شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه کُپ
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #1

آرایشگاه کُپ
سلام
میخواستم یه آرایشگاه بهتون معرفی کنم
من خیلی دنبال یه آرایشگاه خوب با قیمت مناسب گشتم تا اینو پیدا کردم
آرایشگاه کُپ تو ساختمان ارگ تجارت میدان هروی (طبقه ی پایین اتلیه شراره ثابت)
خواهرم کار عروسشو دیده بود
منم رفتم و آلبومشو دیدم
خوب بودن
قیمتشم مناسب بود
550ت
بدون رنگ مو
کرایه تاجشم 50
و قرارداد بستم باهاشون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط marziye1987
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: آرایشگاه کُپ
من که رفتم قیمت هاش این نبود که. گفت 800 و 1 ملیون که.
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #3
منم همينطور گفت دوتا پكيج داريم يكي 750 يكي 1500

ميدونم كه يه وقتايي دلت ميگيره از كارم .روزايي كه حواسم نيست بگم خيلي دوستت دارم.....
www.khooneh.nowaroos.com
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ عصر
ارسال: #4
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ صبح)ma.movahedi@gmail.com نوشته است:  منم همينطور گفت دوتا پكيج داريم يكي 750 يكي 1500

آره همین. یادم رفته بود.با چند جای دیگه قاطی کرده بودمWink
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ صبح
ارسال: #5
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ عصر)نادي نوشته است:  مگه قرارداد نبستي؟؟؟؟ به هر كي يه قيمت گفتن كه!من هم 950 شنيدمHuhHuh

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

ميدونم كه يه وقتايي دلت ميگيره از كارم .روزايي كه حواسم نيست بگم خيلي دوستت دارم.....
www.khooneh.nowaroos.com
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #6

سلام
من نمیدونم قضیه چیه
اما من رفتم تو اخرای اسفند قرارداد بستم که با همون قیمت تموم بشه
گفت تو سال جدید قیمتا میره بالا اگه الآن قرارداد ببندی با همین قیمت برات تموم میشه
شاید سیستمشو عوض کرده
رفتین پیش خانم مقدم دیگه؟
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #7
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ عصر)narcissus88 نوشته است:  سلام
من نمیدونم قضیه چیه
گفت تو سال جدید قیمتا میره بالا اگه الآن قرارداد ببندی با همین قیمت برات تموم میشه
شاید سیستمشو عوض کرده
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550
دوستم نمیدونم همون که تو هرویه دیگه؟
من که رفتم گفت 2 تا پکیج داریم 750 و 1500 .Huh

www.khooneh.nowaroos.com
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #8

آره تو هرویه
نمیدونم شاید سیستمشون رو عوض کردن
البته گفت سال دیگه گرون میشه
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #9
بله قيمتهاشون 750 و 1500 است.سال پيش 550 بوده. در واقع چيزي كه من فهميدم از خودشون البته اينه كه تنها فرقش تو اينه كه رو پكيج دومي آرايش حنابندون، رنگ مو و اپيلاسون هست و بس من. من كه فكر مي كنم براي حنابندون هم اگه كسي مراسم داره، به راحتي مي شه رفت جاي ديگه و با 100 تومن تمومش كرد رنگ مو هم مي دونم ايشون 100 مي گيره. راستش من تعداد زيادي آرايشگاه ديدم 20 تا دقيقاً. چون دنبال يه كار لايت شيك و زيبا بودم با قيمت مناسب. اگه به هزينه ام مي خورد قطعا مي رفتم خاطره تو جردن. راستش من 2 تا آلبوم ديدم يكيش جديدتر بود از خيلي از كارها خوشم اومد و قرارداد بستم بعد متوجه شدم كه اينجا 4 -5 تا آرايشگر داره خيلي شاكي شدم. به نظرم اصلا كار حرفه اي نكردن كه نگفتن. بعد كه كار آرايشگرها رو جدا ديدم، از كار نوشين خوشم اومد ولي گفتن كه اون روزش پره ولي كاشف به عمل اومد كه اصلا ديگه نمي ياد اون آرايشگاه كه البته اينا اصلا زير بار نمي رن. به من گفتن بهترين آرايشگرمون محبوبه است. راستش من اصلا از كاراش به اندازه نوشين خوشم نيومده خيلي تو ذوقم خورده. البته مي خوام برم يه روز عروسش رو ببينم شايد هم OK بود. من شنيدم آرايشگرشون كمكي هاي گلا سرخن. نمي دونم وا.. شايد هم شايعه است.راستش من كار گل سرخ رو دوست ندارم. چه برسهع به كمكي هاشونو ديگه خدا رحم كنه. در هر صورت معتقدم كه كارشون اصلا حرفه اي نيست كه آلبوم كسي كه ديگه نيست رو گذاشتن.
كسي محبوبه رو مي شناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني اگه من بگم تو چه سبكي در بياره مي تونه مثه نوشين كار كنه؟ راستش عروس حالا حالا ها ندارن مي ترسم وقتم از بين بره. شادي آرايشگاه هم رو عوض كنم و بي خيال بيعانه بشم. Sad(
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ صبح توسط ajam.)
ارسال: #10
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ عصر)ma.movahedi@gmail.com نوشته است:  
من نمیدونم قضیه چیه
شاید سیستمشو عوض کرده
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550

آرایشگاه کُپ
بله قيمتهاشون 750 و 1500 است.سال پيش 550 بوده. در واقع چيزي كه من فهميدم از خودشون البته اينه كه تنها فرقش تو اينه كه رو پكيج دومي آرايش حنابندون، رنگ مو و اپيلاسون هست و بس من. من كه فكر مي كنم براي حنابندون هم اگه كسي مراسم داره، به راحتي مي شه رفت جاي ديگه و با 100 تومن تمومش كرد رنگ مو هم مي دونم ايشون 100 مي گيره. راستش من تعداد زيادي آرايشگاه ديدم 20 تا دقيقاً. چون دنبال يه كار لايت شيك و زيبا بودم با قيمت مناسب. اگه به هزينه ام مي خورد قطعا مي رفتم خاطره تو جردن. راستش من 2 تا آلبوم ديدم يكيش جديدتر بود از خيلي از كارها خوشم اومد و قرارداد بستم بعد متوجه شدم كه اينجا 4 -5 تا آرايشگر داره خيلي شاكي شدم. به نظرم اصلا كار حرفه اي نكردن كه نگفتن. بعد كه كار آرايشگرها رو جدا ديدم، از كار نوشين خوشم اومد ولي گفتن كه اون روزش پره ولي كاشف به عمل اومد كه اصلا ديگه نمي ياد اون آرايشگاه كه البته اينا اصلا زير بار نمي رن. به من گفتن بهترين آرايشگرمون محبوبه است. راستش من اصلا از كاراش به اندازه نوشين خوشم نيومده خيلي تو ذوقم خورده. البته مي خوام برم يه روز عروسش رو ببينم شايد هم OK بود. من شنيدم آرايشگرشون كمكي هاي گلا سرخن. نمي دونم وا.. شايد هم شايعه است.راستش من كار گل سرخ رو دوست ندارم. چه برسهع به كمكي هاشونو ديگه خدا رحم كنه. در هر صورت معتقدم كه كارشون اصلا حرفه اي نيست كه آلبوم كسي كه ديگه نيست رو گذاشتن.
كسي محبوبه رو مي شناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني اگه من بگم تو چه سبكي در بياره مي تونه مثه نوشين كار كنه؟ راستش عروس حالا حالا ها ندارن مي ترسم وقتم از بين بره. شادي آرايشگاه هم رو عوض كنم و بي خيال بيعانه بشم. Sad(
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ عصر)ma.movahedi@gmail.com نوشته است:  
من نمیدونم قضیه چیه
شاید سیستمشو عوض کرده
اوه راستی
پکیج مکیج هم نداشت
یک کلام 550

بله قيمتهاشون 750 و 1500 است.سال پيش 550 بوده. در واقع چيزي كه من فهميدم از خودشون البته اينه كه تنها فرقش تو اينه كه رو پكيج دومي آرايش حنابندون، رنگ مو و اپيلاسون هست و بس. من كه فكر مي كنم براي حنابندون هم اگه كسي مراسم داره، به راحتي مي شه رفت جاي ديگه . راستش من تعداد زيادي آرايشگاه ديدم 20 تا دقيقاً. چون دنبال يه كار لايت شيك و زيبا بودم با قيمت مناسب. اگه به هزينه ام مي خورد قطعا مي رفتم خاطره تو جردن. راستش من 2 تا آلبوم ديدم يكيش جديدتر بود از خيلي از كارها خوشم اومد و قرارداد بستم بعد متوجه شدم كه اينجا 4 -5 تا آرايشگر داره خيلي شاكي شدم. به نظرم اصلا كار حرفه اي نكردن كه نگفتن. بعد كه كار آرايشگرها رو جدا ديدم، از كار نوشين خوشم اومد ولي گفتن كه اون روزش پره ولي كاشف به عمل اومد كه اصلا ديگه نمي ياد اون آرايشگاه كه البته اينا اصلا زير بار نمي رن. به من گفتن بهترين آرايشگرمون محبوبه است. راستش من اصلا از كاراش به اندازه نوشين خوشم نيومده خيلي تو ذوقم خورده. البته مي خوام برم يه روز عروسش رو ببينم شايد هم OK بود. من شنيدم آرايشگرشون كمكي هاي گلا سرخن. نمي دونم وا.. شايد هم شايعه است.راستش من كار گل سرخ رو دوست ندارم. چه برسهع به كمكي هاشونو ديگه خدا رحم كنه. در هر صورت معتقدم كه كارشون اصلا حرفه اي نيست كه آلبوم كسي كه ديگه نيست رو گذاشتن.New3
كسي محبوبه رو مي شناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني اگه من بگم تو چه سبكي در بياره مي تونه مثه نوشين كار كنه؟ راستش عروس حالا حالا ها ندارن مي ترسم وقتم از بين بره. شايد آرايشگاه هم رو عوض كنم و بي خيال بيعانه بشم. Sad
ارسال پاسخ