• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

آرایشگاه کُپ

۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #1

آرایشگاه کُپ
سلام
میخواستم یه آرایشگاه بهتون معرفی کنم
من خیلی دنبال یه آرایشگاه خوب با قیمت مناسب گشتم تا اینو پیدا کردم
آرایشگاه کُپ تو ساختمان ارگ تجارت میدان هروی (طبقه ی پایین اتلیه شراره ثابت)
خواهرم کار عروسشو دیده بود
منم رفتم و آلبومشو دیدم
خوب بودن
قیمتشم مناسب بود
550ت
بدون رنگ مو
کرایه تاجشم 50
و قرارداد بستم باهاشون
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: آرایشگاه کُپ
من که رفتم قیمت هاش این نبود که. گفت 800 و 1 ملیون که.
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #3
منم همینطور گفت دوتا پکیج داریم یکی 750 یکی 1500

ميدونم كه يه وقتايي دلت ميگيره از كارم .روزايي كه حواسم نيست بگم خيلي دوستت دارم.....
www.khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ عصر
ارسال: #4
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ صبح)ma.movahedi@gmail.com نوشته است:  منم همینطور گفت دوتا پکیج داریم یکی 750 یکی 1500

آره همین. یادم رفته بود.با چند جای دیگه قاطی کرده بودمWink
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ صبح
ارسال: #5
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ عصر)نادی نوشته است:  مگه قرارداد نبستی؟؟؟؟ به هر کی یه قیمت گفتن که!من هم 950 شنیدمHuhHuh

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

ميدونم كه يه وقتايي دلت ميگيره از كارم .روزايي كه حواسم نيست بگم خيلي دوستت دارم.....
www.khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #6

سلام
من نمیدونم قضیه چیه
اما من رفتم تو اخرای اسفند قرارداد بستم که با همون قیمت تموم بشه
گفت تو سال جدید قیمتا میره بالا اگه الآن قرارداد ببندی با همین قیمت برات تموم میشه
شاید سیستمشو عوض کرده
رفتین پیش خانم مقدم دیگه؟
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #7
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ عصر)narcissus88 نوشته است:  سلام
من نمیدونم قضیه چیه
گفت تو سال جدید قیمتا میره بالا اگه الآن قرارداد ببندی با همین قیمت برات تموم میشه
شاید سیستمشو عوض کرده
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550
دوستم نمیدونم همون که تو هرویه دیگه؟
من که رفتم گفت 2 تا پکیج داریم 750 و 1500 .Huh

www.khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #8

آره تو هرویه
نمیدونم شاید سیستمشون رو عوض کردن
البته گفت سال دیگه گرون میشه
نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #9
بله قیمتهاشون 750 و 1500 است.سال پیش 550 بوده. در واقع چیزی که من فهمیدم از خودشون البته اینه که تنها فرقش تو اینه که رو پکیج دومی آرایش حنابندون، رنگ مو و اپیلاسون هست و بس من. من که فکر می کنم برای حنابندون هم اگه کسی مراسم داره، به راحتی می شه رفت جای دیگه و با 100 تومن تمومش کرد رنگ مو هم می دونم ایشون 100 می گیره. راستش من تعداد زیادی آرایشگاه دیدم 20 تا دقیقاً. چون دنبال یه کار لایت شیک و زیبا بودم با قیمت مناسب. اگه به هزینه ام می خورد قطعا می رفتم خاطره تو جردن. راستش من 2 تا آلبوم دیدم یکیش جدیدتر بود از خیلی از کارها خوشم اومد و قرارداد بستم بعد متوجه شدم که اینجا 4 -5 تا آرایشگر داره خیلی شاکی شدم. به نظرم اصلا کار حرفه ای نکردن که نگفتن. بعد که کار آرایشگرها رو جدا دیدم، از کار نوشین خوشم اومد ولی گفتن که اون روزش پره ولی کاشف به عمل اومد که اصلا دیگه نمی یاد اون آرایشگاه که البته اینا اصلا زیر بار نمی رن. به من گفتن بهترین آرایشگرمون محبوبه است. راستش من اصلا از کاراش به اندازه نوشین خوشم نیومده خیلی تو ذوقم خورده. البته می خوام برم یه روز عروسش رو ببینم شاید هم OK بود. من شنیدم آرایشگرشون کمکی های گلا سرخن. نمی دونم وا.. شاید هم شایعه است.راستش من کار گل سرخ رو دوست ندارم. چه برسهع به کمکی هاشونو دیگه خدا رحم کنه. در هر صورت معتقدم که کارشون اصلا حرفه ای نیست که آلبوم کسی که دیگه نیست رو گذاشتن.
کسی محبوبه رو می شناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اگه من بگم تو چه سبکی در بیاره می تونه مثه نوشین کار کنه؟ راستش عروس حالا حالا ها ندارن می ترسم وقتم از بین بره. شادی آرایشگاه هم رو عوض کنم و بی خیال بیعانه بشم. Sad(
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ صبح توسط ajam.)
ارسال: #10
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ عصر)ma.movahedi@gmail.com نوشته است:  
من نمیدونم قضیه چیه
شاید سیستمشو عوض کرده
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550

آرایشگاه کُپ
بله قیمتهاشون 750 و 1500 است.سال پیش 550 بوده. در واقع چیزی که من فهمیدم از خودشون البته اینه که تنها فرقش تو اینه که رو پکیج دومی آرایش حنابندون، رنگ مو و اپیلاسون هست و بس من. من که فکر می کنم برای حنابندون هم اگه کسی مراسم داره، به راحتی می شه رفت جای دیگه و با 100 تومن تمومش کرد رنگ مو هم می دونم ایشون 100 می گیره. راستش من تعداد زیادی آرایشگاه دیدم 20 تا دقیقاً. چون دنبال یه کار لایت شیک و زیبا بودم با قیمت مناسب. اگه به هزینه ام می خورد قطعا می رفتم خاطره تو جردن. راستش من 2 تا آلبوم دیدم یکیش جدیدتر بود از خیلی از کارها خوشم اومد و قرارداد بستم بعد متوجه شدم که اینجا 4 -5 تا آرایشگر داره خیلی شاکی شدم. به نظرم اصلا کار حرفه ای نکردن که نگفتن. بعد که کار آرایشگرها رو جدا دیدم، از کار نوشین خوشم اومد ولی گفتن که اون روزش پره ولی کاشف به عمل اومد که اصلا دیگه نمی یاد اون آرایشگاه که البته اینا اصلا زیر بار نمی رن. به من گفتن بهترین آرایشگرمون محبوبه است. راستش من اصلا از کاراش به اندازه نوشین خوشم نیومده خیلی تو ذوقم خورده. البته می خوام برم یه روز عروسش رو ببینم شاید هم OK بود. من شنیدم آرایشگرشون کمکی های گلا سرخن. نمی دونم وا.. شاید هم شایعه است.راستش من کار گل سرخ رو دوست ندارم. چه برسهع به کمکی هاشونو دیگه خدا رحم کنه. در هر صورت معتقدم که کارشون اصلا حرفه ای نیست که آلبوم کسی که دیگه نیست رو گذاشتن.
کسی محبوبه رو می شناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اگه من بگم تو چه سبکی در بیاره می تونه مثه نوشین کار کنه؟ راستش عروس حالا حالا ها ندارن می ترسم وقتم از بین بره. شادی آرایشگاه هم رو عوض کنم و بی خیال بیعانه بشم. Sad(
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ عصر)ma.movahedi@gmail.com نوشته است:  
من نمیدونم قضیه چیه
شاید سیستمشو عوض کرده
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550

بله قیمتهاشون 750 و 1500 است.سال پیش 550 بوده. در واقع چیزی که من فهمیدم از خودشون البته اینه که تنها فرقش تو اینه که رو پکیج دومی آرایش حنابندون، رنگ مو و اپیلاسون هست و بس. من که فکر می کنم برای حنابندون هم اگه کسی مراسم داره، به راحتی می شه رفت جای دیگه . راستش من تعداد زیادی آرایشگاه دیدم 20 تا دقیقاً. چون دنبال یه کار لایت شیک و زیبا بودم با قیمت مناسب. اگه به هزینه ام می خورد قطعا می رفتم خاطره تو جردن. راستش من 2 تا آلبوم دیدم یکیش جدیدتر بود از خیلی از کارها خوشم اومد و قرارداد بستم بعد متوجه شدم که اینجا 4 -5 تا آرایشگر داره خیلی شاکی شدم. به نظرم اصلا کار حرفه ای نکردن که نگفتن. بعد که کار آرایشگرها رو جدا دیدم، از کار نوشین خوشم اومد ولی گفتن که اون روزش پره ولی کاشف به عمل اومد که اصلا دیگه نمی یاد اون آرایشگاه که البته اینا اصلا زیر بار نمی رن. به من گفتن بهترین آرایشگرمون محبوبه است. راستش من اصلا از کاراش به اندازه نوشین خوشم نیومده خیلی تو ذوقم خورده. البته می خوام برم یه روز عروسش رو ببینم شاید هم OK بود. من شنیدم آرایشگرشون کمکی های گلا سرخن. نمی دونم وا.. شاید هم شایعه است.راستش من کار گل سرخ رو دوست ندارم. چه برسهع به کمکی هاشونو دیگه خدا رحم کنه. در هر صورت معتقدم که کارشون اصلا حرفه ای نیست که آلبوم کسی که دیگه نیست رو گذاشتن.New3
کسی محبوبه رو می شناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اگه من بگم تو چه سبکی در بیاره می تونه مثه نوشین کار کنه؟ راستش عروس حالا حالا ها ندارن می ترسم وقتم از بین بره. شاید آرایشگاه هم رو عوض کنم و بی خیال بیعانه بشم. Sad
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد