شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه گل بانو
۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #211

RE: آرایشگاه گل بانو
مبارک باشه چقدر شد هم بگید دیگهBig Grin

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #212
من پکیج 950 تومنی را انتخاب کردم چون تورم را مزونم برام درست کرده بود. فکر می می کنم از لحاظ کار هم با پکیج 1200 فرقی نداشت

50 تومن پول کرایه تاجم شد. (100 تومن ودیعه تاج که وقتی تاج را پس بردم پولم را بهم برگردوندن)
30 تومن پول موی اضافه ای که توی شنیونم استفاده شده بود.

90 تومن هزینه اپیلاسیون گیاهیم شد.
کلا 1150 تموم شد برام. (موهام رنگ طبیعیه خودش بود از هزینه رنگ مو راحت بودم)
 سپاس شده توسط بهاردخت
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #213
بهار جوووووون و گل باقالي خانوووووووم
مباركههههههههههه
خيلي خوشحالم كه راضي بوديد اميدوارم خوشبخت باشيدددددددددد
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #214

من عسك عروس گلبانو ميخواااااااااااااام

ازم نگیر نگاتو

حس خوش صداتو

دیوونه بازیاتو

گریه و خنده هاتو

Angel
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ عصر توسط souri.)
ارسال: #215
دوستاي خوبم من عروسيم روز 21 بهمن 90 بود و عروس کاترين بودم از ميکاپم خيلي راضي بودم روز اول که رفتم قرارداد ببندم همون روز عروس کار ( کاترين ) اونجا بودن و من رنگ آرايشم و انتخاب کردم و زمانيکه باهاش مشورت کردم بهم گفتن بايد آرايشت
لايت نباشه چون يه مقدار من پشت پلکم پف داره براي همين يه ميکاپي رو انتخاب کرد که زمانيکه فليمبردارم تو سالن با داماد اومدن همانجا بهم گفت چقدر تغيير کردي شوهرم هم راضي بود و خيلي ارايشمو دوست داشت از اون گذشته شب و قتي رفتم تالار همه اکثرا بهم گفتن که خيلي ناز شدي شينيون موهام هم با سميه جون بود خدا رو شکر هردو آرايشگرم هم کاترين جون و هم سميه جون خوش برخورد و خوش اخلاق بودن و کارشون هم خوب بود و در ضمن با هم هماهنگ بودن من پکيج 950 انتخاب کردم من اصلا راستش تو ارايشم دخالتي نکردم و همه چيز رو سپردم به کاترين جون فقط ازم پرسيدن کرمت و رنگ ارايشت دوست داري چه رنگ باشه؟ من ارايشم و رنگ صورتي انتخاب کردم اون روز که من عروس بودم سالن گلبانو تقريبا نزديکه 20تاعروس داشت خدا رو شکر من همون سر ساعتي که گفته بودم اماده شدم يه امتياز خوبي هم که اين سالن داره يه پارگينگ مخصوص داره زمانيکه
داماد با گروهه فيلمبردار ميان تو پارگينگ سوار ماشين عروس ميشي و ديگه تو خيابون به اون شلوغي ماشين عروس معطل نيست رويهم رفته من ازميکاپ عروسيم خيلي راضي بودم چون هم نسبت به سالنهاي همطرازش قيمتش خوبه و هم کارش
(۱۴-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ عصر)raha4171 نوشته است:  می شه شماره تلفن و آدرس گل بانو رو بگید دوستان ؟

سلام

شماره تماسش 2223283 -2222752 و ادرسش خ ظفر- ابتداي نفت

سالن عروسش خ ظفر طبقه فوقاني بانک اقتصاد نوين

موفق باشي عزيزم
 سپاس شده توسط وینی
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #216
سوری جون خوشحالم که راضی بودی. من هم عروس فروردین بودم.
به نظر من هم پارکینگ عروس خیلی مزیت خوبی بود. من کلیپ شب عروسی داشتم و توی کلیپم قسمت های پارکینگ و ورودی آرایشگاه (توی خود آرایشگاه قسمت ورودی) استفاده شده و خیلی خوب و واقعی هست. همیشه صحنه خروج واقعیم از آرایشگاه یادم میمونه :-)
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #217
(۲۳-بهمن-۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ عصر)niloo نوشته است:  سلام منم تازه عضو شدم .عروسیمونم اردیبهشته با کاترین قرارداد بستم ولی انقدر اینجا از آلیس تعریف دیدم دارم پشیمون میشم :ِ

سلام نيلو جون

من 21 بهمن عروس کاترين بودم و فوق العاده از کارش راضي بودم و خوشحالم که کاترين رو انتخاب کردم کاترين مي دونه که چه جوري رو ي صورت بايد مانور بده شينيون کارم هم سميه جون بود من از کار آليس بد نميگم ولي کار کاترين رو بيشتر مي پسندم فقط يه توصيه بهت ميکنم اينکه تو کارش نظر نده يعني دخالت نکن خودش مي دونه که بايد چکار کنه راحت و ريلکس
برو به اميد خدا تو روز عروسيت بهترين ميشي عزيزم مطمئن باش راستش روز عروسيم قيافه خودم رو داشتم رنگ آرايشمو خودم صورتي انتخاب کردم بقيه مدل و طرح آرايشو کاترين نظر داد زير سازي آرايشم هم خوب بود من پوستم يه مقدار چرب هست و آرايش رو ميخوره ولي تا آخر شب ارايشم تکون نخورد خلاصه که راضي بودم

عزيزم برات آرزوي خوشبختي ميکنم و مطوئن باش که عروس نازي ميشي از انتخاب عروس کارت پشيمون نباش عزيزم
 سپاس شده توسط niloo
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #218
دوستای گلم من عکس آرایش چشمام را توی تاپیک "عکس از آرایش چشماتون در روز عروسی" گذاشتم. آرایشگرم آلیس جون بود
 سپاس شده توسط mahva ، بهار000
۳۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #219
(۱۴-فروردين-۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ عصر)وینی نوشته است:  مبارکااا باشه عروس خانمااای گل New1، عکس چشماتونو بذارید دیگگه خواهشا Lub

عزیزم برو به تاپیک عکس از آرایش چشم عکس از کارهای آلیس هست منم عکس چشمهامو گذاشتم نظرتو بگو
 سپاس شده توسط بهار000
۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #220
بچه ها کسی میدونه گلبانو آرایش چشم و چقدر میگیره؟؟؟؟؟

بچه ها جون واسه جور شدن کارای عروسیمون دعا کنیدSad
ارسال پاسخ