شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
آرایشگاه های شیراز
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #21
RE: آرايشگاه خوب در شيراز
دوستان چند نفر به من آرایشگاه قصر رو معرفی کردن، کسی آرایشگاهش قصر بوده؟ یا عروسش رو دیده؟
کارش چطوره؟

خدایا خودت خیر وصلاح من رو بهتر میدونی هر زمانی که برام خیر و صلاح و خوش قدم هست بفهمم که باردارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sarvenaz
۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح توسط sogoli567.)
ارسال: #22
من کار قصر رو دیدم.همه عروساشو یه سبک درست میکنه
موی جمع و باز
تنوع زیادی نداره کارش

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
۱۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #23
یکی از دوستام رفته بود لیلیان ارایشش ساده بود مدل موهاشم ساده بود برای تجدید ارایش هم 100 تومان اضافی داده بود کلا خوب شده بود
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #24
من اول شهریور عروسیم بود و عروس فرشته بودم. واقعا کارش عالی بود. همه خیلی خوششون اومد.ساده اما شیک. کیفیت موادش هم عالی. آرایش و موهام تا ساعت 5 صبح که مجلسمون تمام شد، هیچ تغییری نکرده بود. ضمنا آرایشش هم غلیظ نبود. بهش گفتم من خیلی غلیظ دوست ندارم، اونم رعایت کرد. من واقعا راضی بودم.
 سپاس شده توسط sogoli567 ، joojeoordak ، reyhan-etoiles
۲۰-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #25
آرایشگاه رخنار(قصر سابق)
فرهنگ شهر-پشت دادگستری
6319866

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
 سپاس شده توسط sarvenaz
۲۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #26
من واسه عقدم 2هفته پیش لیلیان بودم.موهام با سهیلا بود و محشر شد.آرایشم با نگار.همه خوششون اومده بود.فقط رژلبم یه ذره کمرنگ شده بود که درستش کردم.البته خود نگار قبلش بهم گفته بود که رژ ببرم توی مجلس.من راضی بودم از کار سهیلا و نگار.150تومن ازم گرفت.

منم عروس شدمAngel
۲۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #27
دوستان انیس اصلا به نظر من خوب نیست. دخترخالم تیرماه عروسیش بود، رفت انیس. وای افتضاح بود. مدل موهاش مال سال 87 بود که یه مقدار از موها رو از کنار گوش میاد پایین. آرایش چشمش هم فوق العاده غلیظ بود. کرمش هم ماسیده بود. با وجود اینکه خودش سفید بود، بیش از حد سفید کننده براش زده بود.
 سپاس شده توسط farnaz72 ، joojeoordak
۲۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #28
خودمم از همين ميترسم
2تا کار از انيس ديدم
يکي عالي
اون يکي داغون
حنا هم کارشو ديدم خيلي غليظ بود،من ارايش زياد بهم نمياد
کار ساقي پيروي تو هتل چمران رو خيلي پسنديدم اما موقعي که حنا گفت 4500 اونجا ميگفت يه ميليون
يه ارايشگاه داغون تو مالي اباد بود ارايشگاه ارميتا،به نظرم واقعا عروسش ناز و ماماني بود،يه ذره ارايش،موهاي ساده....خيلي خوب بود،اما ميترسم برم اونجا
هم کلاس کار نداشت اسم و رسم نداشت
هم اينکه خودم ارايش ملايم ميخوام اما همه ميگن ادم بايد شب عروسي تغيير کنه و ارايش ملايم تو عکس جالب نميشه
خوبيه حنا به اينه که اپيلاسيون و .... همون موقع ميکنه هي نميخواد بدويي دنبال همه چي

دعا کنيد شوهرم دکترا قبول بشه
خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #29

RE: آرایشگاه حنا در شیراز
منم حنا رو ترجیح میدم به نظر من خیلی خوبه زن داداشه من 4 سال پیش رفت اونجا ولی سبک آرایشش الان دارم میبینم واسه عروسا اصلا قیافش قدیمی نشده من که واقعا خوشم میاد،ضمنا به عکسای توی آرایشگاه اکتفا نکنید اگه 2 دلین برید عروس زنده ببینید چون عکسای توی آرایشگاه عکاس خودشون گرفته آرایشگاه به ما عکاس خودشونو معرفی کرد کارش خیلی خوب بود اون موقع گفت 6 میلیون میگیره واسه عکسای کویر غیر از کارای دیگه با هزینه خودش پول لباس و آرایش عروس برا کویرو میده واسه همین آرایشگاه و آتلیه برا اون مدلاش سنگ تموم گذاشته

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط سارا باربی
۸-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #30

RE: آرایشگاه حنا در شیراز
وای ماسک نرو خیلی بده من خودم برا عروسیم رفتم ماسک خدایی خیلی خوب شدم ولی به هر کی میگفتم رفتم ماسک باورش نمیشد اینقد کاراش یه شکل و قدیمیه ولی جلل الخالق منو اینقد خوب درست کرد البته اونی که موهامو درست کرد خیلی ازم خوشش اومد گفت یه جوری درست میکنم که از همه عروسای امروز بهتر بشی اونیم که آرایش میکرد ازم بدش اومد زورش گرفت آرایش کنه کم آرایشم کرد ولی با آرایش کم خیلی خوب شدم آخرشم از همه عروساش بهتر شدم ولی یادشون رفت برام ناخن بزارن منم تو آتلیه یادم افتاد کلا ماسک نرو خیلی ریسکش بالاس لیلیانم خیلی از آشناهای من رفتن همه راضی بودن

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
موضوع بسته شده