شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه چهره پردازان
۱۸-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #1
آرایشگاه چهره پردازان
نظرتون در مورد آرایشگاه چهره پردازان چیه؟ سبکش چطوریه؟ قیمتش چه جوراس؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه چهره پردازان
قیمتش فکر میکنم الان 1200000 و من سبکش رو دوست دارم آرایشش غلیظه ولی خلیجی نیست ولی میدونم که باید خیلی سفارش کنی تا ونی که میخوای بشه چون غافل بشی رنگ و بارنگت میکنه Smile ولی هی باید بگی من اینو دوست ندارم اونو دوست ندارم هی بگی گوش میکنن

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #3
ستاره ها انگار اصلا" آرایش نداری - چهره پردازان هم به نظر من ارزش داره دوستم رفته بود براش زیر چشمش سایه خردلی زده بود گفته بود دوست ندارم همرو براش پاک کرده بود رنگهای ساده زده بود .همه میگن باید بهش تذکر بدی ولی نتیجه اش خوبه

۳۱-خرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #4
سلام خانم ها!
راستش مراسم بله برون من 30 تیرماه قراره برگزار بشه و میخوام برای میک آپ و مو برم یه آرایشگاه خوب و در حقیقت خیلی مایل هستم جایی برم که آرایش ملایمی داشته باشه و غلیظ نباشه به من چهره پردازان رو معرفی کردن!!! آیا انتخاب خوبیه؟
۳۱-خرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #5
من فكر ميكنم سعيده بهتره ولي از همه بهتر سارا بود كه خدا بيامرزدش ولي همشون مثل هم هستن خيلي فرقي ندارن
سميرا جان من خودم برا عقدم همونجا ميرم فكر كنم برا آرايش معموليش زينب از همه كارش بهتره من كه كاراشون رو دوست دارم

سپاس شده توسط samira.m
۱-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #6
آره بدون پاتختي هست
من عروس ستاره ها رو از نزديك ديدم هيچي نداشت خيلي كم تا شب همونم كه بود پاك شده بود

۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #7
بیا! یکیش همین خانوم ضحی Big Grin دو تای دیگه هم طبق آمارای من سیندرلا و سارا میهنی عزیز هستند که همشونم شهریورن Big Grin ولی ایشالا همتون بهترین عروس بشین تا هم خودتون خوشحال و راضی باشین تو عروسی هم ما خیالمون راحت شه Wink
۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مرداد-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ عصر توسط حمید_گریمور_میکاپ آرتیست.)
ارسال: #8
خدا بیامرزه سارارو. خیلی دختر خوبی بود و من هم کار آرایششو قبول داشتم
بعد از فوت سارا چهره پردازان دیگه خیلی از مشتریاشو از دست داد و کارش ضعیف شد.
الان چهره پردازان دو تا میکاپ کار عروس داره که یکیش سعیده هست که دختر خاله ساراست و یکیش هم سرور که خواهر کوچیکیه سارا!
جفتشون کاراشون تو یه سبکه تا اونجایی که من دیدم ولی به نظر من خیلی غلیظ کار می کنن و بعضی موقع هام استفاده ای بی جا از اکریل می کنن که خوب الکریل خیلی میکاپو تو عکس بد نشون می ده، در ضمن الان دیگه آرایش های زرقو برق دار و استفاده از اکریل تو آرایش از مد افتاده و خیلی دمده شده و کمتر کسی این سبکو نمی پسنده
الان دیگه بیشتر آرایشگاهها تقریبا تو یه سبک کار می کنن
ابرو رو تیغ می زنن, از سایه های خلیجی و تند استفاده می کنن یا پشت چشمو نقاشی می کننو رنگو وارنگ و بیشتر از رنگ های تیره استفاده می کنن تو آرایشاششون در کل خیلی عروساشون مصنوعییه و میشه گفت داهاتیه. از بس موی اضافه استفاده می کنن تو شینیون و از تاج و گل سرای گنده و یغور استفاده می کنن که عروس بیشتر شبیه گلدون میشه تا عروس!
الان دیگه عروس خانوم ها بیشتر طرفدار چهره های طبیعی و آرایش های ملایم هستن تا غلیظ!
در ضمن به عنوان به پسر اینو هم به همه دختر خانوما بگم که شک نکنین که آقا دومادا بیشتر دوست دارن عروسشون آرایش ملایم و طبیعی داشته باشه و اکثر غریب به اتفاق مردها از آرایشای غلیظ و به قول خودمون جیغ خوششون نمی یاد مخصوصاً چیزی هم که کفرشونو در میاره اینکه که آخر شب وفتی عروس خانوم ها میکاپشون پاک می کنن ببینن عروس نصف ابروش نیست!!!!!!
دوستانه من به عنوان یه گریمور دارم بهتون می گم واقعا این کارو نکنین و به هیچ وجه روز عروسیتون به آرایشگرتون اجازه ندین ابروهاتونو تیغ بزنه چون عواقب این کارو بدن خود شما باید متقبل بشین
چه بسا عروس خانوم هایی که ابروهایی قشنگ و پری داشتن که روز عروسیشون آرایشگرشون ابروهاشونو تیغ زد و برای همیشه از داشتن ابرویی سالم و پر محروم شدن و آخرش مجبور شدن به تاتو تن در بدن.
در کل دوستای خوبم سعی کنید طبق سلیقه ای که دارین بهترین انتخابو برای آرایشگاه کنین و فقط صرفاً دنبال اسم و شهرت نباشین تا بعدا از انتخابی که کرین پشیمون نشین.
 سپاس شده توسط kazhal_mehraz ، mahva ، وینی ، باران 2 ، negin1991 ، Taramis63 ، بتیس ، nazi naz kon
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #9
منم دوست نداشتم. اما عروسمون خوشش اومده. یعنی چندتا از دوستاش رفتن میگه خوبه. حالا قراره باز بره آلبوماشو ببینه
۲-شهريور-۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #10
سلام میشه آدرس و شماره تلفن چهره پردازان رو به من بدین؟
ارسال پاسخ