• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

آرایشگاه گل بانو

۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #211

RE: آرایشگاه گل بانو
مبارک باشه چقدر شد هم بگید دیگهBig Grin
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #212
من پکیج 950 تومنی را انتخاب کردم چون تورم را مزونم برام درست کرده بود. فکر می می کنم از لحاظ کار هم با پکیج 1200 فرقی نداشت

50 تومن پول کرایه تاجم شد. (100 تومن ودیعه تاج که وقتی تاج را پس بردم پولم را بهم برگردوندن)
30 تومن پول موی اضافه ای که توی شنیونم استفاده شده بود.

90 تومن هزینه اپیلاسیون گیاهیم شد.
کلا 1150 تموم شد برام. (موهام رنگ طبیعیه خودش بود از هزینه رنگ مو راحت بودم)
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #213
بهار جوووووون و گل باقالی خانوووووووم
مبارکههههههههههه
خیلی خوشحالم که راضی بودید امیدوارم خوشبخت باشیدددددددددد
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #214

من عسک عروس گلبانو میخواااااااااااااام

ازم نگیر نگاتو

حس خوش صداتو

دیوونه بازیاتو

گریه و خنده هاتو

Angel
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ عصر توسط souri.)
ارسال: #215
دوستای خوبم من عروسیم روز 21 بهمن 90 بود و عروس کاترین بودم از میکاپم خیلی راضی بودم روز اول که رفتم قرارداد ببندم همون روز عروس کار ( کاترین ) اونجا بودن و من رنگ آرایشم و انتخاب کردم و زمانیکه باهاش مشورت کردم بهم گفتن باید آرایشت
لایت نباشه چون یه مقدار من پشت پلکم پف داره برای همین یه میکاپی رو انتخاب کرد که زمانیکه فلیمبردارم تو سالن با داماد اومدن همانجا بهم گفت چقدر تغییر کردی شوهرم هم راضی بود و خیلی ارایشمو دوست داشت از اون گذشته شب و قتی رفتم تالار همه اکثرا بهم گفتن که خیلی ناز شدی شینیون موهام هم با سمیه جون بود خدا رو شکر هردو آرایشگرم هم کاترین جون و هم سمیه جون خوش برخورد و خوش اخلاق بودن و کارشون هم خوب بود و در ضمن با هم هماهنگ بودن من پکیج 950 انتخاب کردم من اصلا راستش تو ارایشم دخالتی نکردم و همه چیز رو سپردم به کاترین جون فقط ازم پرسیدن کرمت و رنگ ارایشت دوست داری چه رنگ باشه؟ من ارایشم و رنگ صورتی انتخاب کردم اون روز که من عروس بودم سالن گلبانو تقریبا نزدیکه 20تاعروس داشت خدا رو شکر من همون سر ساعتی که گفته بودم اماده شدم یه امتیاز خوبی هم که این سالن داره یه پارگینگ مخصوص داره زمانیکه
داماد با گروهه فیلمبردار میان تو پارگینگ سوار ماشین عروس میشی و دیگه تو خیابون به اون شلوغی ماشین عروس معطل نیست رویهم رفته من ازمیکاپ عروسیم خیلی راضی بودم چون هم نسبت به سالنهای همطرازش قیمتش خوبه و هم کارش
(۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ عصر)raha4171 نوشته است:  می شه شماره تلفن و آدرس گل بانو رو بگید دوستان ؟

سلام

شماره تماسش 2223283 -2222752 و ادرسش خ ظفر- ابتدای نفت

سالن عروسش خ ظفر طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین

موفق باشی عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط وینی
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #216
سوری جون خوشحالم که راضی بودی. من هم عروس فروردین بودم.
به نظر من هم پارکینگ عروس خیلی مزیت خوبی بود. من کلیپ شب عروسی داشتم و توی کلیپم قسمت های پارکینگ و ورودی آرایشگاه (توی خود آرایشگاه قسمت ورودی) استفاده شده و خیلی خوب و واقعی هست. همیشه صحنه خروج واقعیم از آرایشگاه یادم میمونه :-)
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #217
(۲۳-بهمن-۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ عصر)niloo نوشته است:  سلام منم تازه عضو شدم .عروسیمونم اردیبهشته با کاترین قرارداد بستم ولی انقدر اینجا از آلیس تعریف دیدم دارم پشیمون میشم :ِ

سلام نیلو جون

من 21 بهمن عروس کاترین بودم و فوق العاده از کارش راضی بودم و خوشحالم که کاترین رو انتخاب کردم کاترین می دونه که چه جوری رو ی صورت باید مانور بده شینیون کارم هم سمیه جون بود من از کار آلیس بد نمیگم ولی کار کاترین رو بیشتر می پسندم فقط یه توصیه بهت میکنم اینکه تو کارش نظر نده یعنی دخالت نکن خودش می دونه که باید چکار کنه راحت و ریلکس
برو به امید خدا تو روز عروسیت بهترین میشی عزیزم مطمئن باش راستش روز عروسیم قیافه خودم رو داشتم رنگ آرایشمو خودم صورتی انتخاب کردم بقیه مدل و طرح آرایشو کاترین نظر داد زیر سازی آرایشم هم خوب بود من پوستم یه مقدار چرب هست و آرایش رو میخوره ولی تا آخر شب ارایشم تکون نخورد خلاصه که راضی بودم

عزیزم برات آرزوی خوشبختی میکنم و مطوئن باش که عروس نازی میشی از انتخاب عروس کارت پشیمون نباش عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط niloo
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #218
دوستای گلم من عکس آرایش چشمام را توی تاپیک "عکس از آرایش چشماتون در روز عروسی" گذاشتم. آرایشگرم آلیس جون بود
نقل قول
 سپاس شده توسط mahva ، بهار000
۳۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #219
(۱۴-فروردين-۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ عصر)وینی نوشته است:  مبارکااا باشه عروس خانمااای گل New1، عکس چشماتونو بذارید دیگگه خواهشا Lub

عزیزم برو به تاپیک عکس از آرایش چشم عکس از کارهای آلیس هست منم عکس چشمهامو گذاشتم نظرتو بگو
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار000
۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #220
بچه ها کسی میدونه گلبانو آرایش چشم و چقدر میگیره؟؟؟؟؟

عروسی 27 آذر 94
آرایشگاه:مریم رهنما
آتلیه : باراد آریا
لباس:مزون هستی
تمام انرژی های مثبت و واسه قشنگ ترین روز زندگیم جذب میکنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد