شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
آتلیه آویژه شمس
۲۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
آتلیه آویژه شمس
دوستان شما چیزی درباره آتلیه آویژه شنیدید؟ اگه کسی اطلاعی در مورد این آتلیه داره بگه. ممنون میشم Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط djheka2010
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ عصر توسط sara mihani.)
ارسال: #2
RE: آتلیه آویژه
بچه ها من دیروز رفتم آتلیه آویژه. مدیر این آتلیه خانم شمسه. خانم خیلی خوبیه. آلبوم عکساشو دیدم. خیلی عالی بود. نمونه کار فیلمبرداری عروسی و کلیپ اسپرت هم دیدم. کلیپ اسپرت همه جوره داشت. اکشن، رمانتیک، فشن، کمدی و... کلیپ آرایشگاه هم داشت که به نظرم جالب بود. خیلی حرفه ای بود. سبک های مختلف فیلمبرداری عروسی رو بهم نشون داد و گفت عروس و داماد بر حسب سلیقه و روحیات خودشون میتونن سبک دلخواهشون رو انتخاب کنن. من در زمینه عکاسی و فیلمبرداری خیلی سررشته ندارم که بخوام به طور حرفه ای نظر بدم اما به عقیده من کارش خیلی حرفه ای و متفاوت از چیزایی بود که تا حالا دیده بودم. بعدش رفتم کار دو تا آتلیه دیگه رو هم دیدم. ( آتلیه دیده و آتلیه نیلگون که در تاپیک خودشون توضیح میدم) اما به نظرم کار آویژه خیلی از اونا بهتر بود. بهتون پیشنهاد میکنم یه سری به اونجا بزنین و نظرتون رو بگین. اگه کسی خواست بگه که شمارشو بزارم. قیمتاش هم اینطوری بود: (البته هزینه عکاسی و فیلمبرداری ذکر شده در زیر مربوط به سبک انتخابی من هستش. برای سبک های مختلف و با توجه به مکان فیلمبرداری که بعضا شهرهای دیگه غیر از تهران بود هزینه ها متفاوت بود.)
هزینه عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی (که شامل لیت مهمانها و یک شاسی 100.70 و دو شاسی 50.70 هم میشود) : 1/200/000
هزینه عکاسی و فیلمبرداری اسپرت (که شامل یک شاسی 50.70 از عکس اسپرت هم میشود) : 1/800/000
هزینه آلبوم: با توجه به سایز آلبوم صفحه ای 95/000-75/000
هزینه های جانبی عبارتند از:
ورودی باغ خصوصی برای عروسی: 150/000
ورودی باغ خصوصی برای تصویربرداری اسپرت: 200/000
هزینه ماشین همراه: 100/000
هزینه اجاره کرین معمولی: 250/000
هزینه اجاره کرین برقی: 450/000
اگر لیت مهمانها به صورت شاسی باشه شامل همون 1/200/000 هزینه تصویربرداری مراسم عروسی میشه اما اگه به صورت قاب چوبی باشه در سایز کوچک هر عدد 1500 و در سایز بزرگ هر عدد 2500 میشه و اگه به صورت آلبوم کوچک باشه هر عدد 15/000 میشه.
 سپاس شده توسط bahare71 ، همراز ، Sadaf H ، Assal_ab ، moje majid ، پرنسس عشق
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #3
سارا جان اگه میشه شماره و آدرسشو بذار برام...مرسی
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #4
آتلیه آویژه : 09122381012 - 22930821 - 22969505
اگه خواستی بری قبلش زنگ بزن هماهنگ کن.
 سپاس شده توسط Assal_ab ، پرنسس عشق ، djheka2010
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #5
سارا جان یعنی یه منوی متوسط رو به بالاش چند در میاد؟
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ عصر توسط sara mihani.)
ارسال: #6
اگه عکس و کلیپ اسپرت نخوای و فقط برای مراسم عروسیت عکاسی و فیلمبرداری داشته باشی حدودا 2 میلیون در میاد البته با ورودی باغ خصوصی و کرین برقی. کرین برقی پایه ای هستش که دوربین بهش وصل میشه و به دوربین قابلیت حرکت چرخشی و نرم میده که خیلی در زیبایی تصاویر موثره. کرین معمولی ارزونتره اما حرکات دوربین خشک میشه و قابلیت حرکات چرخشی رو نداره و تصاویر به زیبایی کرین برقی از آب در نمیاد.
اگه علاوه بر روز عروسیت روز مدلینگ هم برای عکس و کلیپ اسپرت داشته باشی روی هم حدودا 3/900/000 میشه.
البته اگه میخوای دقیقا بدونی که با آپشن هایی که میخوای هزینش چقدر میشه بهتره خودت بری و با خانم شمس صحبت کنی.
قابلی نداشت ماریا جون. Heart
 سپاس شده توسط Assal_ab
۲۵-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #7
محلش كجاست؟

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
۲۵-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ صبح توسط sara mihani.)
ارسال: #8
(۲۴-تير-۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ عصر)nalix85 نوشته است:  ممنون از توضيحات دقيقتون.

خواهش میشه. قابلی نداشت.
(۲۵-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ صبح)nilaa نوشته است:  محلش كجاست؟

نیلا جون میدون هرویه.
۲۵-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #9
دوستان تا اونجا که من می دونم کرین برای سقف های 5 متر کاربرد داره... ولی مطمئن نیستم . اگه اشتباه می کنم اصلاح کنین لطفاً
۲۵-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #10
کاملا درسته میشکا جون. خود خانم شمس هم گفت باید سقف بلند باشه. برای همین از کرین بیشتر در باغ و فضاهای باز استفاده میشه چون محدودیت سقف نداره. اما اگه سالن هم سقفش بلند باشه میشه از کرین استفاده کرد. اما اگه سقف سالن کوتاه بود میشه برای ساخت کلیپ اسپرت یا کلیپ عروسی توی باغ ازش استفاده کرد.
 سپاس شده توسط Mishka
ارسال پاسخ