شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آتلیه بابک مانی
۷-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #11

RE: آتلیه بابک مانی
آتلیه ثابت عکاسش خانمه کارشم خوبه اما مانی کارش بهتره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۷-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #12

مانی که عکاس زن نداره؟!! Sad چه فایده کارش بهتره؟
خانم ثابت واقعا خوبه؟ سیندرا جون شما کارش رو تائید میکنی؟ آقای نالیکس شما چطور؟
۷-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #13
خوب يه نکته مهم هست اونم اينه که لزوما عکسهاي ما به خوبي اون عکسهايي که اونجا ميبينيم نخواهد شد. اونها علاوه بر هزينه عکاس ، کلي هم هزينه کردن با عکاس رفتن شمال ، ويلاي خفن لب دريا گرفتن ، کلي وقت گذاشته عکاس ، غروب لب دريا.... تازه حتما رفيق جينگ هم بودن.
شما ماکسيمم توي يه باغ يا شايد تو آتليه عکس بگيريد. اما همونطور که گفتم نکته اي که ماني ازش خوب استفاده کرده بود عمق ميدان بود که کمتر عکاسي ديدم بهش توجه کافي بکنه. اما نتايجش فوق العاده است.
هر چند اينجا جاش نيست اما چون پرسيدين ، اون خانم هم کارشون خوب بود.
 سپاس شده توسط Assal_ab
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #14
نميدونم چرا اينقدر از كار اقاي ماني تعريف ميكنين؟
اما به نظر من كارش چندان دلچسب نبود.ايشون عكاس عالي هستند اما تو سينما نه تو كار عروسي.عكس هاي عروسيشون كاملا مرده بود و فيلم هم خيلي مصنوعي.فقط عكساي اسپرتشون عالي بود.شايد همه تحت تاثير عكساي بازيگران
 سپاس شده توسط banoo
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #15
نه اتفاقا من به عکس بازیگرا اهمیتی نمیدم. واقعا نمیشه رنگهای زیبا ، کراپهای خوب و استفاده مناسب از عمق میدان رو در کارهای ایشون نادیده گرفت.
همچنین من عکسهایی رو اونجا دیدم که جاهای دیگه ندیده بودم. مثل عکسهای سیلوئت (پشت به نور) که کمتر در آلبوم عکاسها دیده میشه.
ضمنا بخشی از قضیه هم سلیقه ای هست. مثلا بعضی ها از ماشینهای لوکس و باغهای مدرن و تر و تمیز توی عکس خوششون میاد ، در حالی که من از ماشینهای قدیمی و درب و داغون و باغهای به هم ریخته و وحشی خوشم میاد. برا همین هم امثال من کار ایشون رو بیشتر از اون دسته اول میپسندن.
 سپاس شده توسط mahva ، Assal_ab
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #16

آقای nalix85 خودشون یه عکاس حرفه ای هستن برای همین خیلی با دقت و فنی کارهای آتلیه ها رو بررسی می کنن, به هرحال نگاه یه عکاس با آدم معمولی فرق می کنه Wink
جدای قسمت سلیقه ای به هرحال وقتی ما کلی برای عکس می خوایم هزینه کنیم نمی خوایم با عکس ها و ژست های تکراری روبرو بشیم انتظار یه چیز جدید رو داریم.

http://PortreArt.ir
اینستاگرام: PortreArt

بشتابید, حراج 50% جدید در پست اول تاپیک اعلام شد Heart
انجمن هاي نوعروس / امکانات/ فروشگاه / حراجي / حراج زیورآلات دستساز دانته
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۷:۰۶ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #17
CoolCoolCoolCoolCool
چرا اینجا شکلک هندونه نداره!! Big Grin
شما لطف دارین ، به هنرمندی شما که نمیشیم.
اکثر مردم فقط به ژست های عکس توجه میکنن ، خوب این خیلی هم خوبه چون یه قانونی وجود داره که میگه اگر همه چیز حرفه ای و عالی انجام بشه اما pose خوب نباشه ، نهایتا عکس دلچسب نخواهد بود ، اما برعکس اگر pose خوب باشه ، میتونه بقیه چیزها رو تحت تاثیر خودش قرار بده. اما وقتی دقیقتر به قضیه نگاه کنیم ، کراپ عکس (کادر) ، نورپردازی و ... تفاوتهای یه عکس خوب با عکس عالی با عکس فوق العاده خواهد بود.
شما که پیش مانی رفتین شاید به یه چیزی دقت کرده باشین:
عکس هنرمندا که به دیوار بود ، اکثرا ژست نبود.
اونها رو در یه وضعیت طبیعی و حالت خاصی از احساسات گرفته بود. این عکسها علاوه بر نمایش صورت فرد ، احساس فرد (mood) رو در اون لحظه نشون میده. و من به این میگم عکس زنده. شاید اگر همچین عکسی از من نوعی میگرفت نمیذاشتم چاپش کنه ، اما هنرمندا دید بازتری از من در این زمینه دارن و میفهمن این عکس خوبه.
در کارهای ژورنالیستی عروسی که در اروپا انجام میشه ، دقیقا این اصل رعایت میشه. یعنی عکاس روایتگر کلیه احساسات روز عروسی خواهد بود و شما هر وقت به آلبومتون نگاه میکنین ، تک تک خاطرات خوب اون روز به شما منتقل میشه. اما این کاریه که در کشور ما انجام نمیشه و من در کار مانی عزیز هم ندیدم.
اگر دوست داشتین تو گوگل در مورد wedding photojournalism یه سرچی بزنین و حداقل عکسهای اون رو نگاه کنین.
این هم یک مطلب در ویکی
http://en.wikipedia.org/wiki/Wedding_photojournalist
راستی ما فیلم های مانی رو ندیدیم. تا اونجایی که من میدونم ، بابک مانی خودش فیلم نمیگیره و کار فیلم رو گروههای همکارش انجام میدن.
 سپاس شده توسط mahva ، عسل70 ، Ashna
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ صبح توسط tir89.)
ارسال: #18
بله يه گروه داره واسه فيلم برداري
من هم زياد به ژست اهميت نميدم بيشتر مد نظرم كيفيت عكس ميزان شفافيت و زنده بودنش هست.شايد من اشتباه ميكنم اما از كارشون خوشم نيومد با اينكه هم شهريمون هستند و از قديم ميشناسمشون.مطلب مهم ديگه كه ما نميتونيم عكس تو ويلا داشته باشيم چون هزينه سنگيني داره و تمام جذابيت البوم ايشون به همون عكس هاي اسپورت تو ويلا بوده.البته به نظر من.باز شما خودتون وارد ترين ديگه.
من كلا تو عكاسي موندم نميدونم چي كار كنم؟
ايشون حرفه اي هستند منتها تو كار سينما.بالاخره عكاسي واسه سينما با عكاسي واسه عروس و داماد با هم فرق ميكنه ديگه مگه اينطور نيست؟اشتباه ميگم؟
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #19
فكر نمي كنم جايي تو ايران باشه كه اينطوري عكس بگيره
اگه هست لطفا" معرفي كنيد
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #20
لااقل من ندیدم که فتوژورنالیسم عروسی در ایران انجام بشه. خوب برای اینکه این کار در ایران انجام نمیشه از نظر من دو علت وجود داره:
1- ما کمی از قافله عقب هستیم و هنوز سنتی میریم تو آتلیه عکس عروسی میگیریم. که اتفاقا بد نیست و عکسهای خوبی هم در میاد. اما 30 سال دیگه وقتی به این عکسا نگاه میکنید ، فقط میتونید بگید ، ببین چه جوون و خوشگل بودم. نه هیچ چیز دیگه.
2- سبک عروسی ما با اونا فرق داره. اونها در روز و در باغ عروسی میگیرن و ما در شب و در سالن بسته و به صورت جدا (آقایون/خانوما). این مساله به نظر من در کیفیت عکسهای ژورنالیستی تاثیر میذاره اما باز هم با همه این شرایط ، نافی قضیه نیست.
یکی از دوستان عکاسم گفت که این شکلی کار میکنه. من کارشو ندیدم اما اگه خواستید براتون ازش آمار میگیرم.
-----------------------------
در مورد عکسهای توی ویلا هم موافقم. ما پول این کار رو نداریم. گاهی حتی فصل عروسی اجازه همچین کاری رو نمیده.
این همشهریتون آقای مانی کجایی هستن؟
ارسال پاسخ