• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات ژمیس

آتلیه خوب در مشهد

۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #11
RE: آتلیه خوب در مشهد
من نامزدیم فلامینگو بودم خوب بود ولی همچین فوق العاده هم نبود ، سیب و فلامینگو قبلا با هم کار میکردن واسه همین فکر کنم کاراشون تو یک مایه باشه ، جلوه های ویژه رو هم من تعریفشو زیاد شنیدم اونم تو خیامه اما دقیق نمیدونم میگن عکساش از بقیه بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ
۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #12
(۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ عصر)Swallow نوشته است:  من نامزدیم فلامینگو بودم خوب بود ولی همچین فوق العاده هم نبود ، سیب و فلامینگو قبلا با هم کار میکردن واسه همین فکر کنم کاراشون تو یک مایه باشه ، جلوه های ویژه رو هم من تعریفشو زیاد شنیدم اونم تو خیامه اما دقیق نمیدونم میگن عکساش از بقیه بهتره

عزیزم نامزدیت کی بوده؟ قیمت فلامینگو اون موقع چند بود؟

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟
دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #13
من واسه نامزدیم رفتم استدیو صنام.
کارش بد نبود اما حتما قبل از اینکه کار رو صد در صد کنین قرارداد ببندین.
واسه آلبوم 30*60 با یه شاسی 50*70 تیرماه پارسال 550 تومان دادیم.
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #14
من واسه پاتختم رفتم فلامینگو دوس نداشتم ولی واسه عروسیم رفتم پروشات کاراش عالیهههه در حد کامبیز اخباریه ولی اهل تبلیغات نیست و کاراش محشره تو ملاصدراس روبهروی کافی شاپ شوگر
نقل قول
 سپاس شده توسط گلرخ ، zohre.m ، albaloo ، venus-banoo
۱۱-تير-۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #15
سلام خانوما کسی تو مشهد اتلیه میشناسه که داخلش باغ داشته باشه مثل ناهید که یه حیاط داره دکورش و شبیه باغ درست کرده جز اون کسی جایی و میشناسه؟
لطفا کمک کنین
اخه من مجلسم شهرستانه فقط میخوام عکسام و اینجا بگیرم واسه همین نمیخوام فاصله اتلیه تا باغش زیاد باشه

پس کی 8 شهریور میرسه دیگه خسته شدمNew2[/u][/i]
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #16
سلام دوستان
منم از مشهدم و خوشحالم که بین شما هستم

دوستان من خیلی بد عکسم. یعنی وقتی با دوربین معمولی عکس نیگیرم که خیلی بد مبفتم اصلا خودم نیستم Sad ولی تا حالا آتلیه نرفتم. میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه منو داره؟ وقتی رفته آتلیه خوب شده دیگه عکسش؟
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ صبح توسط khofte.)
ارسال: #17
لپ عسلی معلومه که آتلیه خیلی بهتر از دوربین معمولی میفتی تازه میتونی عکساتو ببینی و به عکاس بگی کدوم عیباشو برطرف کنه
شهرزاد جون میتونی بیشتر درمورد کلیپت توضیح بدی...گفتی برات یه داستان درست کرد داستانش چی بود؟!

ای کاش کسی باشد و کابوس که دیدی
در گوش تو آرام بگوید خبری نیست . . .Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط lopasali
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #18
Star RE: آتلیه خوب در مشهد
دوست جونا یه سوال داشتم منم دنبال اتلیه هستم برای خودم نه برای پسرم تقریبا دو سالشه کسی اطلاعاتی درباره اتلیه کودک که کارای تکی داشته باشه داره .ممنون از کمکتون.Wink
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ صبح
ارسال: #19
سلام دوستان اطلاع دارید تو مشهد فضای اتلیه رو اجاره میدن یا نه؟اخه ما خودمون عکاس و فیلمبردار داریم مشهد نیستند میخواستم ببینم اتلیه ها فضاشونو اجاره میدن یک الی دو ساعت؟
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #20
بچه ها میخوام برا عروسی دختر خالم برم با شوشو عکس بگیرم ف کدوم یکی از اینا بهتره، یا بهتر از اینا چیه ؟ ( البته گلامور و فلامینگو که گرونه هیچی)
استدیو تیک
آتلیه پروشات
کیمیا فیلم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد