شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه گل بانو
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #11
RE: آرایشگاه گل بانو
سلام به همه دوستان به نظرتون کدام آرایشگاه میکاپ خوبی داره واسه یه عروسی میخوام خواهش میکنم راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #12
نیوشا جان تو بخش آرایشگاه خوب آرایشگاه زیاد معرفی شده
۴-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #13
دوستان کسی می دونه ارایشگاه گل بانو کار موش برای غیر عروس چه طوریه؟ واسه حنابندون خودم می خوام

بدون اميد، هزار آسمان فراواني هم ديناري نمي ارزد
۴-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ صبح توسط jingul.)
ارسال: #14
كار موش خوبه من كار اين دوتارو ديدم مونا و محبوبه

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #15
دختر خاله ی من واسه عروسیش رفته بود گلبانو ولی نگفته بود عروسیمه گفته بود پاتختیمه بعد اومده بود خونه خودش تور گذاشته بود و لباس پوشیده بود عالیییییییی شده بود خیلی ناز شده بود و تغییر کرده بود 400 تومن ازش گرفته بود

انقدر باورت دارم که وقتی میگویی افتاب...گرم میشوم
 سپاس شده توسط sahar31
۱۹-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ صبح توسط گل باقالی خانووم.)
ارسال: #16
من دیروز رفتم گلبانو و چهار تا عروس دیدم که اتفاقا هیچ شباهتی به هم نداشتن. یکی آرایش کاملا لایت داشت. یکی سایه پر رنگ. یکی شنیون باز و یکی شنیون کاملا جمع. یکی رژ بیرنگ و یکی رژ رنگ و رو دار. معلوم بود که مطابق سلیقه خود عروس ها آرایش را انجام دادن. من با هر 4 عروس صحبت کردم و همه از آرایششون راضی و خوشحال بودن. خلاصه چهارتا عروس متفاوت و از نظر من زیبا بودن.
وقتی وارد شدم اسم و تاریخ عروسی و تلفنم را ثبت کردن. بعد فرستادنم سمت یه میز خیلی بزرگ که یه عالمه آلبوم روش بود و یه خانم خوشبرخورد هم همونجا بود و خوب توضیح می داد. نسبتا شلوغ بود و خیلی برای قرارداد اومده بودن. اما با همه خوب و سر حوصله صحبت می کردن. حتی یه خانمی اومده بود و در مورد نحوه کارش سوال داشت و در کمال تعجب من همون خانمی که توضیح می داد میکاپ آرتست ها را صدا زد و گفت هرکدوم سرشون خلوته یه لظه بیان بیرون و مشاوره بدن و خود کاترین اومد وخیلی خوش برخورد توضیح داد. حتی من که می خواستم کار عروس آلیس را ببینم و هنوز عروسش آماده نبود اجازه دادن که من برم توی اتاق میکاپ و توی کار ، عروس و میکاپ آرتیست را ببینم. برام این خوشرویی و نحوه برخوردشون خیلی جالب بود. آخه من تازه از ستاره ها اومده بودم و با برخورد بدی که باهام داشتن و حتی گفتن هیچ مشاوره ای تا قبل از روز عروسی با میکاپ آرتیستمون نمی تونی داشته باشی ( چون آرایشگر ستاره ها درست روز قبل از عروسی من از مسافرت میاد .توی تاپیک ستاره ها حتما کامل توضیح می دم) اینجا به نظرم خیلی خوب اومد.
از دیگر محاسن این آرایشگاه (گلبانو) این بود که پارکینگ بزرگی داشت و برای 20 ماشین عروس جا در نظر گرفته بودن.
یه حسن دیگه این آرایشگاه که خیلی خوشم اومد این بود که درست از توی خود آرایشگاه (یه راهررو جلوی در ورودی آرایشگاه را پارتیشن داشتن) می ذاشتن که گروه فیلمبرداری از عروس و داماد فیلم بگیره و داماد همونجا دست گل عروس را می داد و فیلم می گرفتن و چون داخل آرایشگاه بود عروس هیچ شنل یا پوششی هم مجبور نبود بپوشه!
مدل آرایش و شنیون بسیار متفاوت و متنوع بود. عروس ها به موقع حاضر بودن و مبلمان راحتی براشون در نظر گرفته بودن که منتظر بشن تا داماد برسه . (عروسای ستاره ها براشون جای خاصی در نظر نگرفته بودن تا منتظر بشن و هرجا صندلی بود یه جا می شوندنشون)
در مورد پکیج ها هم هیچ اصراری روی پکیج گرونتر نداشتن و گفتن هرکدوم که خود شما مایل باشی.
یه کار خوب دیگشون هم این بود که می شد با 50 تومن قرار داد ببندی و اگه پشیمون شدی پول را پس می دادن در حالی که بقیه آرایشگاها یا اکثرشون دیگه پول را پس نمی دن.
به نظر من از ستاره ها خیلی بهتر بود و من حاضرم پول بیشتری بدم اما برخورد بهتری باهام بشه و آرامش بیشتری داشته باشم.
به هر حال سلیقه ها فرق داره. اما به نظر من ارزش سر زدن و مقایسه را داره این آرایشگاه.
امیدوارم موفق و خوشبخت بشید و هرجا میرید زیبا بشین.

راستی کلی آدم هم برای همراه عروس یا مهمونی های دیگه هم بودن که آرایش و موهاشون خوب بود. مخصوصا یه خانمی که تولدش بود خیلی خوشگل شده بود. برای میکاپ معمولی هم از 50 تا انگار 300 تومن دارن.
راستی یادم رفت بگم. گفتن که توی محرم صفر هم ، هفته ای یک روز مشاوره عروسی دارن و خود عروس کار هاشون میان و مشاوره می دن.
این برای عروسایی که بعد از محرم صفر عروسیشونه خوبه Happy
 سپاس شده توسط marmar ، mahak ، هاله ، mehrnosh
۱۹-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #17

کجا هست این گل بانو؟
میکاپ هاش چقدر تفاوت قیمت داره؟!! یعنی 50 تومنیش چیه؟
۱۹-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #18
گل بانو خیابان ظفر. از سمت شریعتی نرسیده به نفت شمالی. جنب اقتصاد نوین. پلاک 178. طبقه 2. واحد 6. تلفن 22228352

من درمورد تفاوت میکاپ ها نپرسیدم اما معمولا تفاوت قیمت میکاپ مربوط می شه به نوع آرایش معمولی یا گریم یا گریم پیشرفته و نوع مواد و مارک موادی که استفاده می کنن.
معمولا موندگاری مواد بهتر، بیشتره. اما لزومی هم نداره گرونترین نوع انتخاب بشه.
۱۹-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #19
اون 50 تومنی که میگیره واسه رزرو چند روزه س نه قرارداد...
یعنی میگه 50 تومن اول بده... بعد اگه خواستی بیا 250 تومن دیگه هم بده که بشه 300 پوله قبله کار...
اگه هم بعده 2،3 روز نظرت عوض شد بیا اون 50 تومن رو پس میدیم...
گلبانو تو ظفر هستش... سر خیابون نفت شمالی...
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #20
من که خودم اولین چیز گلبانو رو رزرو کردم اونم قبل ماه رمضون چون ترسیدم پر بشه هر چقدرم میگذره از انتخابم خوشحال ترم گل باقالی منم باهات موافقم ستاره ها اصلا برخورد خوبی نداره
منم دوبار اونجا بودم برخورد خیلی بدی کردن محیطش زیاد جالب نیس جا پارک نداره از همه مهمتر تو گلبانو عروس وسط خیابون سوار ماشین عروس نمیشه چون پارکینگ اختصاصی داره عروس با آسانسور یه راست میره تو پارکینگ ساختمونه عروسش جداست فقط عروسارو میبینی هم کاترین هم آلیس محشرن من کلی با خود کاترین حرف زدم با اینکه عروس داشت با حوصله جوابمو داد راستی من شنیدم سوسن عطری هم داره میره گلبانو Shy
ارسال پاسخ