• تشریفات سوروسات علی بلندیان
  • تشریفات کارن

آتلیه اخوان

(جزئیات)

جردن - ابتدای بلوار گلشهر- پلاک 3 - طبقه سوم - واحد 6
تلفن: 02122010030
شروع پکیج: ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران
موبایل: 09123330678

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه اخوان

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
آتلیه اخوان
برای مشاهده نمونه عکسهای استودیو اخوان اینجا کلیک کنید

(۱۳-خرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ عصر)جسیکا نوشته است:  نقد آتلیه اخوان:

آدرس : جردن - ابتدای بلوار گلشهر - پ 3 - طبقه سوم - واحد 6
تلفن : 22010030
موبایل : 09123330678

قبل از رفتن تماس گرفتیم که تاریخ مراسم، فامیلمون و شماره تماسمون رو ازمون گرفتن و برای ساعت 8 قرار گذاشتیم.
ولی کار پیش اومد که دیر رسیدیم ..داخل اتوبان کردستان که بودیم تماس گرفتیم..که بر خوردشون خوب بود و گفتند جردن خلوته تا 20 دقیقه دیگه اگر میرسید بیاین..جتی ما آدرس دقیق پرسیدیم که چطوری بیایم خیلی خوب راهنمایی کردن و گفتن بالاتر از اسفندیار هستن و اگه از داخل اسفندیار بیایم مسیر برامون بهتر هست.
وقتی رسیدیم مشتری داشتن ..که توی اون مدت که با مشتری قبلی در حال صحبت بودند. سه تا آلبوم بهمون نشون دادند..دو تا از آلبوم ها کار عروسی و دیگری کار اسپرت بود..
عکساشون سبک خاصی داشت.و تفاوتش با آلبوم معمولی به چشم میومد .نور پردازی خوب. و ایده های جدیدی رو توی آلبومشون دیدم..مثلا توی یک صفحه آلبوم.. فقط عکس عروس بود و توی صفحه مقابل فقط تور سر عروس..در عین اینکه یک صفحه بزرگ فقط به تور عروس اختصاص داده شده بود ..اما عکسا زیبا بود..هیچ وقت فکر نمیکردم که یک صفحه خالی با یک تور میتونه اینقدر زیبا باشه..
طراحی آلبومشون در عین خلوتی ..و کارکردن مثلا یک عکس توی یک صفحه زیبا بود..
آلبوم اسپرتشون رو ولی زیاد نپسندیدم ..به نظر خیلی واقعی نمیومد..اکثر آدمای داخل عکساش انگار مدل بودند..مثل تبلیغات مجلات مد بود..نور پردازیش خاص بود..ولی صفحاتش تیره بود..
بعد از رفتن مشتریشون به داخل اتاق راهنمایی شدیم که خانمی دو تا کلیپ نشونمون دادن..
کلیپ اولشون رو خیلی دوست داشتم..کلیپ آماده شدن عروس داماد بود..اول کلیپ اسم عروس داماد و تاریخ عروسیشون رو نشون داد بعد هم کارت عروسی و حلقه..
بعد هم تصاویر باغ بود که روش یه آهنگ از گوگوش رو گذاشته بودند که به کلیپ میومد..در عین اینکه تا بحال فکر میکردم آهنگ فارسی رو کلیپ جالب نمیشه ولی با دیدن این کلیپ نظرم عوض شد..
کلیپ دوم بر عکس کلیپ اول خیلی ریتمش تند بود و صحنه ماشین سواری عروس دامادو یه تیکه هایی از پشت صحنه و عکسای اسپرتشون داخلش بود که اونم خوب بود ولی مطابق سلیقه من نبود من کلیپ اول رو بیشتر دوست داشتم..
گفتند ورودی باغ هاشون از 500 تا 2 میلیون هست..و در شرق و غرب تهران باغ دارند..خانمی که پاسخگو بودند خیلی خوب به همه سئوالاتمون پاسخ دادند و برخوردشون خوب بود..

فقط یک منو داشتند و بقیه موارد به این منو اضافه میشد..
- یک روز عکسبرداری و فیلمبرداری عروسی در باغ و عمارت
- عکاس به سبک فتوژورنالیسم در طول روز و مراسم
- عکاسی مخصوص عقد و مهمانان
- تصویربرداری با دو دوربین فول اچ دی در تمام طول مراسم.
- تصویربرداری با دوربین های فول اچ دی جهت ساخت کلیه کلیپ ها
- تدوین و تحویل فیلم به صورت فایل اچ دی یا بلو ری
- آلبوم ایتالیایی در سایز 40*80 با 20 صفحه یا 10 شیت ابریشمی
- یک عدد تابلو ابریشمی پرس چوب در سایز 100*70
- دو عدد تابلو 30*45 پرس پوب ابریشمی هدیه به والدین
- 50 عدد لیت کتابی ابریشمی 8200000تومان

نحوه پرداخت:
40 درصد زمان عقد قرارداد
40 درصد یک روز قبل از مراسم
20 درصد زمان تحویل نهایی کل کارها
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #2
آتلیه اخوان
آدرس:جردن_ ابتدای بلوار گلشهر- پ 3- طبقه سوم- واحد 6
تلفن:22010030
09123330678
نقل قول
 سپاس شده توسط mastane65 ، ندا ندا
۲۰-دي-۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ عصر توسط marmar.)
ارسال: #3
RE: آتلیه اخوان
(۲۰-دي-۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ صبح)mahsafotoohi نوشته است:  منیره جون من عروسیم با استودیو اخوان اونی که تو جردنه هست. برادرم هم پارسال با آتلیه اخوان بود خیلی خیلی راضی بود. کلیپشون که جمعیتو منفجر کرد لیتشونم با اینکه ساده بود ولی اینقدر با کلاس و اروپایی بود و عروس داماد توش با کمترین روتوشی خوشگل بودن دهن همه بسته شد. خواهر خانوم داداشمم تابستون 91 باز با اوناست. البته یه کم گرونه ولی بایدبا آتلیه های هم سطح آتلیه اخوان مثل امیتیس و امیر مبین مقایسه کنی که اونا از اینم گرونترن. اگرم کمتر می خوای هزینه کنی طلوعی جردن وتاج پاسداران خوبن. پرنسس هم کلیپاش خوبه عکساشم بد نیست.

طلوعی محلش عوض شده رفتن پاسداران.اما به نظر من کاراش جالب نبود.خیلی ژستاش رومانتیک شدید بود. همش یا دراز کشیده بودن یا چشماشونو بسته بودن.کلیپی که من دیدم هم زیاد به دلم ننشست. حتی برای لیت مهمون ها هم پول می گرفتن
نقل قول
 سپاس شده توسط نينا گلي ، Faara
۲۱-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #4
از الان رفتی برای اسپرت ؟ عروسیتم اردیبهشت ؟
خیلی زود بابا

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
نقل قول
 سپاس شده توسط nahid rajabi
۲۱-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #5
عروس خانووووووم Wink
سارا ماهر کیاااااا Angry
3 (12)
گرفتی؟

11 تیر عروس شدم... یه عروس ناز
خدایا شکرت برای همه ی مهربونیات و این عشق آسمونی که تو دل من و فرشادم گذاشتی...
نقل قول
 سپاس شده توسط moje majid ، joojli
۲۱-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #6
گرفتم خوب دارم پسش میدم به خودش Big Grin

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #7
آورین Big Grin
ولی جدی دارم کم کم به خودمون شک میکنم!! Mad احیانا ما..... هستیم؟؟!! Huh

11 تیر عروس شدم... یه عروس ناز
خدایا شکرت برای همه ی مهربونیات و این عشق آسمونی که تو دل من و فرشادم گذاشتی...
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #8
ای بابا یعنی بازم شروع شد.....
برنامه ویژه آخر هفته
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #9
منیره جان میشه لطفا شماره و آدرس آتلیه رو بدی؟ممنون
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #10
بچه هامن رفتم اخوانو دیدم
مدیرش آقایه به نام اخوان پکیجش از 2300 شروع می شه آره پکیجشو نمی شه تغییر داد ولی من از نمونه کاراش خوشم اومد اینطور که معلوم بود برای هر تیپ سلیقه نمونه کار داشت چون از من پرسید کلاسیک می خوای یا فشن
من از ژست عکساش خوشم اومد ی عروس دوماد هم بودن اونجا که اومده بودن عکساشونو بگیرن راضی بودن اونا هم همون پکیج 2300 رو برداشته بودن

خدایا شکرت بالاخره من هم دیگه راحت شدم
دیگه تو خونمون مزاحمی وجود نداره
دوست دارم خداNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت ، khofoloo ، bahare71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد