آتلیه زئوس ( +++ ویدیو نمونه کار )

۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آتلیه زئوس ( +++ ویدیو نمونه کار )
آدرس :
نیایش ، خیابان سردار جنگل شمال (با تعیین وقت قبلی)

موبایل :
09124902192
نقل قول
 سپاس شده توسط shahrzad68 ، hkhnasab ، پرنسس عشق ، mahya1369 ، Royaiy ، nasibe_603
۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: آتلیه زئوس
وای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه جالب من خواهر دوستم عروسیش تو باغ های سمت گرمدره بود آتلیشونم زئوس بود هیچی خدایی براش کم نذاشتن از همه مهمتر اینکه گروه موسیقیشون خیلی پر هیجان بودن و من هنوزم به تیکه فیلمایی که از اون روز دارکم نگاه میکنم خاطرات واسم زنده میشه.یادش بخیر!
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۲۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ صبح
ارسال: #3
عزیزم منم تعریف گروه زئوس رو خیلی شنیدم فقط نمیدونم واسه نامزدی هم میان و یا کارشون فقط واسه عروسیه.؟نمیدونم دی جی فقط واسه عروسی نامزدی میان یا در موارد معمولی هم میان؟

زندگی رو با تو میخوام نه با هیچ کس دیگه!New1
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۳-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #4

اینستا ندارن؟؟

من نمونه عکس آتلیه می خوام بببینم تو سایتشون نیست..

در مورد هزینه ها کسی اطلاع داره؟

Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۶-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #5
بچه ها اگر از هزینه ها چیزی میدونید بگید من فقط یه عروسی رفتم که اونجا با زئوس برنامه داشتن باغش خارج از تهران نزدیک کرج بود وقتی هم که برگشتیم شوهرم خیلی از برنامشون خوشش اومده بود و میگفت گروه مهیجی هستند.اما من روم نشد قیمت هارو بپرسم.
نقل قول
۱۱-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #6
(۳-شهريور-۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ صبح)hasti_d نوشته است:  اینستا ندارن؟؟

من نمونه عکس آتلیه می خوام بببینم تو سایتشون نیست..

در مورد هزینه ها کسی اطلاع داره؟

نه متاسفانه انگار اینستا ندارن.

زندگی رو با تو میخوام نه با هیچ کس دیگه!New1
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #7
سلام دوست جونا
من امروز با همسرم رفتیم این آتلیه کلیپ شو براتون بگم به نظرم اگه کسی دوست داره بازیگر بشه بره اونجا کلیپ بسازه چون تمام کلیپهای اسپرتش یه سناریو داشتن و هزینه 1 کلیپش 3 میلیون در میومد . که منن و همسرم نپسندیدیم چون دقیقا کلیپاش عین موزیک ویدیو بود .
کار عکشاسم خوب بود من از چند تا ژستاشون خوشم اومد
کلا 1 بر آورد قیمت به ما داد با 2 دوربین و 1 آلبوم دیجیتال 10 برگ 40*80 و شاسی و عکاسی باغ و آتلیه و عکس اسپرت گفت میشه 5 تا 6 میلیون وو اجازه یاغ هم با خود مشتری هست که جدا هزینه ها باید پرداخت کنید.

خدایا شکرت که بهترین همسر و دارم New1
نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #8
داخل تهدان باشه یا خارج از تهران قیمتا کلیپ اسپرتش فرق نمیکنه ؟ میشه لطفا جواب بدین
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #9
بچه ها آتلیه زئوس چند وقت پیش ما رفتیم کاراشون رو ببینیم یه دی جی باهاشون کار میکرد به اسم دی جی دیاکا کارش محشر بود یعنی من هنوز که هنوزه یادش میوفتم ولی نمیدونم آیا هنوز اونجاست یا رفته .واینکه فکر کنم گرون میگیره.
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #10
سلام دوستان من اسفند ماه جشن عروسیمه از کی باید برم برای کارام اقدام کنم ؟
سطح قیمتش چطوره ؟
تنوع کارشون به روز هست ؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد