• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات ژمیس

آتلیه اکسیر سعادت + تخفیف ویژه تا پایان سال +

(جزئیات)

خیابان فرجام - بین آیت و هنگام - پلاک 725 - ساختمان قصر سبز - طبقه چهارم - واحد 16
تلفن: 09125454145
شروع پکیج: ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
آپارات: http://www.aparat.com/atelieh_exir
موبایل: 09125454145

آتلیه عروسعکس پرسنلیآتلیه تخصصی کودکعکاسی اسپرت

آتلیه اکسیر سعادت++تخفیف ویژه تا پایان سال ++

۱۱-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-اسفند-۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه اکسیر سعادت++تخفیف ویژه تا پایان سال ++
موبایل : 09125454145
آدرس : خیابان فرجام - بین آیت و هنگام - پلاک 725 - ساختمان قصر سبز - طبقه چهارم - واحد 16

وب سایت
http://atelieh-exir.com

این مرکز با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و با گرفتن چندین مدارک تحصیلی،آموزش دیدن زیر نظر اساتید همچون محمد حاج حسین علی و … آماده ارائه خدمات می باشد.دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران ,وبا کادری مجرب (خانم و اقا ) درزمینه عکاسی و فیلمبرداری فعالیت دارد .
باغها و لوکیشنهای اختصاصی ، ایده های متفاوت در سبک فیلمبرداری و عکاسی میتواند کارهای شما را از دیگران متفاوت کند.از ما مشورت بخواهید و به ما اطمینان کنید تا کاری متفاوت ،از شیرین ترین شب زندگی خود خاطره ای خوب به جا بگزاریم.

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا ، عشقم امیر علی ، s a m i r a ، hayahoo ، pikard ، alireza farahani ، nasibe_603 ، niki*niki
۱۳-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: آتلیه اکسیر سعادت
بچه ها خدایی اغراق نباشه کاراشون قشنگه مخصوصا عکس آخرو اول خیلی جالبه.من عاشق عکسایی هستم که غروبه یا سایه عروس و داماد فقط ملومه ولی خوب تم دریا هم عالیه.منوش از چه قدر شروع میشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط s a m i r a ، niki*niki
۱۳-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-شهريور-۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ عصر توسط afsaneh_gh.)
ارسال: #3
(۱۳-شهريور-۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ صبح)mahdise majid نوشته است:  بچه ها خدایی اغراق نباشه کاراشون قشنگه مخصوصا عکس آخرو اول خیلی جالبه.من عاشق عکسایی هستم که غروبه یا سایه عروس و داماد فقط ملومه ولی خوب تم دریا هم عالیه.منوش از چه قدر شروع میشه؟
سلام منم هفته گذشته عکاسی اسپورت داشتم پیش شون . عکاسیشون عالی بود . عروسی من تو مهرماهه . من منوی 4 رو انتخاب کردم همه چی داشته باشه که من و همسرم خیالمون از همه چی راحت باشه . SmileSmileSmile

منو هاشون از کم داشت تا زیاد
منوی من 4/200/000 شد
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #4
با سلام خدمت همه دوستان که با لطف خودتون و اظهار نظرهاتون ما رو تو کار هامون تشویق میکنید که هر چی بهتر ترغیب بشیم که کارامونو درست تر انجام بدیم ممنونم از همتون.
نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا ، s a m i r a ، hayahoo ، پناهم باش ، pikard
۲۶-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #5
میشه قیمتهای کلیپ اسپرت رو بهم بگین ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط s a m i r a
۲۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #6
نازننین جان قیمتهای ما بسته به کار مشتری داره همه جورشو داریم از 700 به بالاست
نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا
۳۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ صبح توسط نازنین پردیس.)
ارسال: #7
کسی میدونه قیمت کلیپ اسپرتای اینجا چقدره؟
مرسی ندیدم، اگه مثلا بخوایم بریم شمال چقدره وبریم کویر چقدر ؟ اگه هردو رو بخوایم بریم و یه کلیپ ترکیب دوتاش داشته باشیم تخفیف هم داره؟
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #8
به نظر من 2تاش زیاده میتونی همون کار شمال رو برات بزنیم تصاویر هم که تو کویر میگیریمم تو شمال برت بزنیم که زیاد وقتت رو روی کلیپ تنها نزاری
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ صبح توسط Exir Saadat.)
ارسال: #9
(۲-مهر-۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ عصر)آوینا نوشته است:  یه ایراد بزرگ اینجا از نظر من اینه که فایل اصلی عکسارو نمیدن بهمون
درحالیکه خیلی جاهای دیگه این کارو میکنن
به خاطر همین مردد شدم
من عاشق اینم که عکسامونو تو لپتاب با کیفیت عالی داشته باشم
دلم میخواد باهاشون هنرنمایی کنم منظورم کارای فتوشاپی و ... هستش

آوینا جان ما cdعکسا رو به همه میدیم منتها قفلش میکنیم و اگه مشتری سرس عکسا رو بخواد بهش میفروشیم.سرس عکسها به عنوان سرمایه عکاسی به حساب میاد چرا که بعدها اگر مشتری بخواد سفارش چاپ بده به همون عکاسی مراجعه کنه و این قانون اتحایه عکاسان تهرانه و صرفا برای ما نیست همه عکاسی ها ملزم به رعایتش هستن.
نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا ، hayahoo
۲۷-آبان-۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #10
آوینا جان عکسهای رتوش شده یا عکسهای خام
نقل قول
 سپاس شده توسط hayahoo ، pikard
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد