شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آتلیه فوتو گالری
۲۹-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #121
RE: آتلیه فوتو گالری
بچه ها الان قیمت هاشون چنده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۹-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #122
سلام. من بلاخره عکسای اسپرتمو انداختمAngel با اینکه عکسارو بهمون نشون ندادن ولی همه ی ایده هاشون نو بود. اقای قانع و مینا جون هم خیلی خوش اخلاق بودن. مینا خودش موهامو درست میکرد. همه چی عالی بود و بی صبرانه منتظرم تا عکسارو ببینم. فقط تنها چیزی که خیلی ناراحتم می کرد این بود که ارایشگاهی که رفته بودم کاملا زشتم کرده بود و فقط فرصت کردم موهامو بشورم و سشوار بکشم و اون ارایش افتضاح رو کمرنگ کنم که باعث شد ارایشم تمییز نباشه و خیلی می ترسم چهره ی من، عکسارو خراب کنهCrying
از انتخابم خیلی راضی ام. امیدوارم روز عروسی هم خوب باشهAngel
 سپاس شده توسط sadaf2
۲۹-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #123
واااااااااااااااااای این آتلیه عاااااااااااااااااااااااالللللللللللللییییییییییییییههههههههه Lub Lub Lub Lub Lub Lub
من تا حالا تاپیکشو ندیده بودم!!
آقایون قانع حرف ندارن! آتلیه عروسی من همین بود! عااااااااااااااشق عکسای اسپرت و عروسیمم Angel Angel Angel
باغشون هم فوق العاده است!
همه چی بییییییییییییییییسسسسسسسسسسستتتتتتتتت Heart Heart New2 New2

Die Handtasche muss lebendig sein!

تدریس خصوصی زبان آلمانی
 سپاس شده توسط sadaf2
۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #124
امروز رفتم پیش آقای قانع ،برخوردشون که خیلی عالی بود عکس و فیلم هم بد نبود لیست قیمتی هم که به من دادن اینه:
فیلمبرداری 2 دوربینه + کرین 6/900
یک قطعه عکس 70*100 /یک قطعه عکس 70*50 / دو قطعه عکس 30*40 /لیت ساده برای 80% مهمانها/ ویدئو کلیپ (گیفت)
50 تا عکس معمولی از مراسم 220 تومن (آلبوم معمولی کوچگ)
آلبوم 40*30 برگی 100،000
کلا 8,750 این پکیج شد.
قیمتهاش دقیقا با همین موارد مثل اسدی کیا شد.
 سپاس شده توسط sadaf2 ، وانا
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #125
نسیم جان 50 تا عکس معمولی از مراسم و آلبوم معمولی ینی چی؟با آلبوم ژورنالی فرق داره؟Smiling

امیدوارم همه اتفاقای خوب برام پیش بیاد Angel
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #126
کسی از قیمت و نمونه کارهای مادلینگ این آتلیه اطلاع داره؟ البته دیدم عروس خانوما از عکساشون راضی بودن، ولی می خوام بدونم کسی فقط کار مادلینگ کرده اینجا؟
۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-شهريور-۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ صبح توسط ایرنا.)
ارسال: #127
سلام بجه ها...
ما دیروز رفتیم اینجا راستش قیمتها دست خواهرمه تا جایی که ذنم یاری کنه میذارم فقط قبلش برخوردشون که خیلی خوب بود با برادر شوهرم خیلی گفتن خندیدن اصلن لبخند یک لحظه از لباشون دور نشد( با اینجا قرارداد نبستیما Smile خواهرم داره بین اینجا، امیتیس،سیماهنگ و الیس یکیو انتخاب میکنه)
فیلم برداری 2 دوربین hdv
عکس سر مجلسی 100*70
عکس سر مجلسی (اندازش یادم نیست اما از ایناست که روش یادگاری مینوسن و امضا میکنن)
کلیپ شب مراسم
80% مهمونا گیفت
عکاسی باغ و مدلینگ(بعدا منو رو نگا میکنم اگه چیز دیگه ای بود اضاف میکنم)
اینا همش میشد 5500000 تومان اگه دوربین hd و full hd باشه میشه 6500000 تومان
قیمت البوم هم کلن جداست دوتا سایز البوم هست که سایز کوچیکش برگی 100000 تمان و سایز بزرگترش برگی125000 تومانه( سایز البوما یادم نیست ببخشید)
هزینه ی باغ و ماشین فیلم بردار هم به عهده ی خود اتلیست، سوالی داشتین بپرسین اگه بتونم جواب میدم Smile
اهان کلیپ خارج از شهر هم نپرسیدیم چنده یادمون رفت Smile اما فکر کنم زیاد کار نمیکنن چون تو منوشون نداشت New1New1New1

(۲-مرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ عصر)پرنسس عشق نوشته است:  
(۲-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ عصر)sadaf2 نوشته است:  ملورین جان عکسای مادلینگش اصلا از این فشنا نیست خیلی شیک و قشنگه ینی دقیقا مطابق میل منننننننننننن چون من از این مدلای فشنی اصلا خوشم نمیاد Smiling

مادلینگ یعنی چی؟

کسی میدونه پایین ترین قیمت برای عکسای عروسی دونه ای چنده؟
دیشب عکسای عروسی دختر عمومو دیدم ... البته فیلمبردار و عکاسش فامیلمون بود ............ خیلی عالی شده بود.... محشر بود... کیفیت 100 مدلاش 100 Hehe! از زن عموم پرسیدم کلا اتلیه چقد شد؟
گف همه کارایی که کرد ... فیلمبرداری . عکس و همه چی شد 2800000
البته عموم میگف زیاد گرف
اگه ژورنالی نمیخوای عکسلش فقط یادمه از 7000 تومان شروع میشد منو رو گرفتم میگم هر کدوم چه سایز و چه قیمتیNew1
 سپاس شده توسط sadaf2
۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #128
شهرک غرب بلوار خووردین تقاطع ایران زمین و دادمان کوچه بخشی برج آرمینه طبقه دوم واحد 204
09121456306 88574047-8
۲۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #129
سلام
بچه ها برای عکس اسبرت چت دست لباس لازمه
میشه راهنماییم کنید
ممنونم

ارایشگاه:مریم رهنما
اتلیه:فتوگالری
مزون:صفا
خدایا دستمو ول نکن[/font][/size]
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ عصر توسط آزاد.)
ارسال: #130
(۲۴-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ عصر)aynaz نوشته است:  
(۲۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ عصر)ارغوان خانوم نوشته است:  من رفتم فتو گالری
برخوردشون خیلی زشت و سطح پایین بود. یه جوری برخورد میکردن که انگار اصلا مشتری براشون مهم نیست
بعد از نیم ساعت و کلی سین جیم بالاخره بهم عکسها رو از روی آیپد نشون دادن.
هر کدوم از عکس ها رو میپرسیدم که اینجا اتلیه خودتونه میگفتن نه اینجا خونه خود عروس داماده!!!!!!
من نمیدونم چرا عکسهایی رو به مشتری نشون میدن که توی آتلیه خودشون نیست.
بعد رسیدیم به فیلم. یه سری فیلم بی سر و ته. وقتی گفتم من این سبک رو دوست ندارم گفتند کار ما همینه ما فقط مستند کار میکنیم.
خیلی هم منو هاشون گرون بود. هیچ گیفتی هم نمیدادن.
حالا نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارغوان عزیزم من حدس میزنم روز یا ساعت شلوغی به فتوگالری مراجعه کردید...من از سال۸۷ دوستان و اقوام نزدیکم به اونجا مراجعه کردند،یکی از نقاط قوت فتوگالری حسن برخورد اوناست،اقای قانع خیلی خوش برخورد هستند،من ۲۵ اتلیه رو برای مراسم خودم رفتم که اولیش فتوگالری بود،از لحاظ لوکیشن شما حق دارید....من هم دوست نداشتم،به خصوص باغ که همون باغ ۵سال پیش بود و ژستها رو که همیشه روی لیتها و توی سالنها دیده بودم،اما اینقدر سبک و برخوردشون خوب بود که در نهایت با اتلیه داج که هم سبکش شبیه و هم برخوردش مثل اونا بود قرارداد بستم(والبته قیمت داج یه مقدار قابل توجهی بالاترNew3)در مورد فیلم هم که کاملا سلیقه ای هستش.....امیدوارم شما هم گزینه مورد علاقتونو پیدا کنید

سلام
عروسی ما 01/04/92 بود
بارزترین نقطه قوت این مجموعه حسن اخلاق فوق العادشون بود که به نظر من خیلی مهمه ، هر چه قدر ازخوشرویی 2 برادر قانع بگم کمه، ناگفته نماند تیمه عالی هم دارند هم از لحاظ کار و هم اخلاق ، کارشون هم که قابل تعریف نیست اگر کارهای ساده اما شیک و همیشه ماندگار و زیبا می پسندید انتخاب کاملا مناسبیه ، من روز مراسمم یک مشگلی برام پیش امده بود که واقعا حالم مناسب بود ولی این تیم با صبر و برخود خوب و مناسبوشون با ما همکاری کردند
منا کاملاراضی هستیم از انتخابمون
 سپاس شده توسط Mar-yaM ، sadaf2
ارسال پاسخ