شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه لی لی سعادت آباد
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #1
آرایشگاه لی لی سعادت آباد
(۱۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ عصر)masoumeh.p نوشته است:  آرایشگاه " لی لی"
آدرس: سعادت آباد - چهار راه سرو - ضلع جنوب غربی - بالای موسسه عسگریه - پلاک 42 - طبقه 2
تلفن : 22360648

به اتوبان همت راه داره و دسترسی به آرایشگاه آسونه.
ساختمون دارای آسانسور هست.
سالن شیک و قشنگی داشت.

برخوردشون خوب بود. هر چند خود لی لی رو ندیدم و با منشیشونن صحبت کردم.

اگه با لی لی آریشتو ور داری, یکی 1200 داره یکی 1500
تو پکیج 1200 , هزینه ی تاج و تور هم علاوه بر ایناست و تاج از 150 تا 250 دارن و گفتن یه سری ویژه هم دارن که تا 350 قیمت داره.Huh من مدل تاج هاشو که تا تا 150 بود رو دیدم. به نظرم قیمتاش بالا بود.با این قیمت نه اجاره بلکه میتونیم بخریم تاج ها رو.
تو پکیج 1500 هم میتونی یا رنگ مو رو انتخاب کنی یا تاج رو. هر کدومو انتخاب کنی, هزینه اونیکی رو جدا باید بدی.Huh
حتی تو این پکیج هم دو تاشون نگنجوندن.درسته که یه سری هاا رنگ نمیکنن,ولی تعدادشون کمه و بهتر بود هر دوش باشه,کسی نخواست پولشو کم کنن.

اگه با لیلا بخواید, یه پکیج و فقط 1 تومن داره. که مثله پکیج 1200 لی لی هست.

به نظرم این اجبار خوب نبود.البته من موافقم با اینکه اونا تنوع تاج دارن و میدونن به شما و مدل موهات کدوم میاد.اما هزینه ای که رو هر تاج میگیرن, قیمت خرید اون تاجه و این زور داره برای ماConfused

من میخواستم عروس لی لی رو ببینم که امروز هم عروسشون با لی لی ورداشته بود.Hehe!
عکس قبل از آرایششون رو دیدم. خیلی تغییر مثبت داشت تو چهره ش.کار پوستش خوب بود.موهاش جمع بود.
من تو آلبومشون اکثرا جمع و فرعی و جمع و باز دیدم.ولی اون سبکی که مد نظرم بود رو نداشتن.از موهای بازشون خوشم نیومد.به نظرم خیلی شلوغ و در هم میومد.
فکر میکنم اگه چندتا جمع و باز ساده تر هم درست میکرد و تو آلبوم داشت خیلی خوب بود. موهای عروس بهش میومد.اما در کل از مدل شینیوناش خوشم نیومد.
آرایش چشمشم لایت بود. براش مژه دونه ای پر کار کرده بوئن. من فکر کردم مژه یه سره ست.Big Grin
رنگ رژ و رژگونه ش ملیح بود و خیلی بهش میومد.
سبک کارشون لایت و مدیوم بود.که به نظرم خیلی خوب بود.
گفتن اگه بخوای برات کمتر کار میکنن مژه رو.

(۱۷-آذر-۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ عصر)خانم لورا نوشته است:  نقد آرایشگاه
آدرس:سعادت آباد-بلوارپاکنژاد-نبش سرو غربی-بالای موسسه مالی و اعتباری عسگریه-طبقه دوم
تلفن:22360618
ظاهر ساختمان:نوساز هست اما جای نسبتا شلوغی قرار داره.بالای بانکه و یک کتابفروشی و نبش یک خیابان که خوب برای عروس کمی سخت هست به نظرم.البته اگر روز تعطیل باشه عروسی خیلی خلوت تره.
داخل ساختمان:آسانسور داره که برای رفت و آمد با لباس عروس ،چیز مناسبی هست.
محیط آرایشگاه:من امروز(یکشنبه)رفتم که نسبتا شلوغ بود.یک طرف اتاق ناخن کارها هستند.پشت سالن اپیلاسیون و رنگ کارها . انتهای اون ابرو و کوپ فکر می کنم.من تا مدتی که اونجا بودم ندیدم کسی بیاد موهاش رو کوتاه کنه برای همین متوجه نشدم کجا هستند.اتاق میکاپ هم وسط سالن بود که دوتا صندلی داشت و آینه و پالت آرایش و عکس عروس ها به دیوار بود.محل نشستن مشتری ها یک محوطه گرد وسط سالن بود.آلبوم ها هم دردسترس بود برای دیدن.سروصدای آرایشگرها اصلا زیاد نبود و فقط صدای آهنگ بلند بود.مشتری برای ابرو خیلی زیاد بود و ظاهرا کارابروشون خوب هست.
برخورد:من خود لی لی رو ندیدم چون رفته بود برای انتخاب عکس آلبوم جدیدش.اما با نیره جون صحبت کردم که دختر خوش برخورد و البته زرنگی بود.البته انتظار داشتم برای من که عروس هستم یک اتاق جدا رو برای صحبت درنظر بگیره یا بیاد پیش من بشینه و توضیح بده که این طور نبود و من همونطور که پشت میز ایستاده بودم توضیحات رو می گرفتم و قرار شد برای مشاوره با من تماس بگیرن.
قیمت:آرایش با لی لی از دو روز پیش شده 1500 که شامل مشاوره -طراحی ناخن-ابرو-شیو صورت-فون بدن-آرایش و شینیون و تاج هست.من چون قبلا رفته بودم برای صحبت پکیج 1200 رو برداشتم که بدون تاج هست و 200 تومن ودیعه برای اون می گیرن.تا یک ماه قبل از مراسم هم می تونید بیعانه رو پس بگیرید.نیره گفت فعلا همین پکیج هست فقط.
آرایش:من دوتا آلبوم دیدم که یکیش برای مدل ها بود که خودشون خوشگل بودن.اون یکی برای عروس ها بود قدیمی بود و قراره هفته دیگه آلبوم جدید با شیوه جدید بیاد.خودم عروس زنده ندیدم و از بچه های سایت که آرایششون رو دوست داشتم اینجارو انتخاب کردم و می خوام بعد از این برم عروس زنده ببینم.به خاطر این که قیمت ها بیشتر نشه الان قرارداد بستم.مدل موهارو دوست داشتم.آرایش های آلبوم غلیظ بود به نظر من که نیره گفت هرمدلی که دوست داری بیار لی لی برات در میاره.بیشتر سبک آرایش ها مدیوم و غلیظ بود و .البته بیشتر غلظت روی چشم بود و برای چشم و ابرو خیلی کار شده بود.بعضی عروس ها هم ابر.وهاشون رو تیغ زده بودن که خوب من دوست ندارم این کار رو بکنم و در این مورد رضایت خود عروس مهمه و به سلیقه خودشون این کارو انجام نمیدن.شینیون هم همه جوره بود هم جمع و باز هم کلاسیک هم باز و فر و هم شینیون های جدید که بیشتر با بافت بود.

میکاپ و شینیون ویژه برای غیر عروس:با لی لی 350 هزار تومان
با لیلا:195 هزارتومان و 250 هزار تومان

بازهم سوالی بود در خدمتم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه لی لی سعادت آباد
من یه عروس از این آرایشگاه دیدم خیلی خوب بود نسبت به قیمتش سال 89 600 داده بود. کاملا اروپایی بود. کسی می دونه الان برای میکاپ و شینیون معمولی چند میگیره؟
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ عصر توسط nafas f2.)
ارسال: #3
من رفتم کاراشو دیدم پارسال 800 می گرفت کارش خوب بود.ولی من جایی دیگه رفتم ولی فامیلای شوهرم برا عروسی من رفتن اونجا خوب شده بودن.ولی خودشون راضی نبودن برای ارایش و شنیون صدو خورده ای داده بودن فکر کنم.
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #4
بچه ها خواهرای همسرم + دختر خاله هاش عروس اینجا بودن - لیلا میکاپ کارش قبلا تو عروس پایتخت بوده ولی چندین ساله خودش ارایشگاه زده - کارشو من دوست دارم
یه بارم خودم پیشش رفتم که از کارش خیلی خوشم اومد لایت بود و تمیز
ولی عروس زندشو ببینید من 1.5 سال پیش کارشو دیدم

دیدی عروس شدیم رفتTongue
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #5
این آرایشگاه سه تا پکیج داره 1000000, 1200000, 1950000, من خودم پکیج 1200000برداشتم که شامل شینیون و میکاپ و کاشت ناخن و ایربراش و شیو صورت , تاج و تور یا هزینه رنگ, نزدیک 15 تا عروسم ازش دیدم واقعا کارش خوبه. قیمت آرایش معمولیش از 80 تا 120 . سلیقه ها فرق داره اگر دوست داشتین می تونین برین کارشو ببینیدLub
سعادت اباد ، چهارراه سرو، ضلع جنوب غربی ،بالای موسسه عسگریه، پلاک 42، طبقه دوم
تلفن22360618 ،
 سپاس شده توسط jessi ، n69 ، javidan
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #6
مرسی گلم
تفاوت پکیج 1000000 با 1200000 در این هست که دیگه کاشت ناخن نداره و از ناخن مصنوعی استفاده می شه. ایربراش نداره گلم از فوم بدن استفاده می شه, خدمات پاکسازی پوست به روش تالگو نداره , تاج و هزینه رنگم نداره.
پکیج1950000 تمام خدمات پکیج 1200000+اکستنشن مو که انگار 150 شاخه موی طبیعی است را داره عزیزم
 سپاس شده توسط mattina
۲۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ صبح توسط elishka.)
ارسال: #7
بچه ها من از وقتی که با این آرایشگاه قرارداد بستم . واسه همه ی کارام میرم اونجا. که کارشو بسنجم خیلی کاراش خوبه . کار ابروش با آزاده . واقعا ابرو رو خوب بر میداره .من ابروهام مدلش 8 بود ولی خیلی دلم می خواست که پهن و صاف ابرومو بردارم اصلا فکرم نمی کردم که بهم بیاد اما این خانم انقدر ابروی منو خوب برداشت که الان تو خیابون امکان نداره روزی 1 نفر ازم آدرسش نگیره.کار رنگشم با خانمی به اسم ژینوس . من موهامو رنگ نکردم اما کسایی که میان اونجا موهاشونو رنگ می کنن بارها دیدم که چقدر رنگاشون قشنگ می شه و این تعریفم ازشون شنیدم که از رنگای خوبی استفاده می کنن که مو آسیب نمی بینه .من همین پنجشنبه گذشته اونجا بودم که چون واسه ترمیم ناخنم رفته بودم حدود 3 ساعت تو آرایشگاه بودم. اون روز یه نامزدی داشت اتفاقا با 3 تا خانم که می خواستن برن مهمونی . واقعا خیلی خشگل شدن یعنی قبل از اینکه برن تو اتاق آرایش من دیدمشون وقتی هم که برگشتن دیدمشون . خیلی تغییر کرده بودن . خشگل شده بودن.
سحر جون من هنوز کوتاهیشو ندیدم که بگم چه جوری هستش. به محض اینکه کوتاهیشم دیدم میام می گم که چطور بود عزیزمNew1
 سپاس شده توسط sahar_66 ، shaparaki
۱۴-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ عصر توسط elishka.)
ارسال: #8
نازنین جون نمی دونم واسه رنگ چقدر می گیره چون تا حالا من خودم موهامو رنگ نکردم. اما واسه ترمیم ناخن اگه با طراحی بخواهی 27000 اگه با لاک ساده بخواهی 20000New2
زهرا جون نه من هنوز برای آرایش اسپرتم نرفتم کلا پکیج من 1200 شده گلم
۱۷-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #9
من واسه ابرو رفتم پیش آزاده تو لی لی افتضاح کرد هر کدوم یه جوره New3New3اعصابم بهم ریختهCrying

دو سال از یکی شدنمون میگذره............
بازم شهریور قشنگترین ماه سال واسه منHeart
دوستان اگه کسی کلاس فرانسه قطب راوندی میره پیام خصوصی بده پلیز
 سپاس شده توسط nona ، Negarriiiiii
۱۷-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #10
سلام ساقی جون آخی . نمی دونم چرا ابروتو خراب کرده اما من و خواهرام و چندتا از همکارام میریم همگی اونجا و ابرو بر میداریم . ولی برات خیلی ناراحت شدم عزیزمSad
 سپاس شده توسط Saghi
ارسال پاسخ