شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه سی سه بونیتا (کاويانپور)
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ صبح توسط وینی.)
ارسال: #41

RE: آرایشگاه سی سه بونیتا ( مریم دربندی )
آزاده عظیمی همسر حامد کاویانپور فوتبالیسته و این آرایشگاه ماله اونه . البته هر دوشون زدن و آرایشگاه مردانه هم هست که مدیریتش با حامد کاویانپوره .
نمی دونم سبک کار خودش چطوره ، بهار خانم بگو چکار کرده و چطوری کار می کنه مگه .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #42

چه خبره بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!من کارای معمولیمو می رم آریشگاهای معمولی ناشناس هم خوشگل می شم هم یک دهم این قیمتا پول می دم
 سپاس شده توسط وینی ، nazli ، jessi
۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #43
بچه ها این آرایشگاه کجاس؟
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ عصر توسط وینی.)
ارسال: #44

(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ عصر)marya_r2000 نوشته است:  من هنوز تصمیممو نگرفتم:-(((
مریم جان اگه افجه ای نرفتی عروس ویژه اش رو از نزدیک ببینی بهت کمک می کنه .
کار گریماتور هم اگه عروس از نزدیک ببینی گریمه کارش (تا اینجا فهمیدم سمیرا و المیرا کار گریمشون خوبه و ترانه شینیون کار خوبیه )
بهر حال ضرر نداره و تو تصمیم گیری به نظرم بهت کمک می کنه .

-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط marya_r2000
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #45
ممنون عزیزم اما دیگه نمیخوام گزینه جدید اضافه کنم یعنی اگه وقت داشتم این کارو میکردم اما دیگه فرصت ندارم و باید انتخاب کنم حالا هم بین نیکادل و متقیان موندم!!!! :-(((
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #46
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ صبح)وینی نوشته است:  شینیونهای متقیان باز خیلی تمیز تره اگه تنوع زیاد نداشته باشه و میشه بهش ایده داد ، متاسفانه شینیون کاریکتا اصلا تمیز کار نمی کنه .Confused
سبک آرایششون هم کلا متفاوته ،امیدوارم بهترین انتخاب و رضایت کامل رو داشته باشی عزیزم New1
چه فرقی داره نیکادل بامتقیان دوستم؟
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #47
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ صبح)marya_r2000 نوشته است:  ممنون عزیزم اما دیگه نمیخوام گزینه جدید اضافه کنم یعنی اگه وقت داشتم این کارو میکردم اما دیگه فرصت ندارم و باید انتخاب کنم حالا هم بین نیکادل و متقیان موندم!!!! :-(((

عزیزم ایشالله بهترین انتخابو بکنی که دیگه نگران نباشی
نیکادل مریم یکتا بود؟ نقاط ضعف و قوتش کجا بود؟
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #48

(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ صبح)sonya نوشته است:  
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ صبح)وینی نوشته است:  شینیونهای متقیان باز خیلی تمیز تره اگه تنوع زیاد نداشته باشه و میشه بهش ایده داد ، متاسفانه شینیون کاریکتا اصلا تمیز کار نمی کنه .Confused
سبک آرایششون هم کلا متفاوته ،امیدوارم بهترین انتخاب و رضایت کامل رو داشته باشی عزیزم New1

عزیزم من عروس از نزدیک ندیدم از مریم یکتا و درحد 4 تا عکس بوده از متقیان هم دو تا عکس دیدم .ولی با دیدن عکس یه چیزایی دستم میاد .کسائی که آرایش لایت دوست دارن گزینه خوبیه ولی گریمش تغییر چندانی در صورت نمی ده و مدل ابروهایی که درمیاره رو هم زیاد نپسنیدم .عروسهاش هم بیشتر تو یه سبک بودن .
ولی بیشتر شینیونش کفر آدمو در میاره نمی دونم چه نسبتی این شینیون کار باهاش داره که عوضش نمی کنه . حیفه !
متقیان چون گریموره همه جور می تونه مانور بده به چهره و از روی سریالی که دیدم فهمیدم اگه بخواد هر مدلی رو می تونه در بیاره .

۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #49

الآن میترا حجازی تو سی سه هست
اسمش برای من خیلی آشنا ست اما مثه اینکه کارش خوبه

ســــــــــال 93 ، بهترین سال زندگـــــــــــــــیم ♥♥♥
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #50
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ صبح)huna نوشته است:  
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ عصر)وینی نوشته است:  
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ صبح)sonya نوشته است:  

عزیزم من عروس از نزدیک ندیدم از مریم یکتا و درحد 4 تا عکس بوده از متقیان هم دو تا عکس دیدم .ولی با دیدن عکس یه چیزایی دستم میاد .کسائی که آرایش لایت دوست دارن گزینه خوبیه ولی گریمش تغییر چندانی در صورت نمی ده و مدل ابروهایی که درمیاره رو هم زیاد نپسنیدم .عروسهاش هم بیشتر تو یه سبک بودن .
ولی بیشتر شینیونش کفر آدمو در میاره نمی دونم چه نسبتی این شینیون کار باهاش داره که عوضش نمی کنه . حیفه !
متقیان چون گریموره همه جور می تونه مانور بده به چهره و از روی سریالی که دیدم فهمیدم اگه بخواد هر مدلی رو می تونه در بیاره .
وینی جون کدوم سریال گریمور بوده؟
گلم سريال شمس العماره و فيلم سينمايي پرتغال خوني.من اينارو ميدونم
ارسال پاسخ