ارسال: #3
نحوه آرایش عروس گلسرخ
به نظر شما آرایش گلسرخ لایت است ؟ کدام گریمورش و شینیون کارش بهتر هستند؟
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده ؟
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-مرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ عصر توسط yalda.)
ارسال: #4
من گل سرخ هم ديدم نمونه كاراش واقعا متنوع و خوبه البته ما تازه تو فاميل يه عروس ازش داشتيم خيلي شيك و لايت بود . ارايششم تا شب خوب مونده بود
با شلوغي موافقم اما چون طبقه مخصوص عروس داره همه دورت عروسن نه ابرو و رنگ . شلوغي خيلي جا ها هست مثلا صدف -چهره پردازان-چهره ها -اترين- من شلوغي همشو ديدم بد غوغايي .اسپوزا خوبه روزي 2 تا عروس بيشتر نمي گيره.
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #5
يلدا جان گلسرخ فقط ي شعبه داره يا چند شعبه داره؟
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #6
گل ها و كل رخ قبلا شعبش بودن الان جدا شدن ازش........... پريروز براي كاره ناخن رفته بودم فهميدم.........
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #7
RE: نحوه آرایش عروس گلسرخ
به نظرمن که واقعا عالیه.تمام سعیش اینهکه تغییرکنه عروس.گریمش خیلی خوبه.بیروح نیست آرایشش ولی غلیظم نیست.ترکیب رنگاش عالیه.دوستم واقعا شب عروسیش زیبا شده بئد در صورتی که چهره خودش خیلی زیبا نیست.
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #8
بچه ها میشه راهنمایی کنین کدوم میکاپ آرتیست گل سرخ خوبه؟Huh

خدایا شکرتShy
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #9
نانا جان من شنیدم نسیم...نسترن..(یکی که تو اسمش نون بود) خوبه..مونا هم برای رنگ خوبه
ولی قبلش دوستم بهم گفت برو آلبومو ببین و کار کی را خوشت میاد...میگفت خیلی به دل مشتری راه میان
خوشگل بشی عزززززززززززیزم
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ صبح
ارسال: #10
مرسی براید جون ممنون از راهنماییت من چندتا از آلبوماشو دیدم کاره پروانه و بیتا شیک و خوب بود یه چیزی در سطح کار مهتاب تو گلها تو تاپیک گلها دیدی خیلی از مهتاب گفتن ولی تو این تاپیک اسم شخص خاصی گفته نشده برای گل سرخ .به نظر من گلها و گل سرخ در یه سطح هستن ولی مزییتی که گل سرخ داره اینه که طبقه عروس با بقیه جداس خیلی تو شلوغی نیستی.

خدایا شکرتShy
نقل قول