شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
آرایشگاه خوب در اصفهان
۲۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #1461
RE: آرایشگاه خوب در اصفهان
از من 550 گرفت

براي تمــــــام رنـج هايـي كه مي بري صــبــــر كن

صبـــــــــــر اوج احترام به حکمت های خداستHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط رومی نا ، royaaaa
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #1462
سلام گلهای من،میشه آرایشگاههای خوب اصفهان روبمن معرفی کنید،دوستم قراره اگه خدابخوادبرای عقدش بیاداصفهان آرایشگاه ازمن خواست واسش 1آرایشگاه خیلی خوب معرفی میکنم،لطفاکمکم کنید،دعاتون میکنم عزیزهای منNew1New1New1New1New1New1New1اگه ازآرایشگرعکس هم داریدلطفاواسم بزاریدNew1New1New1New1

خداوندا مرا آن ده که آن بهNew1
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ صبح توسط aroose91.)
ارسال: #1463
بچه ها نظرتون چیه اینکه بگردیم آرایشگاه با قیمت پایینتر پیدا کنیم ؟
وقتی اینجا از آرایشگاهی تعریف میشه همه میرن که کارشو ببینن . حتما چند نفر هم میگن که از کجا پیداشون کردن و فی میره بالا .
الان سایتی که گذاشتم از پریسا قربانزاده عروس هست . خداییش ابروشو نگاه کنید ؟! تاج ابروش نازکتر از وسط ابروشه Angel
نه عزیزم فقط رو این مسیر پایین کلیک کن
http://www.3e7en.com/Thread-%D9%85%D8%B9...8%A7%D9%86
خوشگل خانم دوست خوبم اگه vpn داری برو تو گوگل نمونه کار آرایشگران اصفهان رو سرچ کن و برو تو ف.ی.س ب.و.ک عروس زیبا تمام کار آرایشگران و آتلیه ها رو گذاشته

خاص ترينم . . .انگشتان دستت زيباترين تسبيح براي نيايش هاي عاشقانه من است . . .
 سپاس شده توسط miss star ، خوشگل خانم ، رومی نا ، nasinasi ، lilinaz
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #1464
عروس 91 به شدت با هات موافقم، خداییش بعضی از این آرایشگرا و آتلیه ها رو خودمون معروف می کنیم ، بعداً اینقدر واسه خودمون قیافه می گیرن که............
به نظر منم اگه غیر از این چند تا آرایشگری که توی همه پیج ها ازشون صحبت میشه کسی تجربه ای داره حتماً مطرح کنه، چون مطمئنم هستند کسایی که دنبال آرایشگرای خوب با قیمت مناسب می گردن، نمونش خودمممممممممممم Smile

من تمامم غرق غوغای غریب قلب توست!!! Lub
 سپاس شده توسط lilinaz ، aroose91 ، سایان ، MaHrOoOo ، anahid91
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #1465
آره منم موافقم که خودمون یه دفعه یکی رو میبریم بالا.والا به خدا من یه ماه کلی کار میکین.کلی سر پا میایستم آخر سر مگه جقدر حقوق میگیرم؟بعد این آرایشگرا یه روز 2 ساعت کار میکنن 1.5 میلیون میگیرن.بابا انصافم خوب چیزیه

Heart
 سپاس شده توسط رومی نا ، سایان ، aroose91 ، MaHrOoOo ، nasinasi
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #1466
كلا هرچي كه مربوط به عروس و داماد ميشه و اين مراسما چونكه همه ميخوان بهترين باشن و حاظرن خرج كنن همه گرون ميگيرن و قيمتاي نجومي ميپرونن. واسه لباس تشريفات ارايش ... همه چي

اين نيز بگذرد ....
 سپاس شده توسط سایان ، aroose91 ، خانم میم ، parizaad ، nasinasi ، n-phoenix ، anahid91
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ عصر توسط lilinaz.)
ارسال: #1467
آخه اگه حداقل یه آرایشگر داشتیم که کار بلد بود دلم نمیسوخت.
قیمت در حد تهران میگیرن اما کارشون اصلا خوب نیست.
واسه همین حالا که هیچ کدوم کارشون خوب نیست منم میرم یه آرایشگاه قیمت مناسب
دهخدا که عقدم اونجا بودم.واقعا متنفرم ازش.از اخلاق و برخورد خودش و پرسونلش.به خدا شبا هنوز کابوسشو میبینم.واقعا تحت فشار بودم.شنیون کارشم که داغون.موهای من لخت لخته.100 بار بهش گفتم موهای منو فر نکن باز میشه.حداقل نکرد 1 درصد به حرف من احترام بذاره
یلدا هم که عروساش تو مجلس از همه کمتر آرایش دارن.آرایش اروپایی یعنی آرایش لایت همراه با گریم.اما یلدا اصلا گریم نداره.ایرادای صورتو اصلا نمیگیره
آرزو ملک پورم که هرچی فکر میکنم دلیل و توجیهی برای قیمتش(1500) پیدا نمی کنم
شبنم جبارنیا که کلا از عکسای عروساش خندم میگیره.واسه من پایه خندس.یعنی مامانم آرایشم کنه بهتر آرایشم میکنه.
شاهکارم که فقط 1 ساعت آرایشش موندگاری داره.
مریخی هم که اصلااااااااااااااااااااااااااااا نپسندیدم سبکشو.مژه مصنوعیای عروسش روش پودر سفید بود.نکرده بود حداقل یه ریمل بزنه روش.شنیونشم قدیمی بود شدید.
کلاسیکم که پشت چشمای عروس غروب آفتاب کشیده بود
بهاره عبادی فامیل مارفته بود پیشش.خودش خوشگل بود.وقتی اومد تو سالن واقعا یه دختر زشت بود.بعد اختلاف قدش با داماد حدود 30 سانت بود.برداشته بود یه شنیون زشت کف سرش زده بود براش.حتی یه ذره هم موهاشو نبرده بود بالا.این در حالیه که عروس میگفت بهش گفتم اختلاف قدمون زیاده
حالا بعد محرم و سفر میرم کار یقیرو میبینم

Heart
 سپاس شده توسط aasaa ، سایان ، aroose91 ، MaHrOoOo ، خانم میم ، parizaad ، nasinasi
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ عصر
ارسال: #1468
اره قبول دارم يلدا گريم نميكنه. منم اتفاقا بهش گفتم كه ارايشم نميخوام كم باشه و دلم ميخواد احساس كنم عروسم. چون ارايش عقدم تقريبا لايت بود و مثلا لبام برق لب بود گفتم رژ لب قرمز ميخوام بهم مياد. اما به حرفام گوش كرد ٢ ٣ دفعه رژمو عوض كرد تا اوني كه ميخواستم شد. نميخوام خيلييييي بگم عااااااالي و بي نقص بود ولي تقريبا چيزي كه ميخواستم شدم موهام كه خدايي فوق العاده شد. ارايشمم كه گفتم واستون. در كل من خيلي سختگير نبودم رو انتخاب ارايشگر يلدا هم چون دوست يكي از دوستام بود ديگه بهش اعتماد كردم و راضيم. شايدم چون من اشنا بودم خيلي واسم وقت گذاشته يا به حرفم گوش كرده... نميدونم.

اين نيز بگذرد ....
 سپاس شده توسط aroose91 ، MaHrOoOo ، خانم میم ، parizaad ، nasinasi
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #1469
نمیدونید برای ارایش غیر عروس یلدا چقدر میگیره؟

حراج لباسم توی صفحه 53 تاپیک حراج لباس مجلسی

خدا جون من نیازمممممممممممممممHeart
۲۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #1470
يه بچه ها ميگفت واسه همراه عروس انگار گفته ٢٥٠

اين نيز بگذرد ....
موضوع بسته شده