شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه دادفر
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #1
آرایشگاه دادفر
لطفا نظرات و تجربیاتتون رو در مورد این آرایشگاه اینجا بنویسید. اگه هم کسی قیمت و آدرس میدونه بزاره لطفا...

Lub
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #2

RE: آرایشگاه دادفر
من برای ابرو، کوتاهی مو و هایلات میرم اونجا. بدی نیست. ابرو 10000 تومنه. کوتاهی 20000 تومن. رنگساژ 25000 تومن. هایلایت هم 80-90 تومن...
 سپاس شده توسط Amatraso
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #3

من برای عروسیم رفتم راضی بودم

مدتی هم برای کوتاهی ابرو و رنگ اونجا می رفتم اما مدتیه قیمتهاشو خیلی برده بالا برای همین دیگه نمی رم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ضحی برای ابرو پیش کارولین می ری؟

http://PortreArt.ir
اینستاگرام: PortreArt

قبول سفارش طلا و نقره Heart
انجمن هاي نوعروس / امکانات/ فروشگاه / حراجي / حراج زیورآلات دستساز دانته
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #4
من واسه ابرو وکوتاهی میرم....ابروپیش مریم وکوتاهی پیش فاطمه!آلبوم عروسش روندیدم ولی عکسایی که روی دیواره فوق العاده است...قیمت پرسیدم 1 ماه پیش گفت از1200 تا1500
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #5

ابرو پیش نیره میرم، کوتاهی و رنگ هم نسرین. نسرین یه شاگرد داره بنام شهرزاد خیلی کار براشینگش خوبه. من یه بار برای کوتاهی رفتم پیش فاطمه حسابی موهای بلند منو خراب کرد Sad تا بلند شد دوباره رفتم پیش نسرین، کارش خوب بود.
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ عصر توسط Dante.)
ارسال: #6

(۱۸-تير-۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ عصر)نغمه نوشته است:  منم خودم خونم دولته و همیشه میرم واسه ابرو و کوتاهی دادفر.ابرو پیش مهناز میرم کوتاهی و رنگ نسرین.
اما کاره عروسشو اصلا دوست ندارم.از نزدیک هم بیشتر از پنج شیش تا عروس دیدم.آرایشه هیچ کدومشون خوشم نیومد و به نظرم تند بود آرایشش.یه دفعه هم رفتم واسه عروسی دادم موهامو شینیون کردن افتضاح شد.یعنی از آرایشگاه اومدم خونه رفتم موهامو شستم و دوباره خودم درستش کردم.عکسای دیوارش قشنگه اما اونجوری واقعا نمیشن عروسا.به هر حال واقعا حیفه اون همه پول لااقل واسه این آرایشگاه بدین.کارش معمولیه.

ولی من برای عروسیم رفتم راضی بودم آتلیه هم پیش همون عکاسی رفتم که عکسای رو دیوارشه راضی بودم.
آرایشم ملایم بود.
(۱۸-تير-۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ عصر)مونا نوشته است:  من واسه ابرو وکوتاهی میرم....ابروپیش مریم وکوتاهی پیش فاطمه!آلبوم عروسش روندیدم ولی عکسایی که روی دیواره فوق العاده است...قیمت پرسیدم 1 ماه پیش گفت از1200 تا1500

چقدر قیمتاشو بالا برده من ۱ سال و نیم پیش عروسیم بود ۱ تومن شد!
البته این قیمت هایی که می دن بدون تاج مو اضافه اینا هست چون ما برای تاج (البته گل بود) که کرایه کردیم ۴۰ تومن گرفت!!!
فقط ۲ تا گل معمولی بود!

چه پولایی می گیرنا! Confused

۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #7

می گم شاید تازگی ها کیفیتش افت کرده؟‌ Big Grin

ولی دیگه قیمتش خیلی زیاد شده منم قبول دارم برای این قیمت اصلا کار خاصی نمی کنه.
خود مژگان فقط گریم می کنه بقیه کارارو شاگرداش انجام می دن. رنگ مو ناخن ابرو شینیون!!!

خوبه دیگه یکم با مواد آرایشی با صورت آدم ور می رن برای ۱ روز ۱.۵ میلیون می گیرن خدا شانس بده!!!!

۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #8

واقعا خیر سرمون درس خوندیم شوهر من که برنامه نویس حرفه ایه تازه ماهی ۱۲۰۰ می گیره!!!!

فکر کنم سولماز رو می گی! اونه که هم مو درست می کنه هم توپوله هم مو عروس درست می کنه Big Grin

بنظر من اینا دیگه روشون زیاد شده و نسبت به پولی که می گیرن با دلسوزی رو مو آرایش و حالا هرچیزه دیگه ای کار نمی کنن. چون خیلی ها همین که بگن ما رفتیم پیش دادفر براشون کلی کلاس داره و مهم نیست موشون چی شکلی بشه.

مادر شوهر و خواهر شوهرم برای عروسیم همون دادفر اومدن آرایششون رو کارولین انجام داد کارش قشنگ بود ولی مو رو یادم نمیاد پیش کی رفتن ولی کار اونم خوب بود.

۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #9
من نامزدي پسر دائيم زندائيم و دخترش رفتن اونجا واقعا" كارش خوب بود البته خودون خيلي خوشگل هستنا ولي خوب خيلي يك درستشون كرده بود

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #10

(۱۹-تير-۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ صبح)نغمه نوشته است:  
(۱۸-تير-۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ عصر)Dante نوشته است:  واقعا خیر سرمون درس خوندیم شوهر من که برنامه نویس حرفه ایه تازه ماهی ۱۲۰۰ می گیره!!!!

فکر کنم سولماز رو می گی! اونه که هم مو درست می کنه هم توپوله هم مو عروس درست می کنه Big Grin

بنظر من اینا دیگه روشون زیاد شده و نسبت به پولی که می گیرن با دلسوزی رو مو آرایش و حالا هرچیزه دیگه ای کار نمی کنن. چون خیلی ها همین که بگن ما رفتیم پیش دادفر براشون کلی کلاس داره و مهم نیست موشون چی شکلی بشه.

مادر شوهر و خواهر شوهرم برای عروسیم همون دادفر اومدن آرایششون رو کارولین انجام داد کارش قشنگ بود ولی مو رو یادم نمیاد پیش کی رفتن ولی کار اونم خوب بود.

آره همون سولمازو میگم.
میگما پس شانس منه بیچاره بوده که اونجوری موهامو خراب کرد.عروسی دایی همسری بود و من مثلا میخواستم کلی تیپ بزنم که مجبور شدم دوباره بشورمشBig Grin.تمامه کلمو تافت زده بود.موهام بدجور چسبیده بود به سرم انگار هیچی مو ندارم3 (12)
وای چه حوصله ای داری دوباره موهاتو شستی درست کردی Big Grin

سپاس شده توسط دختر ایرونی
ارسال پاسخ