شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه خوب در همدان
۶-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #81
RE: آرایشگاه خوب در همدان
سلام بچه ها جون...من تازه عقد کردم عروس مرجان بودم.خودم اونقدر کم آرایش میکنم که کار مرجان به نظرم خیلی غلیظ بود..یعنی برای من خیلی زیاد بود حتی با دستمال از کرم های صورتم کم کردم.شوهر جون که دید منو بیچاره اولش ترسید! تعجب میکنم که بچه ها از این بیشتر آرایش می خوان!! اما تو عکسا خیلی خوب افتادم. سایه و رژ لبمو عالی درآورده بود. خیلی هم خانم ناز و مهربونی بود. خلاصه اینکه در نهایت تو عکسا دقیقاً خودم بودم و این از همه چی برام مهم تر بود. به نظرم تو همدان فقط 2 تا آرایشگاه با کلاس واسه عروس وجود داره: گبه و مرجان. البته سلیقه ای هم هست اما نظر من اینه.
واسه کار ابرو هم هرجا که بگین رفتم: گبه، روشن، پولک، مهرگل، تک برگ سبز... اما بهترین کشف زندگیم آرایشگاه نادره بود واسه ابرو. تقریباً تو بین النهرینه. یعنییییی عالیییییه
من خودم باورم نمیشد چون هیچوقت تو زندگیم از ابروم 100% راضی نبودم اما از کار مهوش جون واقعاً راضی بودم خدا خیرش بده. ابروهامو پهن و صاف درآورد هم با موچین کار میکنه هم با بند هم تیغ. هربار نیم ساعت رو ابروام کار میکنه...حتماً یه بار امتحانش کنین ضرر نمیکنین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط rose1991 ، parastoo16
۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #82
(۶-مرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ عصر)rose1991 نوشته است:  مبارک باشه عروس خانوم New1هزینه آرایشگات حدودا چقدر شد؟New2

مرسی عزیزمNew1 والا مرجان جون دوتا پکیج 180 و 350 تومنی داره. من چون عقد ساده داشتم 180 رو انتخاب کردم اما حتی شاگردش هم به شک افتاد گفت این آرایش 350 تومنیه New2 یه مو مصنوعی هم برام کار کرد کهه 25 تومن پول اونو جدا گرفتن اما مژه و ناخن رو پکیجشون بود
 سپاس شده توسط rose1991
۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #83
دوستان نرخ ارایش برای عروس جدید باشه لطفا هرکی میدونه بیاد بگه
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ عصر توسط Niloofar.Ra.)
ارسال: #84
سلام
من عروسیم اواخر خرداد امسال بود.چون خودم تهران زندگی میکردم شناختی از آرایشگاه های همدان نداشتم.به همین خاطر به بیشتر سالن های مطرح همدان سر زدم و آلبوم هاشون را دیدم.از کارهای مرجان خیلی خوشم اومد و اونجا وقت گرفتم. برای رنگ کردن موهام به آرایشگاه وسمه رفتم یکی از عروس هاش را هم از نزدیک دیدم که اصلا خوشم نیومد.مخصوصا شینیونش که خیلی بزرگ و غیر طبیعی بود!وقتی هم بهشون گفتم که پیش مرجان وقت آرایش عروس گرفتم کلی راجب به آرایش عروس های مرجان بد گفتن!!!به این خاطر نگران شدم ولی وقتی از چند تا آتلیه عکاسی عروس سوال کردم همشون کار مرجان را تایید کردن و گفتن کارش بیسته و آرایش هاش هم تا آخر شب تکون نمیخوره خیالم راحت شد.خداییش هم من از کارش واقعا راضی بودم و روز عروسیم خیلی عالی شده بودم.به جرات می تونم بگم کار مرجان در حد آرایشگا ههای درجه یک تهرانه.اگه کسی کار شیک و به روز میخواد پیشنهاد من فقط آرایشگاه مرجانه.در ضمن خود مرجان هم خیلی ناز و خوش اخلاق و خوش برخورده.
(۴-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ صبح)mary tala نوشته است:  
(۳-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ عصر)ندا. نوشته است:  میگن واسه عروس مرجان از همه بهتره

عزیزم دختر عموی من عروس مرجان بود
شب که اومد تو مجلس کرمای پیشونیش پاک شده بود انقد عصبانی و گرفته بود که نگو
موهاشم داشت وا می رفت
مرجان جدیدن کارش خوب نیست
اینو که می گم مال 11 خرداد 91 هستش

الان که کارهای مرجان عالی .من خودم خرداد امسال عروسش بودم.لوازمش هم از مارک های معروفه .تا آخر شب هم نه آرایش و نه موهام تکون نخورده بود.Heart
 سپاس شده توسط parastoo16
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #85
(۷-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ عصر)Niloofar.Ra نوشته است:  سلام
من عروسیم اواخر خرداد امسال بود.چون خودم تهران زندگی میکردم شناختی از آرایشگاه های همدان نداشتم.به همین خاطر به بیشتر سالن های مطرح همدان سر زدم و آلبوم هاشون را دیدم.از کارهای مرجان خیلی خوشم اومد و اونجا وقت گرفتم. برای رنگ کردن موهام به آرایشگاه وسمه رفتم یکی از عروس هاش را هم از نزدیک دیدم که اصلا خوشم نیومد.مخصوصا شینیونش که خیلی بزرگ و غیر طبیعی بود!وقتی هم بهشون گفتم که پیش مرجان وقت آرایش عروس گرفتم کلی راجب به آرایش عروس های مرجان بد گفتن!!!به این خاطر نگران شدم ولی وقتی از چند تا آتلیه عکاسی عروس سوال کردم همشون کار مرجان را تایید کردن و گفتن کارش بیسته و آرایش هاش هم تا آخر شب تکون نمیخوره خیالم راحت شد.خداییش هم من از کارش واقعا راضی بودم و روز عروسیم خیلی عالی شده بودم.به جرات می تونم بگم کار مرجان در حد آرایشگا ههای درجه یک تهرانه.اگه کسی کار شیک و به روز میخواد پیشنهاد من فقط آرایشگاه مرجانه.در ضمن خود مرجان هم خیلی ناز و خوش اخلاق و خوش برخورده.
(۴-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ صبح)mary tala نوشته است:  
(۳-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ عصر)ندا. نوشته است:  میگن واسه عروس مرجان از همه بهتره

عزیزم دختر عموی من عروس مرجان بود
شب که اومد تو مجلس کرمای پیشونیش پاک شده بود انقد عصبانی و گرفته بود که نگو
موهاشم داشت وا می رفت
مرجان جدیدن کارش خوب نیست
اینو که می گم مال 11 خرداد 91 هستش

الان که کارهای مرجان عالی .من خودم خرداد امسال عروسش بودم.لوازمش هم از مارک های معروفه .تا آخر شب هم نه آرایش و نه موهام تکون نخورده بود.Heart

منم خرداد 92 عروسش بودم..آرایشمو محکم با دستمال پاک میکردم اما پاک نمیشد!!! از نظر موندگاری حرف نداشت. موهامم اونقدر محکم شینیون کرده بود که با گریه بازش کردم Rolleyes از این جهت نگران نباشید از نظر شیک بودن کارشم باز تاکید میکنم فوق العاده بود اصلاً کار وسمه و بقیه جاهای همدان (به جز گبه) در حدی نیست که بخواد با مرجان مقایسه بشه. اما شما هزینه رو هم در نظر بگیرید گبه واسه عروس 600-700 تومن میگیره اما مرجان 180 یا 350! همون کاری که مرجان انجام میده رو اگه بخواین تو تهران داشته باشین باید بالای 1 تومن بدید...من تعجب میکنم که چرا جای شک واسه بعضی دوستا باقی مونده؟ از نظر کلاس، ساده و در عین حال شیک بودن، قیمت و برخورد مرجان تو همدان حرف اولو میزنهWink
 سپاس شده توسط parastoo16
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ عصر توسط hoorysa.)
ارسال: #86
دوستان نرخ ارایش برای عروس جدید باشه لطفا هرکی میدونه بیاد بگه
دوستان نرخ ارایش برای عروس جدید باشه لطفا هرکی میدونه بیاد بگه ......
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #87
من 22 شهریور عروسیمه.. بهترین آرایش توی همه آرایشگاهها بین 300-350 تومنه.
 سپاس شده توسط skyisup92
۱۰-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #88
somi جون کدوم ارایشگاه میری لباس و عکاسی کجا رفتی؟
۱۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #89
سلام
خانوما یادتونه گفتم واسه آرایش و شینیون هر وقت همدان عروسی دعوت بودیم میرفتیم مهرگل؟حالا این بار میخوایم بریم یه جای جدید.آخر مرداد عروسی دعوتیم.
میشه یه جا که بتونه آرایش و مو رو دخترونه درست کنه معرفی کنین؟
پازل؟
نانسی؟
مهر؟

دیگه کجا؟Huh

.
.
.
.
ان مع العسر يسرا ...
.
.
.
.
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ عصر توسط Die Sonne.)
ارسال: #90
(۱۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ عصر)parastoo16 نوشته است:  سلام
خانوما یادتونه گفتم واسه آرایش و شینیون هر وقت همدان عروسی دعوت بودیم میرفتیم مهرگل؟حالا این بار میخوایم بریم یه جای جدید.آخر مرداد عروسی دعوتیم.
میشه یه جا که بتونه آرایش و مو رو دخترونه درست کنه معرفی کنین؟
پازل؟
نانسی؟
مهر؟

دیگه کجا؟Huh

عزیزم گبه هم جای باکلاسیه اما ی کم گرونه
(۷-مرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ عصر)hoorysa نوشته است:  دوستان نرخ ارایش برای عروس جدید باشه لطفا هرکی میدونه بیاد بگه
دوستان نرخ ارایش برای عروس جدید باشه لطفا هرکی میدونه بیاد بگه ......
خانمی شما می تونی زنگ بزنی از خود آرایشگاه بپرسی چون تعداد آرایشگاه های خوب همدان خیلی زیاد نیست
 سپاس شده توسط parastoo16
ارسال پاسخ