• تشریفات ژمیس
  • تشریفات آدم و حوا

آتلیه yada ( فریبا اکبر پور )

۱۳-دي-۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #11
RE: آتلیه yada ( فریبا اکبر پور )
منم پارسال رفتم کاراشو دیدم ،به نظرم خوب بود
نقل قول
 سپاس شده توسط maral
۱۵-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ صبح توسط maral.)
ارسال: #12

(۱۰-دي-۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ صبح)marmar نوشته است:  مارال جان هر برگ البوم 20*20 60000 تومان
30*30 هربرگ 70000 تومان
40*60 برگی 90000 پکیجی هم که شامل فیلم دودوربینه و عکاسی باغ و اتلیه و مراسم هست 350000000
حالا من نمی دونم که فقط اگه بخوای عکس بگیری با البوم بیشتر از 30000000 بشه یا نه

عزیزم شما کی این قیمتهارو گرفتی ؟

(۱۳-دي-۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ عصر)sameneh نوشته است:  منم پارسال رفتم کاراشو دیدم ،به نظرم خوب بود

عزیزم چه جوری بودن ؟ فضای خاصی داشت ؟ اگر بری یهت فضاها و نمونه کار نشون میدن یا نه فقط قیمت و توضیح میدن ؟ Undecided
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #13
من حدود یک ماه قبل دیده بودم قیمتاشو
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #14

(۱۵-دي-۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ عصر)marmar نوشته است:  من حدود یک ماه قبل دیده بودم قیمتاشو

میشه درخصوص فضاش و برخوردشون هم بگی ؟ کامل و خوب توضیح میدن ؟ نمونه کار نشون میدن یا نه از اینایی هستن که کلی کلاس میذارن ؟ Sad
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #15
روزی که من رفتم خود خانم اکبرپور رو ندیدم اما خانمی که بودن توضیحاتشون کامل و برخوردشون عالی بود و اصلا خودشونو نگرفته بودن. هر سوالی داشتم خیلی خوب جواب می دادن و وقتی می گفتم فلان چیز هزینش برام زیاده اصلا نحوه برخوردشون تغییر نمی کرد. سه تا آلبوم نشون دادن کارای مادلینگ، عروسی و عکسایی که تو خونه خود افراد گرفته شده بود، فیلم هم دو تا برام نشون دادن. همه چیز عالی بود و خوب به همون نسبت قیمتشون بالا. من نمی تونم این همه هزینه کنم ولی واقعا تحسینشون می کنم. و خوشحالم که توی ایران هم افرادی با این همه استعداد و سلیقه وجود دارند.
نقل قول
 سپاس شده توسط maral ، شقایق2 ، afshan ، Sharifi_goli3281 ، Sahba ، fandogh ، رها شایسته
۲۶-دي-۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #16
من اکثر آتلیه های معروف تهران رو دیدم اما به نظر من یادا بهترین بود هم از لحاظ کار هم برخورد همه چی عالییییییی
نقل قول
 سپاس شده توسط afshan
۲۶-دي-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #17
من خوشم نیومد
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #18
بچه ها من دیروز هم اخوان رفتم هم یادا قیمت های اخوان خوب بود اما من کاراشو نپسندیدم...اما یادارو خیلی دوست داشتم و میخوام اخر هفته قرار داد ببندم.
یادا 3تا پکیج داشت از 3500000 - 5300000 و 7000000
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #19

(۲۷-دي-۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ عصر)sahari نوشته است:  بچه ها من دیروز هم اخوان رفتم هم یادا قیمت های اخوان خوب بود اما من کاراشو نپسندیدم...اما یادارو خیلی دوست داشتم و میخوام اخر هفته قرار داد ببندم.
یادا 3تا پکیج داشت از 3500000 - 5300000 و 7000000

عزیزم میشه بگی پکیجهاش شامل چه چیزی بود ؟
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #20
(۴-دي-۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ عصر)maral نوشته است:  بچه ها کسی از این آتلیه اطلاعاتی داره ؟ من چند تا عکساشو تو فیس بوک دیدم معرکه بود حالا نمیدونم کسی رفته پیشش ؟ آدرس یا شماره ای ازش داره یا نه ؟ میگن کل کادرش هم خانومن .
عزیزم عکساش رو گذاشته تو پروفایل خودش؟
می تونی آدرس فیس بوکش رو بدی
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد