شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه نیکادل
۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
آرایشگاه نیکادل
تلفن:
7 - 22634234
موبایل مدیریت:
09121126142
آدرس:
خیابان ولی عصر، خیابان فیاضی(فرشته)، جنب مرکز خرید فرشته، مجتمع تجاری داریوش، پلاک 51، بال غربی، طبقه اول
با مدیریت:
خانم انصاری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط heliya_nt ، شیفته گر ، nasibe_603 ، مربي پيانو
۱۳-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #2
آرایشگاه نیکادل
دیدم در حق این آرایشگاه اجحاف شده گفتم بیام بنویسم. البته نیکادل خیلی معروفه و تقریبا هرکسی تو تهران میشناسدش. من با این آرایشگاه قرارداد بستم. کاراش شیکه و مدل موهاشم قشنگه. قیمتش 1500 هست شامل میکاپ. شینیون. مانیکور و فرنچ ناخن. شاین بدن. ابرو
سه تا آرایشگر هم داره. مریم یکتا و سارا و نازنین. مریم و سارا تقریبا به اندازه هم عروس دارن و کار جفتشون هم خوبه. راستش من که درست نتونستم تصمیم بگیرم. آخرش با مریم یکتا گرفتم. نازنین از اون دوتای دیگه کمتر عروس داره ولی کار اونم خوب بود.
دیگه چی بگم؟ هرکی نظری داره بیاد بگه
 سپاس شده توسط Amatraso ، sharshar ، شیفته گر ، nasibe_603
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ صبح توسط ساینا.)
ارسال: #3
RE: آرایشگاه نیکادل
جدی می گی؟ با من که خیلی خوب برخورد کردن. نه اینکه چون اونجا میرم اینو بگما، کلا نسبت به تمام آرایشگاهایی که رفتم خیلی بهتر بودن. مخصوصا که من اونجا با ادمای مختلفی تو روزای مختلف صحبت کردم همشون خوب و مودب بودن و کامل جواب میدادن. حتی گفتم یه جا، تا دم در باهام اومدن موقع خداحافظی
راستییییییی یادم رفت بگم. شینیون کارشون خانومه ژانته که هم خودش و هم یه خانومی که فکر کنم دستیارش بود خیلییییییی مهربون و باحال بودن. برعکس چیزی که فکر می کردم اصلا واسم کلاس نذاشتن. بهش گفتم رنگ موهامو چیکار کنم؟ گفت به نظر من همین رنگی که هست خیلی خوبه. گفتم موهام میریزه چی بزنم؟ گفت اینا همش الکیه. ریزش مو واسه اضطرابه یا فصلیه، گل گاو زبون بخور خوب میشه. گفتم موهام باز باشه یا بسته؟ گفت روزی که میای واسه کرای دیگه ات یه سر بیا پیش من واست امتحان کنم ببینیم چی بهت میاد. خیلیییی دوسش داشتم Big Grin
 سپاس شده توسط Amatraso ، ღآزاده ღ ، nasibe_603 ، يگانه بانو
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #4
سینا جون برای موی اضافه‌ای که توی شینیون کار می‌کنن چقدر میگیرن؟ میدونی‌؟
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ صبح
ارسال: #5
ساینا هستم Big Grin
والا من هنوز نرفتم مشاوره و اینو هم باید بگم که حاضر نیستم یه قرون بیشتر از 1500 بدم Big Grin اما یکی از بچه ها گفت شاخه ای 10 تومن می گیرن که البته اون قبل عروسی گفته من خودم یه جا میشناسم 4500 می گیره، مریم بهش گفته پس برو همونجا. منم حالا هروقت واسه مشاوره رفتم اگه بگه باید مو بزاری میرم یه جا دیگه.
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ صبح توسط bahar.)
ارسال: #6
ساینا جان سی سه بونیتا هم یه سر برو . به نظره من کاراش خیلی شیکه .1300 میگیره ولی بدون رنگ مو و اپیلاسیون و چیزای دیگه
فقط میکاپ و شینیون و تنینگ و لاک ناخن

5 تیر ماه 93 عروسیم با :
تشریفات زعیری و آتلیه سیماهنگ و موزیک Happy Time و مریم رهنما جون به بهترین شکل ممکن برگزار شد ...
خدایا شکرت
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #7
آره اونجا هم خیلی تعریف شنیدم. دوستم اونجا رفته بود واقعا ناز شده بود اما روزی که من رفتم عروسشو دیدم دوست نداشتم. البوماش هم خوب بودن. اما من چون دیگه وقت نداشتم و نمی تونستم صبر کنه تا این جمعه که دوباره عروس داشته باشه دیگه رفتم نیکادل بیعانه دادم. حالام فکر کنم اگه کنسل کنم دیگه بیعانمو پس نده
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #8
پس شک نکن . اگه یه جا رو انتخاب کردی همون جا برو . دو دل نشو
کار نیکادل هم خوب بود من رفتم دیدم

5 تیر ماه 93 عروسیم با :
تشریفات زعیری و آتلیه سیماهنگ و موزیک Happy Time و مریم رهنما جون به بهترین شکل ممکن برگزار شد ...
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط ساینا
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #9
ای وای ببخشید اشتباه تایپی بود شرمنده ساینا جون Smile
ای بابا اینا هم که همینطوری از آدم پول میگیرن فقط.
منم کار نیکادل و آزیتا ارباب رو دوست دارم جفتشونم خیلی گرون میگیرن. حالا باید خوب تحقیق کنم ببینم کدوم بهتره چون پولش خیلی‌ زور داره خدایی
۱۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #10
manam kareshono didam vali kheili geroon migiran aslan barkhorde arayeshgareshoon khoob nabood migan azita badakhlaghe man hosele adamaye badakhlagho oonam rooze aroosim nadaram
ارسال پاسخ