شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
آرایشگاه گل آرا
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #11
RE: آرایشگاه گل آرا
عروس خانم های خوشگل
صمیمانه از همتون یه خواهشی دارم که قبل از این که با گل آرا یا هرجای دیگه ای قرارداد ببندین برید یکی دو روز عروسشو ببینید. من خودم عاشق آلبوم گل آرا شده بودم، سبکاش به سلیقه ی من خیلی نزدیک بود. ولی وقتی رفتم پنجشنبه ی گذشته عروساشو دیدم کلا بی خیال شدم. نمیگم عروساش خوب یا بد بودن، حداقل اینه که عروسای زندش اون چیزی نبودن که من دوست داشتم، گریم تقریبا نداشتن فقط آرایش بود. اما دلیل اصلی که باهاشون قرارداد نبستم شلوغی آرایشگاه بود. من 1 اون جا بودم، یه عالمه ماشین عروس بیرون منتظر بودن تا به نوبت بیان جلو تا فیلمبرداراشون فیلمبرداری کنن، خیلی به هم ریخته بود خیابونش. موقع خروج حتما عروس باید شنل داشته باشه که به نظر من اصلا تو فیلم قشنگ نمیشه. تو هم که هشت تا عروس کنار هم منتظر داماد بودن، یه عالمه شلوغ بود. یکی بچشو شیر میداد، یکی غر میزد، یکی میخندید، بچه ی یکی گریه می کرد. من که کلافه شدم. اینا فقط تجربه ی من بود. من گیوا رو هم به خاطر شلوغیش قرارداد نبستم، چون واسه من آرامش روز عروسی خیلی مهمه (در کنار زیبا شدن). به هر حال تنبل بازی درنیارین و حتما با هر جا میخواین قرارداد ببندین عروس زندش رو ببینین. من که الان هر جا رو بهم معرفی می کنن دیگه اصلا نمیرم آلبوم ببینم همون اول زنگ میزنم میپرسم کی عروس دارن. اصلا نمی گم گل آرا خوب نیستا من تو اون شرایط شلوغی کلافه میشم، ممکنه یکی هم خیلی دوست داشته باشه ولی حداقل روز عروسیتون شوک نمیشین
Lub

Tounge
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط zm67
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #12
منم با این آرایشگاه قرارداد بستم. قبلشم دو تا جمعه رفتم از نزدیک عروساش رو دیدم. درسته که خییییلی شلوغه ولی خداییش به کار همه رسیدگی می شد. کوچه ی آرایشگاه که عالیه. پهن و خلوت، هیچ بچه ایم تووش نیست حتی روز جمعه. دم در دو تا نگهبان بود که حتی برای چند ثانیه هم اجازه نمیدادن کسی جلوی در اصلی پارک کنه، چون مال ماشین عروسا بود. به ترتیب وایمیسادن تا نوبتشون بشه. تازه نگهبانها هم خیلی خوش برخورد بودن. تا جایی که من دیدم هر عروسی هرطور دلش میخواست میومد بیرون.
مثلا یکی همچین چادرو پیچونده بود که من گفتم الان موهاش داغون شده یکی هم اصلا هیچی روو سرش نبود.

اما بازم میگم به هیچ کدوم از حرفای من یا دیگران ، چه خوب و چه بد توجه نکنید. شنیدن کی بود مانند دیدن.
فقط به چشمای خودتون اعتماد کنید دوست جونا.New1

11 تیر عروس شدم... یه عروس ناز
خدایا شکرت برای همه ی مهربونیات و این عشق آسمونی که تو دل من و فرشادم گذاشتی...
 سپاس شده توسط mojaz ، bahare71
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ صبح
ارسال: #13

سارایی نه اصلن غلیظ نبود
خیلی لایت بود
رژ رو روز حنابندان ازم پرسید لباست چه رنگیه گفتم سرخابی
یه رژی زد که به رنگ لباسم بیاد
ولی روز عروسی من خودم بهش گفتم فقط شبیه نشم
خودت انتخاب کن
که خودش برام زد و راضی بودم
چون اونها از روی آرایش کلی بهتر میتونند رنگ رژ رو انتخاب کنند

و در ضمن بازم میگم
سلیقه خود آدم توی انتخاب نوع آرایش و شینیون خیلی مهمه

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #14
دوستای گلم خبر از گل ارا اوردم:
1)من عروس 9 خرداد هستم و با المیرا برداشتم.امروز برای عکسای اسپرتم رفتم ارایشگاه و خواستم المیرا ارایشم کنه،ارایشم خیلی خوب شد هم خودم و هم شوهرم راضی بودیم،اما المیرا بد اخلاق بود!!!اما کمکی هاش خیلی مهربون بودن.
2)دیروز سپیده موهامو رنگ کرد که خیلی قشنگ شد،اما دوستای عزیزم امروز که اونجا بودم یه عروسه با مادر و مادر شوهرش اومده بودن که سمیرا موهاش رو رنگ و هایلایت کرده بود و قبل دکلره کردن به صورت عروس کرم یا روغن نزده بودن و تمام صورت و گوشاش تاول زده بود و باد کرده بود!می خواستن برن شکایت کنن.
من هرچی که دیدم و شنیدم براتون نوشتم.
 سپاس شده توسط samira khosh ، lilium abi ، bahare71
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ عصر توسط ELM33RA.)
ارسال: #15
(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ صبح)yalda.m نوشته است:  دوست جونیایی که گل آرا بودن لطفا بهم کمک کنید ! VIP واقعا خوبه و می ارزه یا فقط بازار گرمی و فرقی با ویژه نداره ؟

عزیزم منم وز قرارداد یک قرونم بهم تخفیف نداد ولی گفت اvip گرفتم ولی چون رنگ نمی خواستم برام 600 در اومد. ولی می دونم بهتره چون اولن خبالت از رژ و رژگونه ت راحته. بعدشم لوازم آرایش کرم هاش مرغوبتره. اینو مطمئنم. اگه خواستی بدونی خصوصی بهت میگم. ولی شک نکن. آرایشگرت کی هست؟ مراسمت کی ؟
من 2 ماه پیش قرارداد بسته بودم بعد چند روز پیش اومدم این تاپیک رو خوندم .راستش دیدم همش تعریف از یکی دو گرمور هست به انتخابم شک کردم . من فرشته رو انتخاب کردم. امروز رفتم دوتا عروس بود یکی با المیرا یکی با سمانه. اسم سمانه رو نشنیده بودم ولی واقعا محشر درستش کرده بود. بعد فهمیدم به اسم و اینا نیست. هر کس سلیقه ای داره. مثلا زینب توی آرایش های مسی کرم خیلی قوی کار می کنه. فرشته تو کارای قرمز . المیرا خط چشم های خطی رو و اینکه کسایی که صورت تپل و خیلی گرد دارن المیرا خوب مانور میده رو صورتشون . متعادل میکنه ولی کشیده ها رو اصلا . البته این برداشت من بود. در مورد تور هم پرسیدم گفتن باید خودتون بیارید. کسی اطلاعاتی در مورد مدل تور داره بده
من چقدر حرف می زنم.
عروس خانوما
کسی می تونه منو در مورد لنز گذاشتن یا نگذاشتن و مدل تور راهنمایی کنه. ممنونننننننن

Heart و خدایی که مرا دوست می دارد...
 سپاس شده توسط shania ، marziye1987 ، samira khosh
۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #16
من روزی که بر ای رزرو رفتم گفتم میخوام شینیونم با سهیلا باشه اما روز عروسی موهام رو میترا درست کرد. هرچی هم که گفتم میخوام با سهیلا باشه به حرفم گوش ندادن و اولش که خیلی خوب بود و هرکی می دید خوشش میومد اما بعد که رفتیم باغ و آتلیه کاملا خراب شد و توی مراسم خیلی بد بود. اما روز پاتختی خود سهیلا موهامو درست کرد و با اینکه اصلا موی اضافه نذاشت همه گفتن که از عروسی بهتر شده.
موقع خروج از آرایشگاه هم جلوی آرایشگاه رو آبپاشی کرده بودن و آب و روغن سیاه قاطی شده بود و تا اومدم بیرون تمام دنباله لباسم روغنی سیاه شد و همسرم خیلی عصبانی شد و حتی به نگهبان و اون خانمی که تا دم در میومد اعتراض کرد و اونها هم فقط معذرت خواهی کردن اما تا آخر شب همه مهمونا میگفتن که لباست خیلی کثیفه Sad
وقتی هم که از آتلیه میرفتیم تالار متوجه شدم که یه نگین بزرگ از تاجم کنده شده که خیلی معلوم بود و هیچ کاریش نمیتونستم بکنم، صبح پاتختی مجبور شدیم بریم نگین رو تهیه کنیم که تاج رو سالم برگردونیم
کار الناز خیلی خوب بود، تا آخر شب اصلا تکون نخورد،من خیلی راضی بودم از آرایشم اما از موهام اصلا نه

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
 سپاس شده توسط میناا ، bahare71 ، سمان
۱۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #17
سلام عروسها...
من شنبه صبح بهم گفتن رفتم برای کارهای اولیه که شامل اپیلاسون. اصلاح ابرو و رنگ ابرو وشیو صورت وپاکسازی پوست بود.
صوتمو دوست نداشتمشو کنم ولی بهم گفتن احتمال اینکه با بند و یا وکس جوش بزنی زیاده و این کارو نکردن.ابروهام رو مرجان برداشت که خیلی خوب بود و بهش گفتم برام تیغ نزنه و باریک نکنه فقط قدشو برام کوتاه کرد و هم رنگشو قهوه ای روشن کردن که اولش شدید خورد تو ذوقم چون ابروهای خودم مشکی بود و اصلا چشمم عادت نداشت الان که دو روز گذشته یه کم بهتره.ولی میخواستم رنگش رو خودم تغییر بدم که به آرایشگاه زنگ زدم و پرسیدم گفتن نه برای روز عروسی خودشون درست میکنن.موهام رو هم خیلی اصرار داشتن رنگ بزنمو به قول خودشون تغییر کنم که دوست نداشتم رنگ کنم.در کل خوب بود.بعدش هم که مشاور المیرا اومد و باهام صحبت کرد و بهم گفتروز عروسی یه قرص دگزا بخورمو یه کم باهام صحبت کرد و رفت.ولی خود المیرا رو ندیدم برای همین نگرانم یکم.استی بچه ها یه سوال: روی کارتی که میندازن تو گردن عروسها برای من روش نوشته بود:المیرا-الهام-الهه.
الهام و الهه کین؟ کسی میدونه کمکم کنه؟ شینیون کار میشن؟؟؟؟ مرسی

خدا جونم حیلیییییییی شکرتHeart
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-خرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ عصر توسط golmaryam.)
ارسال: #18
من پنج شنبه رفتم گل آرا، گل رز و گلها رو دیدم
گل آرا و گلها به نظر من سبک کارشون و شلوغیه فضاش به نظرم در یک حده ولی فکر کنم شینیون های گل آرا یه کم جدید تر بود
گل رز رو دوست داشتم مخصوصا این که عروسا تو یه فضای آرومی طبقه ی بالا بودن که این خیلی خوبه اما گرون بو بهم گفت vip 800 ، خوب زیاده دیگه Smile فعلا با توجه به قیمتش من میگم همین گل آرا بهتره Big Grin
ولی هنوز رزرو نکردم چون هنوز دارم تحقیق میکنم خدا کنه گرون تر نشن
 سپاس شده توسط منا
۱۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #19
سلام منم امروز ساعت 11 و نیم گل آرا بودم ... راستش زیاد خوشم نیومد ولی با وجود این قرارداد بستم چون کارشو دیده بودم ولی الان که فکر میکنم میگم اون شخصشی که من دیده بودم خودش خیلی نازه زینب آ رایشش کرده بود... ممکنه آرا شگامو عوضش کنم به خاطر قیمت پایینش قرارداد بستم .... 50 تومن بیعانه دادم بهم برمیگردونن اگه بخوام جای دیگه برم؟ راستی شینیوناش به نظرم خیلی بد بودو شلوغ ساده فرحی قشنگ تره .... در کل به نظرم خیلی تاپ نبود ... نمای ساختمان هم خوب نبود برا فیلمبرداری ..... البته دوستان من معذرت میخوام که انقد رک گفتم این احتمال را هم بدید که من بدسلیقم شرمنده اما دلم نیومد که راستشو نگم از نظر خودم شاید به خیلی ها کمک کنه .... آرایش چشم برام مهمه که خیلی معمولی بود خیلی مگه نه آوا؟

آوا جان شما همونی بودین که برا دوتامون توضیح داد عروس ویژه رو ؟ ... من با خواهرم اومده بودم دیدی منو ؟ چون عر وسایی رو که میگی منم دقیقا دیدم ... دوستان عروسا خیلی ساده آرایش شده بودند
گلها هم رفتم که از نظر نمای ساختمانی خوب بود ولی کارش خیلی شبیه گل آرا بود
 سپاس شده توسط میناا
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #20
چشم ساغر جان حتما میذارم اما اصلا به انتخابت شک نکن مطمئن باش عالی میشی من اصلا فکر نمیکردم انقدر عالی بشم مگه ماها از ارایشگاه دیگه چی میخوایم اخه.زینب عروساشو خیلی نازو شیک درست میکنه من کار ازش دیدم سعی کن به حرف کسی که خوشش نیومده یا باب سلیقش نبوده دودل نشی چون سلیقه ها کاملا متفاوت اما 90 درصد گل ارا رو تایید کردم منم تا خودم نرفته بودم نمیگفتم من خودم 2 ماهه پیش رفتم کار گل رز دیدم عکساش خیلی قشنگ بود اما 3 تا عروسشو اصلا اصلا نپسندیدم حتی بیعانه هم برده بودم بذارم که پشیمون شدم اما همه ازش تعریف میکنن و راضی بودن اما شانس من عروساش با اینکه فیافشون خوب بود اما اون روز خوب نشده بودن پس دلیل نمیشه من بگم کلا کار گل رز بده اینطوری نمیشه قضاوت کرد پس به انتخابت ایمان داشته باش تو ماه میشی شک نکن
 سپاس شده توسط سپیده صبح
موضوع بسته شده