شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
آرایشگاه گل آرا
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ عصر توسط نگینناز.)
ارسال: #561
RE: آرایشگاه گل آرا
دوستای خوبم من 5 شنبه با شوشو رفتیم چندتا آرایشگاه و آتلیه دیدیم
زنگ زده بودم مریم رهنما گفته بود 10.30 عروسش آمادست 2 تا عروس داشت یکی با موهای مشکی یکی با موهای بلوند 10 یا 15 نفر اومده بودن فقط عروس ببینن
مژه های بالا و پایینشون بیش از حد پر و بلند بود و آرایششون غلیظ بود . کارش تمیز بود ولی نسبت به تعریفایی که ازش کردن خوب نبود من خوشم نیومد بهم گفت چه عروس خوشکلی بشی و ..... و من مطمئن شدم این حرفو به همه میزنه چون از دوستای دیگه هم شنیدم. هزینشم بدون حنابندون و پاتختی 1200 که به نظرم گرونه و قیمت میکاپ و شینیون معمولیش 250 .
بعد زنگ زدم آرایشگاه گلها 12.30 خروج عروس داشت رفتم آرایشگاه غلغله بود و فضاش کوچیک 5 یا 6 عروس داشت که طفلی عروسا رو نشونده بودن اون وسط کنار هم ملت هم بالا سرشون هی رژه میرفتنو نظر میدادن
یه خانوم بد اخلاق هم بالا سرشون وایساده بود میگفت عروسا حق ندارن اسم آرایشگرشونو بگن آخه چند نفرم اومده بودن اونجا عروس ببین منشی آرایشگاه به من گفت بیا آلبومارو ببین گفتم عجله دارم یه روز دیگه میام. گفت اگه امروز(پنجشنبه) ثبت نام کنی 800 vip و 600 معمولیه ولی از جمعه میشه 1300 vip و 1000 ت که نسبت به کاری که انجام میدن و محیطشون، خیلی بالاست همون 600 هم زیاده و من با شنیدن این حرف کلا گلها رو بیخیال شدم . از اونجایی که گل آرا و گل سرخ نزدیک بود سرزده رفتم
گل آرا غلغله ( چون 5شنبه آخر مونده به ماه رمضون بود آرایشگاهها خیلی شلوغ بود نه تنها عروس مشتری شینیون و میکاپ هم خیلی زیاد بود)
عروسهای گل آرا از نظر من افتضاح همه با سایه های مشکی شینیون های تکراری ( مثل گلها) و آرایشهای غلیظ چیزی که منو اذیت میکرد اون خط چشم با فاصله زیر چشمشون بود ولی خودشون راضی بودن کم کم من 10 تا عروس تو گل آرا دیدم
بعد رفتم گل سرخ ساعت 1.30 بعد از ظهر نزدیک 10 یا 15 عروس هنوز تو آرایشگاه بودن علاوه بر اینکه آرایششون همون آرایش گل آرا بود تو آرایش عروسهای گل سرخ اکلیل و شات هم دیده میشد
بعد رفتیم مانلی همت به شدت ترافیک ساعت 2.30 رسیدیم مانلی 2 تا عروس داشت آرایششون بد نبود از زیر تور سنجاق سرشون معلوم بود و آرایش ساده کرده بود عروسو ولی من خوشم نیومد حس کردم خیلی وقت نذاشته برای عروس با قیافه زیبایی که عروس داشت میتونست بهتر از اون شه. من رفتم عروس زیر دستش بود بعدش که عروس بلند شد چکش نکرد ابروهای عروس تابتا بود و ابروهاشو تمیز نکشیده بود و آرایش و شینیون تمیز نبود
نتیجه : بهتره یه آرایشگاه با کار تمیز پیدا کنید و مدل آرایش و شینیونتونو حتما انتخاب کنید و با خودتون ببرید خودتونو نسپرید دست آرایشگر که مثل عروسای گلسرخ بشید
گول نمونه کار آرایشگاه تو آلبومشونو نخورید که عکس قبل و بعد رو گذاشتن چون اون کار رتوش آتلیست نه کار آرایشگاه
اصلا به تعریفهای اینجا اکتفا نکنید و حتما برید ببینید شاید کسی که داره تعریف میکنه سلیقش با شما زمین تا آسمون فرق داره

موقع خسته شدن به دو چیز فکر کن

۱- آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا “به تو” بخندند

۲- آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا “با تو” بخندند..!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mhdshs ، honest ، eternal ، meryam
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ عصر توسط yalda.m.)
ارسال: #562
منا جان من موهام تا کمرم هست و رنگ و هایلایتم رو 170 دادم. نگینناز جان حرفات کاملا درسته من این آرایشگاههایی که میگی رو نرفتم اما گل آرا رو که خودم عروسش بود میدونم که سبک و رنگ آرایش به انتخاب خود عروس هست ، مدل شینیون هم همینطور، اونایی که دیدی که راضی هم بودن بخاطر این بوده که خودشون اینطوری دوست داشتن. امثلا رنگ آرایش من گلبهی و ملایم بود ، عکس آواتارم رو ببین ،منم اصلا اون مدل ارایش خطی رو اصلا دوست نداشتم. اما خود من شخصاً دیگه برای میکاپ و شینیون گل آرا نمیرم چون فقط کار زینب رو میپسندیدم که اونم خودش سالن زده و دیگه هروقت بخوام علیرغم راه دورم اما فقط میرم اونجا.

من به پایان دگر نیندیشم که همین دوست داشتن زیباس... از 28 تیر91 تا آخر دنیا..........Heart
 سپاس شده توسط منا
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #563
منم اینجا رو رزرو کردم
دوتا عروس دیدم از نزدیک (که عروسیشون رفتیم) خیلی خیلی خوب بودن
از بچه های همین جا هم کسایی که عکسشون رو دیدم و گل آرا رفته بودن، خوشگل بودن
ضمن اینکه به هر حال قیمتشم مناسبه!

Huh
 سپاس شده توسط منا ، طنازي ، happily_diba
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #564
(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ عصر)monire joon نوشته است:  وای بچه ها من اینجا رو رزرو کرده بودم ولی ناامید شدم از حرفاتون
تازه میخواستم ازتون بپرسم بین کارهای الناز و سمانه و سارینا کدوم بهتره
من خودم از البوم الناز خوشم اومده بود
چیکار کنم...............
دوستم من حنابندون و پاتختیم با سمانه بود کاملا راضی بودمNew1
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #565
(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ عصر)monire joon نوشته است:  وای بچه ها من اینجا رو رزرو کرده بودم ولی ناامید شدم از حرفاتون
تازه میخواستم ازتون بپرسم بین کارهای الناز و سمانه و سارینا کدوم بهتره
من خودم از البوم الناز خوشم اومده بود
چیکار کنم...............

نگران نباش گلم علیرغم آرایش غلیظ کارشون تمیزه سعی کن مدل مو و آرایشتو خودت انتخاب کنی اونجا کلی آلبوم دارن

موقع خسته شدن به دو چیز فکر کن

۱- آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا “به تو” بخندند

۲- آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا “با تو” بخندند..!!
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #566
من قرار بود 12 آماده بشم ولي 10 و نيم دم در آرايشگاه بودم! Smile
 سپاس شده توسط طنازي
۱۸-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #567
منم با الميرا هستم نگران نباشين خوشگل ميشين
من اطمينان دارم که زشتمون نميکنه
خيال من راحته

15 . 06 . 92 بهترين شب زندگيم بود، خدايا شکرت
خيلي ناز شده بودم bigeyes:
۱۸-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ عصر توسط samar.)
ارسال: #568
بچه ها به نوشته های اینجا اصلا اکتفا نکنید..اینطور نباشه که من که عروس گل آرا بودم و خیلی راضی تعریف کنم ذوق کنید
یا یکی میگه افتضاح بود دپرس بشید و به انتخابتون شک کنید!جدا از اختلاف سلیقه از نزدیک دیدن یه چیز دیگه است و دیگه به چشمای خودتون اعتماد دارید و خیالتون راحته و با تعریف و انتقاد دیگران اگه اینجا یا هر جای دیگه رو انتخاب کردید شک و دودلی پیدا نمیکنید دوستای گلمNew1

پـــــــــــــــــــــــــــروردگارا
حال خوشم را تنهـا از تو میخواهم
اگر تو بخواهی هیــــــــــــــچکس و هیـــــــــــــــــــچ چیز آن را از من نخواهد گرفت.Heart
دوستت دارم..نه بخاطر شخصیت تو بلکه بخاطر شخصیتی که من در هنگام با تو بودن پیدا میکنم.
 سپاس شده توسط اسپارو . ، happily_diba ، eternal
۱۹-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ صبح توسط happily_diba.)
ارسال: #569
(۱۷-تير-۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ صبح)آلما باش نوشته است:  بچه ها من با المیرا هستم خوبه به نظرتون.....

New2ToungeLubNew13 (12)SmileWinkBig GrinRolleyes اینم کلی انرژی Heart
:بچه ها ... من برای نامزدیم پیش الناز رفتم .. کارش افتضاح بود ... آرایش رو صورتم ماسید. ولی برای عروسی خیلی آرایشگاه رفتم و آلبوم هاشونو دیدم .. ولی باز گل آرا و آلبوم فرشته رو خیییلیییییی پسندیدم ... من آرایش لایت می خواستم .. با خودشم کلی صحبت کردم... اصلا هم اصرار به گذاشتن لنز و رنگ کردن مو نکرد. چون من می خواستم رنگ موهام مشکی باشه (رنگ موهای خودم)..بچه های رنگ کار برای منافع خودشون خیلیییی اصرار کردن که موهامو رنگ کنم ولی من زیر بار نرفتم... شینیون هم با سهیلا بودم ..برایvip750 تومان شد .. اون روز 15 تا عروس داشتن ولی من اصلا اذیت نشدم..(مکان قبلیش خ 150 غربی بود)..آرایشم خیلی لایت بود .. چون سولار هم رفتم خیلی آرایش رو خوب نشون می داد . موهام هم ساده بود (فرحی)...تعریف نباشه..ولی خیلی خوب شده بودم!! اگه کسی خواست عکس ببینه بهم بگه تا براش بفرستم
در ضمن...مکان جدید آرایشگاه تو خ مهرنامی.....جاش اصلا خوب نیست....البته نظر منه Smile

دلم باز عروسیمو میخواد!!!!!New1New2New2

شکر نعمت نعمتت افزون کند

کفر نعمت از کفت بیرون کند
Angel
۱۹-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #570
عزیزم عروس های که درست کرده بود رو دیدی که نپسندیدی
اخه من عروسیم شهریور ماه هستش
هنوز ارایشگاه هم رو انتخاب نکردم
بچه هایی که رفتن و دیدن لطفا کمک کنن اگه واقعا راضی بودید بگید