شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه گل بانو
۷-مرداد-۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #1
آرایشگاه گل بانو
آدرس: خیابان ظفر. ابتدای نفت شمالی. پلاک 65. ساختمان اقتصاد نوین
مدیریت خانم واثقی
تلفن:
22220030
22220606
22222752
22222572

(۱۵-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ عصر)hasti_d نوشته است:  نقد آرایشگاه گلبانو
آدرس: خیابان ظفر. ابتدای نفت شمالی. پلاک 65. ساختمان اقتصاد نوین
تلفن:22220030
من همیشه واسه کارهای دیگم به این آرایشگاه می رفتم و یه عالمه عروس زنده از این آرایشگاه دیدم! البته قبلا سالن عروس از بقیه آرایشگاه جدا نبود ولی الان سالن جدا شده.
مکان:
بهترین مسیر اینه که برین خ ظفر و از اونجا برین سر نفت(با ماشین شخصی که هم از مدرس میشه وارد ظفر یا دستگردی شد و هم از شریعتی). با مترو هم مترو شریعتی پیاده شین و برین سر ظفر اکسی تا سر نفت.
درسته که محله شلوغیه اما پارکینگ اختصاصی آرایشگاه مشکلی رو برای عروس ها ایجاد نمی کنه.
محیط آرایشگاه:
سالن عروس گلبانو با سالن شینیونش یه جاس. درسته که بزرگه ولی هم به این دلیل و هم به خاطر این که طی روز حدود 13 تا عروس هم دارند خیلی شلوغه و پر عروسه ولی حس خوبی به آدم میده.
آلبوم:
4 نفر گریمور عروس دارن که هر کدوم 2 تا 3 آلبوم دارند. سبک کاریشون با هم فرق می کنه و توی آلبوم ها از لایت گرفته تا غلیظ هست. به نظر میاد که کاترین از همه غلیظ تر کار میکنه مخصوصا آرایش چشم رو و انسیه از همه لایت تر ولی تو آلبوماشون از همه مدل دارن.
عروس زنده:
من خودم عروس اینجا بودم. روز عروسی 13 نفر بودیم که همه آرایشهامون شبیه هم نبود. البته بودن کسایی که تو یه مایه بودن. اینم بگم که خودشون از عروسا می پرسن چه تم رنگی دوست دارین واسه سایه..واسه رژ..حتی رنگ پوست دوست دارین طور باشه. لایت می خوای یا غلیظ. البته اینم بگم که کاترین جون اکثرا آرایش چشماشون از نظر خط چشم پر رنگ و غلیظ بود .لی سایه رو اگه عروس دوست داشت تیره کار می کردن ولی واسه منی که دوست نداشتم لایت بود که تو عکس آواتارم هم هست.
در مورد مو هم چه مدل مویی بیشتر دوست داری.. نیمه باز. تمام بسته. از 13 تا عروسی که اونجا بودن 4 نفرشون موهاشون باز بود بقیه همه بسته و نیمه بسته که کاملا به دلخواه عروس خانوما انتخاب میشه و کل بازه زمانی که اونجا هستی هر چقدر تغییر بخوای می دن.
قیمت:
قیمت قبل از محرم و صفر برای کاترین و مونا 1500 تومن وبرای انسیه و مریم 1300بود که شامل میکاپ شینیون ابرو پاکسازی شیو صورت مانیکور و لاک ناخن
البته یه تخفیف هم می دادن که جبران هزینه اپیلاسیون و رنگ مو بشه
اخلاق:
اخلاقشون انصافن با من خیلی خوب بود، چه روزی که رفته بودم آلبوم هارو ببینم. چه بعدش یه بار فتم سوال داشتم وروز عروسی هم خیلی خوب بودن. سر فرصت همه چیو برام توضیح دادن. کلی به دلم راه اومدن. روز عروسی صبحانه و ناهار عروس رو خودشون تقبل می کنن. کلا خیلی ازشون راضی بودم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۷-مرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه گل بانو
5 تا آرایشگر داره. دو تا پکیج 950 و 1200. من امروز 2 تا عروس دیدم دوست نداشتم. فردا هم 3 تا عروس داره. بعضی ها میگن دیگه کارش مثل قبل نیست. حالا نمی دونم. باید بری خودت ببینی Wink
 سپاس شده توسط baharvahid ، miganus
۷-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #3
منم دیدم کاراشونو... میگن کاره کاترین از همه بهتره و بیشتر هم مشتری داره... اما آنچنان هم خوب نیست... بد نیستا... ولی خیلی خاص نیست... با اینکه ادعا میکنن خیلی لایت و اروپایی کار میکنن اما در اون حد هم نیست...
زیادی کرم و پنکیک رو صورت میزنه... تقریبا از هر 5،6تا عروسش هر 5،6تاشون شکله همن...
من دیروز رفته بودم 5،6تا عروس داشت تمامشون رژلب و رژگونه شون یه رنگ بود...
ولی خب سلیقه ایه...خیلیا هم دوست دارن...مشتری هم زیاد داره...
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط baran8139
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #4
همون اول هم که میری میگه واسه چه روزی میخوای؟ میگی مثلا فلان روز...قیافه شونو یه جوری میکنن بعد میگن ...نمیدونم جا داریم یا نه بذار ببینم... مثلا من واسه 24آبان میخواستم...هی به اون یکی گفت خانومه فلانی وقتشو جا به جا کرد یا نه؟ خب جابه جا کرده،یه دونه جا داریم...
گفتم خب من میرم با همسرم یه مشورتی میکنم و اگه خواستم فردا میام...گفت نه تا فردا پر میشه... الان 50تومن بده اگه خواستی که میای قطعی ش میکنی و 300میدی اگه نه بیا پولتو پس میدم...
من بعدش رفتم ستاره ها رو دیدم و بیشتر خوشم اومد... دوباره هم رفتم گلبانو زیاد کارشو نپسندیدم... گفتم میخوام کنسل کنم... دختره که میخواست پولمو پس بده گفت کجا قرار داد بستی؟ گفتم میخوام برم ستاره ها... همچین با تاسف سر تکون داد و نگاه عاقل اندر سفیهی کرد که...
خوشم نیومد از رفتارش...
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mimche ، baran8139 ، ghoghnoose ، nazanin naziz ، ساينا
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #5
دقیقا راست میگی ماریا جون. من چند ماه پیش رفتم تاریخ عروسیم معلوم نبود هنوز می گفت آلبوم نشونت نمی دیم تا نگی عروسیت کی هست Mad جمعه هم که رفتم هی گفت وقتامون داره پر میشه. گفتم من عروسیم شنبه است هیچ مناسب خاصی هم نداره 3 ماهم مونده. اصلا فکر نکنم تو اون روز کسی عروسی داشته باشه. قیافشو یه جوری کرد یه نگاه به من کرد گفت می خوای دفترم و نشون بدم ببینی تو اون تاریخ چند تا عروس داریم؟؟؟؟ مسخره ی پررو New3 خوب کاری کردی گفتی رفتم ستاره ها. من اگه بودم می گفتم رفتم ستاره ها آخه کارشون خیلییی شیک بود 3 (12) تازه زبون درازی هم می کردم Big GrinTongue
 سپاس شده توسط mimche ، boobe
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #6
سالا جان و ماریا جان گویا خیلی از دست گلبانو شکارین البته منم از رعنا خوشم نیومد به منم همه این حرفارو زد یعنی به همه میگه اصلا واسه همین استخدامش کردن پولیم به جیب اون نمیره ولی واسه من مهم فقط ارایشگر که به آدم آرامش بده چیزی که من نه از پرسنل ستاره ها دیدم نه از سارا موسوی Smiling
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #7
ولی من 3 بار رفتم ستاره ها هر 3 بار خیلی خوب باهام برخورد کردن و تحویل گرفتن. با اینکه خیلی هم سرشون شلوغ بود. 9 تا عروس داشتن یه بارش. تو سارا موسوی رو دیدی؟ خود آرایشگر عروس الهام موسویه خواهر سارا موسوی
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #8
تو گلبانو آرایشگری به اسم المیرا هست؟
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #9
کار مو میکنه فکر کنم

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
 سپاس شده توسط kazhal_mehraz
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #10
(۱۰-مرداد-۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ عصر)gherty3003 نوشته است:  بچه ها من حدود 12 سال مشتری ثابت گل بانو هستم اصلا از این برخوردا ندیدم ازشون اتفاقا خیلی هم خوب برخورد میکنن فقط نزدیک عید بداخلاق میشن
نمی دونم والا. اسم عروس که میاد همه یه جوری میشن. خودشونم می دونن دارن پول زور می گیرن می خوان خودشونو از تک و تا نندازن Mad یه چیز دیگه شونم جالب بود. هر جایی که دو تا قیمت مختلف داشتن یا می گفتن لوازم آرایشامون تو پکیج های مختلف فرق داره یا خدماتمون کمتر و بیشتره. اینجا برگشته میگه مدل آرایشمون فرق داره Surprised یعنی چی؟؟ مثلا اونی که پک 950 تومنی انتخاب می کنه بیچاره این همه هم پول میده زشت آرایش می کنن چون 1200 نداده؟؟ حرفشون خیلی مسخره بود
ارسال پاسخ