شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آتلیه بابک مانی
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #21

RE: آتلیه بابک مانی
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ عصر)nalix85 نوشته است:  لااقل من ندیدم که فتوژورنالیسم عروسی در ایران انجام بشه. خوب برای اینکه این کار در ایران انجام نمیشه از نظر من دو علت وجود داره:
1- ما کمی از قافله عقب هستیم و هنوز سنتی میریم تو آتلیه عکس عروسی میگیریم. که اتفاقا بد نیست و عکسهای خوبی هم در میاد. اما 30 سال دیگه وقتی به این عکسا نگاه میکنید ، فقط میتونید بگید ، ببین چه جوون و خوشگل بودم. نه هیچ چیز دیگه.
2- سبک عروسی ما با اونا فرق داره. اونها در روز و در باغ عروسی میگیرن و ما در شب و در سالن بسته و به صورت جدا (آقایون/خانوما). این مساله به نظر من در کیفیت عکسهای ژورنالیستی تاثیر میذاره اما باز هم با همه این شرایط ، نافی قضیه نیست.
یکی از دوستان عکاسم گفت که این شکلی کار میکنه. من کارشو ندیدم اما اگه خواستید براتون ازش آمار میگیرم.
-----------------------------
در مورد عکسهای توی ویلا هم موافقم. ما پول این کار رو نداریم. گاهی حتی فصل عروسی اجازه همچین کاری رو نمیده.
این همشهریتون آقای مانی کجایی هستن؟

بگیرید لطفا آمارشونو، پیشاپیش ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #22
ساروي هستند.اما تو قائم شهر اتليه دارنند كه البته برادرشون اونجا كار ميكنند.اتليه ماني از قديم تو قائم شهر بوده و معروف هست از قديم يعني از زمان پدر بزرگشونومنتها خود بابك تقريبا ازشون جدا شده و وارد كار سينما شده
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #23
من میخوام پیش یه عکاس حرفه ای اموزش ببینم کسیو سراغ دارین بچه ها؟ بابک مانی خوبه؟ اموزش میده؟
۲۳-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #24
سلام به همگی من امروز عضو شدم و میخواستم راجع به مانی چند تا چیزو بگم من امروز اونجا بودم اولا کسایی که میخوان یه عکس فیلم و کلیپ واقعا فوق العاده داشته باشن حتما برن پیش ایشون البته قیمتها این چیزی نبود که آقای نالیکس نوشتن پیش پا افتاده ترین منو از 7و400 شروع میشه به بالا یه آلبوم به ما نشون داد که حدود 20 میلیون گرفته بوده
ژورنال 30*60 25 برگ 2050000 فقط عروسی
ژورنال 30*60 15 برگ 1350000فقط اسپرت
وروردی باغ 150000
2 دوربین 1550000
کلیپ شب عروسی 400000
تجهیزات 400000
کلیپ اسپرت 700000
گیفت 300000
دو عدد شاسی 70*100 500000
به این هزینه ها اینم اضافه کنید که اگه کلیپه خارج از تهران بخواهید فقط برای ویزیت روزی 2500000 تومان و خارج از کشور روزی 4500000 تومان میگیره
ولی بازم میگم کاراش فوقققققققققققققققققق العادست
 سپاس شده توسط mahva ، عسل70 ، Assal_ab ، reddream
۲۳-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #25
شاید از اون موقعی که ما رفتیم هم گرونتر کرده. البته اون موقع هم به ما گفت که این قیمت فقط یا آتلیه یا باغ. اسپرت و این چیزا هم که جدا.
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #26
من هم آتلیه بابک مانی رو امتحان کردم..آقای مانی بسیار انسان خوش برخوردی هستند و این باعث شد هم من و هم همسرم احساس راحتی زیاد در آتلیشون داشته باشیم , از نظر تجهیزات هم به نظرم خوب بود...ایشون عکاسیشون خیلی خاصه و به نظرم بعدها خیلی از عکس خاص لذت می بریم تا عکس معمولی....اگر شخصی می خواد یک تجربه جدید در عکاسی رو حس کنه حتماً سری به آتلیه بابک مانی بزنه....ما که هم عکساشونو دوست داریم و هم خودشونو.....
 سپاس شده توسط mahva
۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #27
من اصلاً از کارش خوشم نیومد به نظرم کارش اصلاً در حد این اسمی که در کرده نیست.
۱۵-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #28
من هم اصلا از كاراي ماني خوشم نمياد. همه ي مدلاش تكراريه. هر عروسي كه مي شناسم پيشش رفتن، مدلاشون شبيه هم بود. ولي من تو قائمشهر تو استوديو ساحل عكس هاي فشن انداختم فوق العاده شد. آتليه اش اول مهمانسراست. كليپ ها و فيلم هاي عروسيش كه ديگه محشره
 سپاس شده توسط reddream
۲۰-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ صبح
ارسال: #29
بچه ها میشه فقط برای البوم دیجیتال پیش بابک مانی رفت و برای فیلم و. . . پحیش عکاسی دیگه؟
۲۰-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مهر-۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ صبح توسط bahar.)
ارسال: #30
بچه ها یه کلیپ ازش ندارید کارشو ببینیم ؟
بچه ها بابک مانی واسه صداوسیما کار میکنه این این قدر عکس از بازیگرا داره؟

5 تیر ماه 93 عروسیم با :
تشریفات زعیری و آتلیه سیماهنگ و موزیک Happy Time و مریم رهنما جون به بهترین شکل ممکن برگزار شد ...
خدایا شکرت
ارسال پاسخ