شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آرایشگاه آفتاب نقره اي(مريم متقيان)
۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
آرايش تخصصي عروس - مدرس گريم زيبايي
آدرس:
زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک 100، طبقه 5، واحد 501
تلفن:
09123502869
22027279
22025280

[تصویر: a0.jpg]
[تصویر: a1.jpg]
[تصویر: a2.jpg]
[تصویر: a3.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط nasibe_603 ، tala680067
۶-آبان-۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #2
دوستان سلام من به طوری اتفاقی اشتباها به جای سی سه بونیتا رفتم ارایشگاهی به اسم آفتاب نقره ای اما گفتم تا اونجا که رفتم عروساشم ببینم به نظرم کارش گریم بود . خوب بود . ولی از دوستایی که رفتن کمک میخوام راهنمائیم کنینHuh
 سپاس شده توسط زورو ، هاله ، پرنسس عشق
۱۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #3

RE: آفتاب نقره اي(مريم متقيان)
قربونت هانا جون
متقیان خوب بود واقعا به نظرم
محیطش آروم و تمیز بود
آرایشگرش جوون و باحال بود
کار ابروی متقیان خییییلی خوب بود
آرایشش تمیز بود
واقعا گریم بود
ایراداتو می گرفت
سبکش شیک بود
غلیظ و لایت هر دو نوع رو داشت و هر دو سبک شیک
باهات حرف می زد و نظر می داد و نظراتتو میشنید کاملا
واسه مشاوره م یه خانوم دیگه کامل توضیح می دااد با عکسای قبل و بعد
فقط مسئله قیمتشه دیگه!
من شخصا اگه قیمتش واسم مسئله ای نبود یا آرایشگام حداقل 2 روز نبود حتما باهاش می گرفتم
 سپاس شده توسط وینی ، huna ، hoda sarem ، هاله
۲۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #4
RE: مریم متقیان
سلام به دوستای خوبم من جمعه 12 خرداد عروسیم بود و همه چی به خوبی و خوشی برگزار شد و تبدیل شد به بهترین خاطره زندگی من و همسرم. من عروس مریم جون بودم روز قبل عروسی رفتم برای ناخنهام که یه خانوم خیلی مودب که بهمنی هم بود ناخنهامو درست کرد که کارش عالی بود و زود باهات ارتباط میگرفت. بعدش صورتمو شیو کردن و رنگ ابرو گذاشتم البته من رنگ موهام مشکی هستش و خود مریم جون هم نظرش این بود که دیگه رنگ و هایلایت نکنم طبیعی تر باشه یهتره. ابروهامو یه درجه روشن کردم و بعدش رفتم برای آبرسانی صورتم که خیلی تو آرامشم موثر شد و خود مریم جون انجامش داد. بعدش هم موهامو درست کردم چون شبش حنابندون داشتیم. صبح جمعه ساعت 8/5 سالن بودم با خواهرم اول شیما جون موهای منو درست کرد که دقیقا همونی شد که میخواستم با یه تاج کوچولو و موهامم ویو درست کرد. بعدش هم رفتم برای کار صورتم فقط اینو بگم که من اصلا نفهمیدم کی ساعت شد 1 . آرامشی که بهت میدادن خیلی خوب بود. یه خانومی به اسم ژاله کمک دست مریم جون بود که واقعا ازش ممنونم خیلی زحمت کشید. همینطور مهناز عزیز که واقعا زحمت میکشه. کار مریم جون هم عالی بود. البته چند نفر از بچه ها هم اومدن و منو دیدن . من خودم آرایش خیلی لایت می خواستم که دقیقا همون شد. که با لباسم و تاجم کاملا همخونی داشت و هرکی منو میدید میگفت عین عروسک شدی. مامانم میگفت شیطنت بچگیات برگشته تو چشمات. از همه بچه های آفتاب نقراه ای ممنونم که برای من یه خاطره خوب ساختن. مخصوصا مریم متقیان عزیز
 سپاس شده توسط مریم خانوم ، مهسا ، نهال ، sepid91 ، despina ، Sahba ، مونا خانووم ، s.naz ، mah.sa
۴-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ عصر توسط Makhmal.)
ارسال: #5
آره herman جان این عروسه مریمه. تو آرایشگاهشم لیتش هست منتها تو کمدشه! من که آدرس دادم اورد لیت همین عروس خانومو نشونم داد . من اینو گذاشتم چون چیز دیگه ای ازش تو نت ندیدم.
مسئله اینه که ما نمیدونیم این عروس قبلش چجوری بوده، شاید ایرادی توی صورتش داشته.اکثر نمونه هایی که نشون میده همینن یه جای صورتشون ایراد داره. مثلا یه عکس زده به دیوار آرایشگاهش که به نظر من خیلی عالی و ساده است ولی وقتی عکس قبل عروس رو بهمون نشون داد منو دوستم واقعا باور نکردیم و فکر کردیم شوخی میکنه.
متقیان همه مدل عروس داره. من خودم خیلی لایت دوست دارم و به همین دلیل رنگ و مدل آرایش خیلی از عروساشو نپسندیدم، ولی میگفت نظر خود عروسه و از حق نگذریم بهشون میومد. عروسای زنده ای هم که ازش دیدم متنوع بودند ولی همشون راضی!
درباره مو هم به نظرم آدم خودش باید بدونه چی میخواد و سلیقه ایه. من یه عروس با همین مدل مو دیدم که خیلی خوشحال بود.
نمیگم متقیان بینظیره ولی به نظر میاد این پتانسیل رو داره که چیزی که بخوای رو واست درست کنه و با نظر اول به من و دوستم دقیقا آرایشی که بهمون میاد رو درست گفت.
عزیزم درباره مریم یکتا هم پرسیده بودی. به نظرم اصلا خوب نیست. دلایلشم تو تاپیک کلاسیک مفصل نوشتم خواستی بخون:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D8...84?page=15
 سپاس شده توسط هاله
۵-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #6
وااااااااااااااااااااای دوست جونیا امروز رفتم سالن مریم متقیان
مریم جون عاشقتم چقدر ماهه این دختر من فکر می کردم یه خانوم سن و سال دار و بد اخلاق باشه
ولی یه دختر جوون و مهربون و خاکی بود
از کاراش که دیگه چی بگم واقعا هر چی تعریف اینجا شنیدم الکی نبود واقعااااااااااااااااا کاراش در حد فوق عالی بود چقدر شیک درست می کنه
قبلا زنگ زده بودم گفته بودن امروز عروس دارن صبح زنگ زدم گفتن عروس دیر اومده ساعت 1 آماده می شه من و مامانم ساعت 11.30 رسیدیم اول یه دختر خانوم مهربون اومد آلبوم ها و عکس های قبل و بعد عروساشونو نشونمون داد که چه دختر ماه و مهربونی بود کلی هم اطلاعات داد عکس نیوشا ضیغمی که مراسم عقدش بود عکس خواهرش که برای عروسیش اومده بود رو هم دیدم عکس عروسی اون دختری که ماه رمضون سال پیش روح بود رو هم دیدم که چقدر برای عروسیش ناز شده بود
خلاصه تا اینا رو دیدیم عروس آماده شد که مریم جون اول اومد عکس قبلشو نشون داد ابروهاش دنباله کم پشتی داشت گوشه های چشماش افتاده بود و زیر چشماش سیاه بود وقتی اومد بیرون مثل عروسک شده بود هیچ عیبی تو صورتش ندیدم ماه شده بود خودش که از خوشحالی داشت بال در میاورد
بعد خود مریم جون اومد نشست پیشمونو کلی وقت گذاشت و مشاوره داد و کاملا با رویی باز و خندان و مهربان و خودمونی کلی اطلاعات داد
خلاصه همه چیز خیلی خوب بود فقط در مورد شینیوناشون اگه مدل خاصی می خوایید حتما باید مدل ببرید شینیوناشون قشنگ بودن ولی تنوع نداشتن در کل همه چیز خوب بود فقط قیمتش.....
موندم چیکار کنم فعلا دارم همین جوری می گردم ببینم چی می شه شایدم خدا خواست و تونستم برم اینجا
 سپاس شده توسط مهسا ، وینی ، shania ، HOMA ، نهال ، Shadi M. ، pantea7009 ، sepid91 ، shooka
۱۷-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ عصر توسط simi.)
ارسال: #7
مهسا جون مبارک باشه عزیزم.New1
یاسی جون ممنون ازت دوستم New1 دودلیم هم فقط به خاطر قیمتش بود که حالا تصمیم گرفتم فقط برای عروسی برم پیشش و مراسمهای دیگه رو جاهای با قیمت مناسبتر برم.
دوستان من پنجشنبه که رفتم یه عروس واسه پاتختیش اومده بود که روز قبلش عروس مریم بود گیفتش هم هدیه آورده بود واسه مریم که تو اون عکس واقعا این عروس خیلی ناز شده بود مخصوصا مدل موش خیلی قشنگ بود یه جوری دو طرف گردنش به صورت نیم دایره موهاش بود من خیلی خوشم اومد گفتم می خوام واسه منم همینطور درست کنی که مریم گفت این مدل موی مورد علاقه منه و حتما واست تست میکنم. یه عروس اون روز اونجا بود که مدل موشو خودش داده بود و که فرق کج بود بعد پایین موش هم گرد جمع کرد بودن کج یه طرف به لباسش که یه طرفش حالت خاصی داشت خیلی می اومد تاج هم نداشت 2 تا گل واسش زده بودن. آرایش چشمش بیشتر سایه دودی داشت و خیلی تمیز بود رژش یه قرمز خیلی خوش رنگ بود که واقعا لبش رو خیلی خوشگل کرده بود بینی خیلی خوب گریم شده بود در کل من 4 تا عروسی که دیدم میکاپشون همینطور بود ولی رو صورت هر کدوم یه ریزه کاری های بود که قشنگیشون منحصر به فرد بود یعنی هیچکدومشون شبیه هم نبودن با اینکه زمینه میکاپشون یکسان بود . چیزی که من خیلی خوشم اومد تمیزی و شیکی کارش بود که سایه ها خیلی محو کار شده بود و قشنگی چشم و لب تو صورتشون خیلی به چشم می اومد بینی اکثرشون بزرگ بود تو عکس قبل آرایش ولی بعدش خیلی خوب شده بود. یه عروس دیگه هم بود که لباسش کوتاه بود مدل موشو کج به سمت بالا همه رو جمع کرده بودن با یه تاج کوچولو که اونم به نظرم مدل موش به لباسش خیلی می اومد . روز بعد هم ازش 2 تا عروس دیدم که اولی واقعا خیلی ناز شده بود که خواهر شوهر من که خیلی سختگیره واقعا دهنش باز مونده بود میکاپش تقریبا تو همین زمینه بود ولی رو صورت این فوق العاده بود مدل لباسش کلاسیک بود تاج هم خودش آورده بود که نگینهای بزرگ داشت موهاشو جمع کرده بودن بالا بعد از روش یه بافت آورده بودن خیلی شیک بود. یه عروس دیگه هم بود که اونم لباسش کوتاه بود مدل موش خیلی یادم نیست آخه یه بار درستش کرده بودن مدل موشو دوست نداشته دوباره از اول درستش کردن داماد هم با ساقدوش ها دم در بودن عروس هم هول هولکی اومد رفت فقط من با عکس قبلش مقایسش کردم خیلی خوب شده بود آخه فکش جلو بود و واقعا بعدش خوب شده بود. مدل شینیونها رو دوستان میگن ساده اس ولی به نطر من این طور اومد که خیلی هم ساده نیست به نظرم واسه عروس مناسبه و بهترین نکته انتخاب مدلی بود که واقعا با هر لباس خیلی خوب مچ بود.

91.7.29 ، پیفون ، مریم متقیان ، سیماهنگ ، هتل اوین ، اون همه حال خوب Heart
کاش همه چیز تو همون شرایط دوباره واسم تکرار میشد ، چقدر زود گذشت ، ولی واقعا خدایا شکرت خیلی کمکم کردی ، مثل همیشه بازهم همه چیزو به خودت میسپرم.
الهی به امید تو.
 سپاس شده توسط sahar2121 ، karo ، مهسا ، HOMA ، نیکناز ، janan ، Shadi M. ، Makhmal ، ترنج ، یاسی ، sepid91 ، وینی ، marziye1987
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #8
خب دوستان عزیز من میخوام یک نقد کامل و جامع از آرایشگاه آفتاب نقره ای و مریم متقیان عزیز برای کسانی که میان اینجارو میخونن و آشنایی ندارن بگم
آرایشگاه در خیابون آفریقا کمی پایین تر از اتوبان مدرس شمال خیابان روانپور پلاک 8 واقع شده
از نظر مکانی بسیار مناسب هست چون حتی در ساعاتی که آفریقا خیلی شلوغ باشه هم زمان زیادی برای رسیدن به آرایشگاه گرفته نمیشه چون اوایل آفیقا هست
خیابون روانپور از نظر جای پارک یه مقدار مشکل داره البته اگر خودتون بخواین برین ولی برای روز عروسی ماشین عروس میتونه روبروی پارکینگی که کنار آرایشگاه قرار گرفته پارک کنه تا عروس بیاد
مساله بعدی که برای من به شخصه مهم بود اینه که آرایشگاه تابلو داره و مثل خیلی جاها نیست که بدون تابلوی رسمی فعالیت کنه
وارد آرایشگاه که میشیم با روی خوش خوشامد میگن و اولین چیزی که بنظر میاد اینه که چقدر سالن شیکی هست
اتاق عروس یه اتاق شیک و دلباز و جداگانه هست
برای دیدن نمونه کار دستیار مریم جون میاد و میبرتتون پشت کامپیوتر و یه عالمه عکس قبل و بعد عروس نشونتون میده و نکته ای تو همه عکس ها مشترکه اینه که چقدر همه عروسا تغییر مثبت کردن و تو همه عکسا نقاط ضعف چهره حتی الامکان پوشونده شده و رو نقاط قوت تاکید شده
چیزی که برای خود من خیلی جالب بود این بود که مریم جون عکس داماد رو هم میبینه و اگر داماد شیطون باشه به چهره عروس هم یه حالت شیطنت بامزه میده و اگر داماد چهره آرومی داشته باشه عروس رو هم آروم درست میکنه که با هم همخونی داشته باشن و تو چند نمونه کار که بهمون نشون داد این مساله فوق العاده شده بود
بعد از دیدن عکس ها خود مریم جون میاد و باهامون صحبت میکنه و خیلییییییی مهربونه و نقاط ضعف و قوت چهره رو میگه
مثلا به من گفت چشما و لبات خوشگله رو اینا تاکید میکنیم
مریم جون جوری هست که فکر میکنم خیلی راحت با همه ارتباط برقرار میکنه و چون جوونه من به شخصه خیلی راحتم باهاش
مثلا یبار عکس قبل و بعد آرایش یک عروس که اتفاقا تابلوش رو هم تو ارایشگاه نصب کرده رو نشونم داد و من بهش به شوخی (البته شوخی جدی Smile ) گفتم چقدر فوتوشاپ آدمارو تغییر میده Smile چون واقعا بینی عروس خوب شده بود...مریم بدون اینکه ناراحت بشه بهم گفت عزیزم این گریمه نه فوتوشاپ و ازم تشکر کرد که فکرمو باهاش درمیون گذاشتم و گفت یروز حتما باید بیای عروسمو از نزدیک ببینی تا گریم رو باور کنی
روزی که من رفتم عروس واقعا بینی زیبا و متناسبی داشت ولی قبلش یه مقدار بینی ش بزرگ بود و اونجا فهمیدم با گریم چه میشه کرد Smile
قیمت آرایشگاه هم 1و500 هست که تا حدودی هم تخفیف میدن جزئ آرایشگاه ها ی گرون هست که بنظر خود من با نوع کاری که نسبت به جاهای دیگه با قیمت مشابه انجام میشه ارزششو داره
امیدوارم تونسته باشم از همه لحاظ آرایشگاه رو بررسی کنم
 سپاس شده توسط karo ، Parinaz ، سمان ، shania ، nalix85 ، من و همسرم ، سارا محمدی ، Aliexpress ، یاسی ، asali ، simi ، Snow ، Melina ، Shadi M. ، هاله ، مونا خانووم ، boobe ، ندا ندا
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #9
(۱۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ صبح)ArooseMehr نوشته است:  بچها میدونین مریم از چه مارکه لوازم آرایشی‌ استفاده میکنه ؟

من ازش پرسیدم گفت اینجوری نیس که مث خیلی جاها بگم همش از مک استفاده میکنم
گفت هر مارکی یسری از محصولاتش بهتره
مثلا کرم پودر مک بهترینه که ازون استفاده میکنه
یا رژ لب ایف سن لورن
یا یسری چیزا دیور
گفت هر وسیله ایش از یه مارکه خوبه
 سپاس شده توسط simi ، یاسی
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #10
مک اصلا هم مارکه خوبی نیست! من نمی‌دونم چرا توی ایران این‌همه معروف شده به عنوان مارکه خوب!، اتفاقا کرم پودرایه مک جز ارزونترین کرمپودران، و خیلی‌ از استانداردها رو نداره واسه همین خیلیا اصلا حساسیت میدان. مک فقط سایها‌ش خوبه، وگرنه اصلا با کیفیت نیست... پس این قیمتهای بالا واسهٔ چیه؟ مثلا از سرم‌های خاصی‌ واسه پوست استفاده بکنن مس لانکم یا دیور باز معنی میده، چون یه سری سرمها مثلا پوستو لیفتینگ موقت می‌کنه برای ادمیی‌ که سنشون بالاتره البته، که مثلا پوست ۱۰-۱۲ ساعت جعمو صاف می‌شه، اونا گرونتره. اینجا که آرایشگاه اینقد گرونه، اگه با دیور برات آرایش کنن آرایش عروسو عزت ۳۰۰-۴۰۰ میگیرن. اما آخه با مک ؟! یک تیوپ کرم پودر ۱۰۰ میلشو ۳۵$ می‌خری اما دیور رو می‌خری ۱۷۰$!
 سپاس شده توسط لالا ، shaden ، poonika25
ارسال پاسخ