شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
آرایشگاه گل آرا
۱۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ صبح
ارسال: #1
RE: آرایشگاه گل آرا
آرایشگاه گل آرا

تلفن : 77744393 و 77298119
آدرس : سه راه تهران پارس، خیابان دماوند، بعد از تقاطع رشید، نبش خیابان مهرنامی، آرایشگاه گل آرا

خونه نوعروس اينجاست
khooneh.nowaroos.com
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط happily_diba ، bbbaaa
۱۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ عصر توسط saba.)
ارسال: #2
آرایشگاه گل آرا
بچه ها آرایشگاه گل آرا شعبه دیگه ی گلسرخه ولی آرایشش به اون غلیظی و قدیمی نیست (بیشتر گریم میکنه تا آرایش).من برای عقدم اونجا رفتم و کاملاً راضی بودم.گل ها هم شعبه دیگه ی گلسرخه که من نمیدونم چطوره!ولی گل آرا که من راضی بودم تهرانپارس خ رشید هستNew2

تکرار همه چیز توی دنیا خسته کنندست،اما تو مثل نفسی تکرارت تضمین زندگیه..
 سپاس شده توسط sahp6159 ، neda.j
۲۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #3
ببين گل ارا :
77865382
77298119
77297966
قيمتشو منم ميخوام
 سپاس شده توسط zoha ، صنم ، sahar_f ، khoodka ، eternal ، پرستوی مهاجر
۳۰-آبان-۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #4
به من آدرس داده بودن 150 شرقی پلاک 103
کل 150 شرقی رو بالا پایین کردم تا گل آرا رو پیدا کنم اما نتونستم و برگشتم [تصویر: download.aspx?id=1442]
اگه کسی دقیقتر آدرس داره ممنون میشم راهنماییم کنه

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-آذر-۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ صبح توسط pishi.)
ارسال: #5
(۳۰-آبان-۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ عصر)asali نوشته است:  مررررررررررسي رها جونم. New1ايشالا كه خوشبخت بشي عزيزم.HeartHeartممنون كه انقدر دقيق جواب ميدي.Big Grin
راستي پيشي جون شما با كي رزرو كردي عزيزم؟ مثل اينكه اينجا همه طرفدار زينب و النازن.Shy
خواهش ميكنم بهار جون.Rolleyes تو هم هر جا رو پسنديدي بيا نظرتو بگو.

منم با الناز رزرو کردم عزیزم.آلبوم ها رو که دیدم کارهای الناز بیشتر به دلم نشست Smiling کار همه شون خوبه اونجا فقط به سلیقه ی خودته که کار چه کسی رو بیشتر بپسندی گلمWink
(۳۰-آبان-۱۳۹۰ ۰۳:۲۷ عصر)SiiiMaa نوشته است:  به من آدرس داده بودن 150 شرقی پلاک 103
کل 150 شرقی رو بالا پایین کردم تا گل آرا رو پیدا کنم اما نتونستم و برگشتم [تصویر: download.aspx?id=1442]
اگه کسی دقیقتر آدرس داره ممنون میشم راهنماییم کنه

سیما جان 150غربی(شهید رمضانی) پلاک 103!با چه وسیله ای می خوای بری عزیزم؟بگی آدرس سر راست تر رو می تونم بهت بدم.از خیابون رشید و از اتوبان باقری راه داره گلم.جلوی درش همیشه یک نگهبان نشسته کاملا مشخصه عزیزم Smiling
 سپاس شده توسط eternal
۲۲-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ صبح
ارسال: #6
(۲۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ عصر)rahaaa نوشته است:  ملیکا جون میشه آدرس دقیق آرایشگاه و شماره تلفنشو بهم بگی؟ ممنون

عزیزم الان کارتش باهام نیست ولی میتونم بهت بگم :
فلکه اول تهرانپارس - کوچه رمضانی(150 غربی)- انتهای کوچه - پلاک 103 - آرایشگاه گل آرا
آرایشگاهش تابلو نداره ولی یه نگهبانی داره که مشخصه و کل ساختمان برای گل آراست.
77865382-77297966

هیچکس را در زندگیتان ملامت نکنید....
آدمهای خوب برایتان شادی می آورند .... آدمهای بد ، تجربه
بدترین ها ، درس عبرت میشوند ، بهترین ها ، خاطره
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #7
فلکه اول تهرانپارس - خ رشید - خ 150 غربی - پ 103
77297966
عزیزم جمعه ها که اصل عروسیه...مگه میشه بسته باشن؟؟؟

هیچکس را در زندگیتان ملامت نکنید....
آدمهای خوب برایتان شادی می آورند .... آدمهای بد ، تجربه
بدترین ها ، درس عبرت میشوند ، بهترین ها ، خاطره
 سپاس شده توسط بهاردخت ، افروز
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #8
بچه ها بهتون پیشنهاد می کنم با هر کی قرارداد می بندین اصلا به البوم کارشون بسنده نکنید چون عکسو میشه با روتوشو فوتو شاپ عوض کرد و حتی می تونن نمونه کار ارایشگرهای حرفهای رو البوم کرده باشن و تحویلتون بدن.فقط باید کار این ارایشگرهارو از نزدیک ببینین.فقط فقط فقط.
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #9

سلام بچه ها
روز 19 روز حنابندان من بود
گریمورم فرشته بود و شینیون رو خودشون آزاده انتخاب کرده بودند

شینیون رو آزاده انجام داد که واقعن راضی بودم خیلی خیلی زحمت کشید برای شینیون موهام یه گل رز کامل پشت موهام درست کرد و یه دسته مو رو فر کرد و از کنار رز اومد بیرون میخواست صاف بذاره که من گفتم من موهام زود حالت میگیره از صافی درمیاد برام فر کن، اونم فر کرد و واقعن موهام رو دوست داشتم دو تا مهره هم توی موهام زد که کاملن ست لباسم بود (سرخابی)
و اما آرایش
چشمهام رو فرشته یه مدل به قول خودشون جدید درست کرد که من زیاد دوست نداشتم علی رغم اینکه روز حنابندان دونفر شماره تلفن آرایشگاه رو گرفتند که برند. و همه نظرشون این بود که با آرایش کم بیشترین تغییر رو به وجود آورده بودند و این برای من که آرایشهای غلیظ رو دوست ندارم خیلی مهم بود. در کل میتونم بگم 80 درصد راضی بودم آرایشم هم اصلن تکون نخورد
حتی رژ لب آخر شب به زور شیرپاک کن پاک شدBig Grin اینو باید بگم که من رژ خوره دارم3 (12) حتی توی آتلیه یه 10 15 باری عکاس مجبور کرد بوس کنم شوهرم رو ولی پاک نشد
فقط ابروهام چون تیغ زده بودند و بعد کشیده بودند هی فکر میکردم یه چیزی چسبیده بهش که هی به خودم میگفتم هیچی نیست و اونم تا آخر شب به زیبایی خودش باقی موند.

نظر کلی در مورد حنابندان: راضی بودم، همه تعریف کردند حتی بدپسندترینهای فامیلمونBig Grin خودم هم از اینکه با آرایش کم کلی تغییر کردم خیلی راضی بودمBig Grin

و اما عروسی:

صبح زود رفتم آرایشگاه و بعد سشوار موها نشستم زیر دست آزاده، آزاده بهم چند تا مدل مو نشون داد که من همون اولی که پیشنهاد خودش بود رو پسندیدم. آزاده دختر خیلی زرنگیه خیلی زود رفت و برام تاج ها رو آورد و منم یه دونه ظریفش رو انتخاب کردم
آزاده خیلی خیلی رو موهام زحمت کشید و خیلی عالی درستشون کردNew1 خیلی خیلی ازش ممنونمNew1New1New1

فرشته:
اینبار خود فرشته خیلی رو چشمهام زحمت کشید و من بهش گفتم من فقط خط سفید زیر چشمهام نمیخوام دیگه خود دانی
گذاشتم به عهده خودش و دیگه چیزی نگفتم و انصافن خیلی راضی بودم، کمکی فرشته یه دور برام مژه مصنوعی گذاشت
فرشته اومد دید و کند و گفت چشم عروس رو زشت کردی دوباره بزن(با وجود اینکه میدونست 10 دقیقه موند به تایم اومدن داماد ماست مالی نکرد)

و آخر سر هم که برام لباس رو پوشوندند و من رو آوردند دم در داداند دست دامادNew1

آرایشم اصلن تکون نخورد
رژ هم همینطورBig Grin

نظر کلی در مورد عروسی:
عالی عالی عالی هزار بار عالی یعنی تا آخر عمرم از این انتخابم راضی هستم و مطمئنم تا 30 سال دیگه هم با افتخار به عکسم نگاه می کنم و هیچ وقت نمیگم چقدر اجق وجق بودمBig Grin

و اما یک نکته:
روز عروسی من چند عروس دیگه هم بودند
من به شخصه از مدل موهای خیلی هاشون خوشم نیامد ولی نباید این رو بذارم تقصیر آرایشگاه چون خود عروس مدل موش رو انتخاب میکنه و میتونه بگه نه،
و اما آرایش
به نظرم سبک آرایش گریمورهای گل آرا در یک حده حالا زینب بیشتر اسم در کرده ولی کار همشون زیباست.
ولی شینیون به نظرم خیلی مهمه روی انتخاب شینیون کارتون دقت کنید و همچنین مدل مویی که انتخاب می کنید. تصمیم خودتون رو قاطعانه بگید که چی میخواید.
من لنز نمیخواستم و نگذاشتم الان هم واقعن راضیم که لنز نذاشتم.

هر سوالی بود بپرسید بچه هاNew1

سپاس شده توسط marziye1987 ، افروز ، melika_2663 ، منا ، هری پاتر ، YasAmiR(N) ، EliHami
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #10
RE: کـــ ـــــمـــــ ــــکـــــــــــ !!!!!!
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ صبح)negar90 نوشته است:  سلام
فائزه جون تو گلها كاره مرضيه خوبه؟
خيلي تعريفش رو شنيدم
مرضيه بهتره يا سميه؟

عزیزه دلم همشون خوبن

من در کل کار همه رو دوست دارم

مرضیه یکم مغروره چون سهامداره گلهاست

سمیه هم خوبه عزیزم

سمیه یکم مدل آرایشش جدید تره

من خودم مهتابو دوست دارم

از هر کردوم از آرایشگرا هم یه عروس خیلیی خوشگل دیدم که واقعن ادم به شک میوفته

مهم نیست بزرگ باشی یا کوچک!
مهم این است که آنقدر مرد باشی که پای حرفت بایستی!
وگرنه دهان هر نامردی بوی گند دوستت دارم میدهد ...
موضوع بسته شده